• Reklamy

vychudnuty kocur

máš zdravotný problém...
  • Reklamy

vychudnuty kocur

Odoslaťod Vieromila 18.4.2018 15:28

Dobry den, mame perzskeho kocura - cincilu, ma 5 rokov a posledny cca mesiac je nejaky divny - zmenilo sa jeho spravanie. Schudol, pri hladkani po chrbate mu citit vsetky stavce. Stale chce jest a dozaduje sa jedla mnaucanim. Ked niekto nieco je, strka hlavu do taniera. Co predtym nerobil.Teraz zje skoro vsetko, co predtym nejedol. Odcerveny je. A myslim, ze mu viac smrdi z papulky. Co by to mohlo znamenat? Ak by mal dakto nejaku skusenost, dakujem za odpoved. ( K veterinarovi sa uz chystam.)
Obrázok používateľa
Vieromila
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.12.2009 8:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: vychudnuty kocur

Odoslaťod Peter Polák 21.4.2018 12:43

Ahoj,
No ja nie som veterinár, ale odporúčal by som ísť s ním na veterinu aby ho veterinár prezrel.

Vieromila napísal:Dobry den, mame perzskeho kocura - cincilu, ma 5 rokov a posledny cca mesiac je nejaky divny - zmenilo sa jeho spravanie. Schudol, pri hladkani po chrbate mu citit vsetky stavce. Stale chce jest a dozaduje sa jedla mnaucanim. Ked niekto nieco je, strka hlavu do taniera. Co predtym nerobil.Teraz zje skoro vsetko, co predtym nejedol. Odcerveny je. A myslim, ze mu viac smrdi z papulky. Co by to mohlo znamenat? Ak by mal dakto nejaku skusenost, dakujem za odpoved. ( K veterinarovi sa uz chystam.)
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Zdravotná poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb