• Reklamy

Pád kocúra zo štvrtého poschodia a psychické problémy.

máš zdravotný problém...
  • Reklamy

Pád kocúra zo štvrtého poschodia a psychické problémy.

Odoslaťod technohedron 27.6.2008 17:57

Dobrý deň všetkým !

Môj dvojročný kocúr vyskočil pred vysávačom zo štvrtého poschodia paneláku, našiel som ho po minúte ležať mierumilovne v chládku meter od miesta kam dopadol. Hneď som išiel ku zverolekárovi, ktorý potvrdil, že nemá žiadnu zlomeninu a ani iné zranenie. Od vtedy ale kocúr veľa spí, nič sa mu nechce a vôbec nieje aktívny ako bývaval. Žerie - ale len keď donesieme jedlo k nemu alebo naopak. Nepomohol mu ani výlet do prírody, ktoré mával veľmi rád. Čosi som počul napríklad o káve a kofeíne, čo by mu mali zlepšiť náladu, vyskúšali sme (striekačkou rovno za jazyk) ale ožil asi len na polhodinu. Prosím o Vaše názory, bol to veľký bojovník kedysi keď sme ešte žili v rodinnom dome a aj v byte bol schopný nahánať imaginárnych nepriateľov celú noc a potrhať všetky sedačky - teraz je z neho duševná troska a len tieň niekdajšej slávy a rešpektu čo mal na ulici. Ďakujem za odpovede . Môžete aj na 0902 222 940 alebo mail.
technohedron
Nováčik
Nováčik

Založený: 27.6.2008 17:48
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod kate 7.8.2008 0:07

Ahoj, vie o tom veterinar? Moznoze by mu pomohli nejake homeopatika. Najlepsie bude ak sa spytas veterinara. :?: :-/
Kate :cica2:
Obrázok používateľa
kate
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 7.1.2007 13:35
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Sisa1028 7.8.2008 10:48

Chúďa malé :-( Je to smutné, ale súhlasím s tým, že by si mal zájsť k veterinárovi.
Obrázok používateľa
Sisa1028
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.8.2008 14:20

Reklamy

...

Odoslaťod MačaMuro 20.8.2008 15:27

no hej veterninár by možno povedal čo je s ním fyzicky... ale podľa mňa najlepšie riešenie by bolo zájsť za mačacím alebo nejakým zvieracím terapeutom on sa do toho isto vyzná viac...
Obrázok používateľa
MačaMuro
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.8.2008 21:41

Reklamy

Odoslaťod Darinka 20.8.2008 20:20

Osobne som neskusala, ale odpuruca sa bachova terapia, tiez sa dost pouziva kocurnik. :cat16:
Ps: s tym kofeinom opatrne, myslim, ze j pre macky toxicky, tak ako aj napr. cokolada
Obrázok používateľa
Darinka
šelma
šelma

Založený: 22.2.2008 23:22

Reklamy

Re: Pád kocúra zo štvrtého poschodia a psychické problémy.

Odoslaťod Peterkos 15.7.2012 21:29

Zdravím,

chcel by som sa opýtať, ako nakoniec dopadol príbeh Vášho kocúra. Tiež mám jedného, ktoré vyskočil z okna a následne sa mu správanie zmenilo... Napravilo sa to alebo ako co sa stalo?

Dakujem pekne za odpoved

Peto
Peterkos
Nováčik
Nováčik

Založený: 14.7.2012 20:28
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Peto

Reklamy

Odoslaťod catca 16.7.2012 19:35

Z ktorého mesta ste? V Bratislave je výborná lekáreň na Bachove esencie, najlepšia by zatiaľ bola Star of Betlehem (bledavka okolikatá), možno aj v kombinácii s niečim ďalším. Máte možnosť si ich dať niekde namiešať? Skúsim pozrieť aj homeopatiu. Ak by ste nemali možnosť sa k tomu dostať, skúsila by som vám pomôcť a esenciu dať namiešať a poslať. Kontaktujte ma!
Chovná stanica britských mačiek Fool on the Hill
Berenika Blue Gift - matka zakladateľka, sterilka, BRIa
Arménis Fool on the Hill - chovná mačička, BRIa
Arline Fool on the Hill - sterilka BRIa
Brittany Fool on the Hill - slečna nám rastie do krásy, BRIa
momentálne nemáme mačiatka
Obrázok používateľa
catca
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.3.2009 18:59
Počet mačiek: 4

Reklamy

Odoslaťod Félix&Krištof3 5.6.2013 19:39

inac to iste sa stalo aj nam...a presne, kocurik je odvtedy uplne zmeneny...pozeram ze su to uz 4 roky, tak snad si to autor prispevku vsimne, no chcela by som vediet, ako to vtedy dopadlo, lebo kocurik nam robi starost, je uplne iny nez bol...pred tym bol taky vesely a hravy...akokeby to ani nebol on :-(
Félix&Krištof3
Nováčik
Nováčik

Založený: 30.5.2013 13:39
Počet mačiek: 2

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Zdravotná poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb