• Reklamy

Poďakovanie MVDr.Petrovi Kalinačovi.

tu ti poradí veterinár...
  • Reklamy

Poďakovanie MVDr.Petrovi Kalinačovi.

Odoslaťod Marusska83 25.1.2014 20:13

Neviem kde mám dať toto poďakovanie preto ho píšem sem aby si ho prečítala osoba ktorej patrí.
Dnešná doba je zlá a ľudia ešte horší,robia zverstvá nielen na sebe ale aj na tých úbohých zvieratách ktoré sa bohužiaľ nemôžu brániť, týrajú ich,zabíjajú a množia.
No dobrý ľudia z veľkým srdcom ešte nevyhynuli,je ich málo ale sú.
Moje Poďakovanie patrí nášmu pánovi veterinárovi Kalinačovi ktorý žije pre zvieratá,je ochotný pomôcť a prísť aj o pol noci.On nelieči pre peniaze ale pre zvieratá pre ich zdravie.
Ďakujeme za seba za Majkyho a Miušku že sa o nás staráte a ste ochotný vždy aj cez telefon pomôcť.
Ďakujeme za Frenkyho ktorý už mal byť v mačacom nebíčku kôli cirhoze pečene ale vy ste to nevzdal.
Ďakujeme za Kubenku ktorej ste na diaľku pomohol lebo verdikt lekárov po ťažkej operácii črievka bol uspať.Keby nie vášho slova neuspať a trvať na infuziach už by bola v nebíčku.
Ďakujeme za Sisinku ktorá je už bohužiaľ v psom nebíčku ale statočne ste bojovali do poslednej chvíle bohužiaľ srdiečko vypovedalo.
Som hrdá na to že máme takého veterinára ako ste vy a človeka z obrovským srdiečkom.
Z pozdravom:Marianna,Edita,Gabika a Marcela. :-)
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Re: Poďakovanie MVDr.Petrovi Kalinačovi.

Odoslaťod gabika iba gabika 26.1.2014 20:29

Vážený pán MVDr.Peter Kalináč.
Som rada že Maruška načala túto tému a z radosťou sa k poďakovaniu pripájam aj ja.Hoci nie ste môj veterinár,nakoľko vzdialenosť nám to nedovoľuje,predsa ste nám aj napriek diaľke veľmi pomohli.Vďaka vaším radám prostredníctvom mailov,či radami cez mobilný telefón,je moja drahá micka Kubka stále pri mne,zdravá a plná života.V živote som sa s tak ochotným veterinárom ešte nestretla.Podľa môjho názoru,vy žijete len pre zvieratká a dokážete aj nemožné.Máte zlaté srdce,čo je v dnešnej dobe neuveriteľné.Mojou túžbou je,raz sa s vami pán doktor stretnúť osobne,podať ruku tak skvelému lekárovi by bola pre mňa česť.Verím že sa mi to raz splní,predsa len,Poprad od Košíc nie je tak vzdialený,aby sa tá moja túžba splnila.
Ešte raz,veľké ďakujem za Kubku.
Obrázok používateľa
gabika iba gabika
Nováčik
Nováčik

Založený: 12.9.2012 19:57
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Veterinárna poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb