• Reklamy

Krmivo ProNature 30

o jednotlivých značkách krmív pre mačky...
  • Reklamy

Odoslaťod segi 21.10.2006 17:07

catka napísal:segi, naozaj sme sa neporozumeli, sajrajtom som nemyslela krmivo o ktorom sa tu diskutuje, ospravedlnujem sa ak to tak vyznelo. pronature nepoznam, ale podla vasich informacii to vyzera na kvalitne krmivo.
a pridavam sa k petreP - obdivujem vase odhodlanie co sa tyka ochutnavok macacieho krmiva :TomyAngelo: jedine krmivo co by som ja bola kedy ochotna ochutnavat je shiny cat, to naozaj vidno, ze je to kvalitne maso a vyzera lakavo a chutne. moje bestie sa idu za tym potrhat.
a mate kraaaaasneho kocurika, rysavci su moja srdcova zalezitost :cica2: (ja mam iba korytnacinku, kedze som chcela dievky :-) )

veď onič neide ja len hľadám spriaznené duše a chcem sa uistiť že Maxovi dám to najlepšie.Čo sa týka ochutnávky nieje to nič nenormálne - dáš si do úst,trochu pováľaš na jazyku a vypľuješ.To je všetko.Len si predstav ako chutí alkohol a cigarety,a predsa sú ľudia ktorý bez nich nedokážu
žiť.
Indiáni veria že duša po smrti človeka sa prevtelí do zvieraťa.Ak je to pravda chcem aby sa tá moja
prevtelila do mačky alebo kocúra.Nie preto že sa onich ľudia s láskou starajú ale preto že mačky nám vedia dať tak veľa lásky a pozornosti,preto že "cítia".
segi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 19.10.2006 22:00
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Mafia 23.10.2006 12:20

no alkohol nechuti až tak zle :cerveny: a cigarety sa tiež dajú vydržať :wink: a priznám sa že ja som teda ešte Žofkynu konzervu neochutnávala ale ku každej ktorú otvorím pričuchnem a musím uznať, že najkrajšie vonia leonardo :cerveny: a tiež som ochotná veriť tomu že tie ich mačacie papanice sú kvalitnejšie ako naše :-/ ale samozrejme ako ktoré.
Mafia
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.8.2006 12:09
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod figaro 23.10.2006 13:04

segi napísal:ProNature 30 určite nie je nijaký sajrajt,skúste si napísať do Vášho prehliadača: www.pronature.ca, a tam si už nájdete všetky informácie
ohľadne zloženia

pozri si lepšie zloženie krmiva Pronature a hneď ti bude jasné, že to nie je až také super krmivo. A neobsahuje 30% mäsa ale 30% proteínov a to je rozdiel.

chicken meal - kuracia múčka (a nie meat - mäso)

Takže krmivko nič moc.
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod segi 23.10.2006 18:11

figaro napísal:
segi napísal:ProNature 30 určite nie je nijaký sajrajt,skúste si napísať do Vášho prehliadača: www.pronature.ca, a tam si už nájdete všetky informácie
ohľadne zloženia

pozri si lepšie zloženie krmiva Pronature a hneď ti bude jasné, že to nie je až také super krmivo. A neobsahuje 30% mäsa ale 30% proteínov a to je rozdiel.

Takže krmivko nič moc.

a čo obsahuje proteíny?Z čoho asi sú?Zo zeleniny?A ktoré granuly obsahujú
mäso v čistej forme?
Indiáni veria že duša po smrti človeka sa prevtelí do zvieraťa.Ak je to pravda chcem aby sa tá moja
prevtelila do mačky alebo kocúra.Nie preto že sa onich ľudia s láskou starajú ale preto že mačky nám vedia dať tak veľa lásky a pozornosti,preto že "cítia".
segi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod figaro 23.10.2006 19:30

segi napísal:
figaro napísal:
ohľadne zloženia

Takže krmivko nič moc.

mäso v čistej forme?

No na počudovanie proteíny=bielkoviny sú obsiahnute aj v rastlinnej strave (sója). Iste by o tom vedeli viac povedať vegetariáni. Ale je rozdiel či výrobca deklaruje zloženie ako 30% podiel proteínov alebo 30% podiel mäsa. A toto krmivo obsahuje iba kuraciu múčku (meal) a nie čisté mäso. Dobrý článok o zložení krmív je tu: *****
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod valalo 23.10.2006 23:22

Mafia napísal:no alkohol nechuti až tak zle :cerveny: a cigarety sa tiež dajú vydržať :wink: a priznám sa že ja som teda ešte Žofkynu konzervu neochutnávala ale ku každej ktorú otvorím pričuchnem a musím uznať, že najkrajšie vonia leonardo :cerveny: a tiež som ochotná veriť tomu že tie ich mačacie papanice sú kvalitnejšie ako naše :-/ ale samozrejme ako ktoré.

Samozrejme
Obrázok používateľa
valalo
šelma
šelma

Založený: 25.6.2006 9:31

Reklamy

Odoslaťod segi 24.10.2006 20:25

figaro napísal:
segi napísal:
figaro napísal:
ohľadne zloženia

Takže krmivko nič moc.

mäso v čistej forme?

No na počudovanie proteíny=bielkoviny sú obsiahnute aj v rastlinnej strave (sója). Iste by o tom vedeli viac povedať vegetariáni. Ale je rozdiel či výrobca deklaruje zloženie ako 30% podiel proteínov alebo 30% podiel mäsa. A toto krmivo obsahuje iba kuraciu múčku (meal) a nie čisté mäso. Dobrý článok o zložení krmív je tu: [url]http://www.novafoods.sk/index.php?option=com_content&task=view&i
d=124[/url]

Diky za typ.Včera mi došiel balík z internetového obchodu a v ňom aj granulky TRAINER/toľko ospevované/som zvedavý či ih Max bude chcieť.Tie obsahujú mäso no musím povedať že ma dosť prekvapila ich vôňa.Pre mňa je to dosť "tuhá vôňa" a som zvedavý aký odor budú mať výkaly po konzumácii týchto granuliek.
segi
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Reklamy

Odoslaťod Kristína 7.11.2006 18:08

segi napísal:
figaro napísal:
ohľadne zloženia

Takže krmivko nič moc.

mäso v čistej forme?

Segi, pozri si temu Strava pre macky II.
Proteiny mozu dost dobre byt aj zo soje.
Tem o macacej strave je tu viac, staci sa zacitat a urobit si vlastny nazor.

Granule z cisteho masa: Eukanuba, Pro Plan, Trainer (ale nie kazdy, jahnaci je z mucky).
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Stella Domotorova 8.11.2006 10:31

Ahojte,
krmivo Shiny cat - kde to kupujete ? Ešte som o ňom nepočula ? :?:
Obrázok používateľa
Stella Domotorova
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 14.8.2006 9:26

Reklamy

Odoslaťod PetraP 8.11.2006 10:32

Stella Domotorova napísal:Ahojte,
krmivo Shiny cat - kde to kupujete ? Ešte som o ňom nepočula ? :?:

shiny cat su konzervy - pozri napriklad zvieratka.sk. robi ich myslim gimpet. Ak ides na vystavu, kup ich tam. naposledy tam boli o nejakych 9 Sk na balenie lacnejsie ako v standardnej distribucii
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42

Reklamy

Odoslaťod Stella Domotorova 8.11.2006 10:45

Dakujem za radu Petra
Obrázok používateľa
Stella Domotorova
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 14.8.2006 9:26

Reklamy

Odoslaťod tootsie 27.1.2007 10:03

Ahojte. Na inom fore som sa docitala, ze granule Royal Canin obsahuje kancerogeny. Neviete o tom niekto? Dakujem.
tootsie
mačiatko
mačiatko

Založený: 3.12.2006 6:56

Reklamy

Odoslaťod Kristína 27.1.2007 10:58

tootsie napísal:Ahojte. Na inom fore som sa docitala, ze granule Royal Canin obsahuje kancerogeny. Neviete o tom niekto? Dakujem.

http://www.cats.sk/forum/viewtopic.php? ... sc&start=0
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Re: Krmivo ProNature 30

Odoslaťod salvia 15.8.2010 14:38

v jednom eshope som objavila granule Pronature Holistic. máte s nimi niekto skúsenosť?
Obrázok používateľa
salvia
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 29.11.2008 20:35
Počet mačiek: 1

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Krmivá

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb