• Reklamy

tvrdá stolica - súrne

máš zdravotný problém...
  • Reklamy

kocúr Džesi

Odoslaťod esmi 20.10.2008 10:11

ďakujem všetkým
Prílohy
Džesi 1.JPG
Džesi
Džesi 1.JPG ( ) Zobrazená 1286 krát
esmi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 13.3.2008 11:52
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: kocúr

Odoslaťod gandalf 20.10.2008 11:10

esmi napísal:ahojte
v piatok sme išli na druhú vet.lebo ten náš kocúr už nechcel vôbec žrať len pil a pil. Na druhej vet. ho ešte raz doktor vyšetril a zistil že má zápal obličiek dostal 3 injekcie, infúziu. večer po infuzii trochu papal. na druhý deň dostal ďalšiu infuz. a zase 3 inj. a jeho stav sa zlepšil už papá čim ďalej tým viac a v sobotu večer keď sme mu dali čipku čo nám predpísal vet. tak spravil kak. V nedeľu dostal len 3 inj. a ešte v utorok nás čaká inj. Nerozumiem tomu že to skôr nezistili na prvej vet. však tam mu robili aj krv a rôzne vyšetrenia nechali sme tam strašné peniaze a kocúrovi sa ani nepolepšilo. u tohto vet. sa mu polepšilo v priebehu niekoľkých hodín. :-)

Tak to by ma vobec nenapadlo, ze ma kocurik takyto problem, drzim palce aby sa coskoro uzdravil!!!
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod Zuzana H. 20.10.2008 14:55

esmi napísal:ahojte
v piatok sme išli na druhú vet.lebo ten náš kocúr už nechcel vôbec žrať len pil a pil. Na druhej vet. ho ešte raz doktor vyšetril a zistil že má zápal obličiek dostal 3 injekcie, infúziu. večer po infuzii trochu papal. na druhý deň dostal ďalšiu infuz. a zase 3 inj. a jeho stav sa zlepšil už papá čim ďalej tým viac a v sobotu večer keď sme mu dali čipku čo nám predpísal vet. tak spravil kak. V nedeľu dostal len 3 inj. a ešte v utorok nás čaká inj. Nerozumiem tomu že to skôr nezistili na prvej vet. však tam mu robili aj krv a rôzne vyšetrenia nechali sme tam strašné peniaze a kocúrovi sa ani nepolepšilo. u tohto vet. sa mu polepšilo v priebehu niekoľkých hodín. :-)

Hm, tak toto by ma vobec nenapadlo! Drzim palce, aby to dobre dopadlo a pekne dodrziavajte dietku. ;-)
Zuzana Huňadyová

www.vonhunady.sk
Obrázok používateľa
Zuzana H.
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 11.5.2005 8:04

Reklamy

Odoslaťod lubor 21.10.2008 6:31

Neviem, ci je to mozne, ale malo by sa pisat konkretne, ktory veterinar to spravne diagnostikoval a liecil a ktory to uplne zvrzal.
Obrázok používateľa
lubor
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.10.2007 17:52
Pohlavie: Muž

Reklamy

kocur

Odoslaťod esmi 21.10.2008 7:40

najviac ma šokuje to že výsledok krvi bol v poriadku jak je to možné však keď má niekto zápal v tele musí sa to prejaviť . tak potom načo ten odber? keď mu spravili snímok tak tam bolo len v črievkach kako, spravil mu klistýr, dostal nejakú inj. po ktorej dostal alerg. reakciu poslal nás na hodinu domov asi ho dával do normálu a potom keď sme prišli zaplat. sme okolo 2800 Sk . zabudla som že dostal aj infúzku. na druhý deň dostal klistýr , infuzku, spravil snímok. vôbec mu to nepomohlo prestal žrať, mal hnisavé očká a len pil a pil lebo mal teplotu. nechcem žiadnu vet. očierňovať ale už tam nikdy nepôjdem :evil: je v Bratislave v meste non stop a je dosť známa.
esmi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod ninuša 21.10.2008 13:03

preboha to je najhoršie ked ešte musíš pátrať či veterinár koná správne.. :-( normálne rozmýšlam čo nam povedal ten náš na našeho prcka a čo nám odporučil
Obrázok používateľa
ninuša
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 10.9.2008 7:33

Reklamy

Odoslaťod gandalf 21.10.2008 18:18

Bohuzial clovek nikdy nevie, ako to so zvieratkom u veta dopadne a ci sa vet rozhodne spravne. Bohuzial uz sa z toho stava kseft a tak sa vet skor snazi majitela vyzdimat. :-(
Dufam, ze kocurikovi bude coskoro lepsie.
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Re: tvrdá stolica - súrne

Odoslaťod Jana Durayová 25.10.2008 10:27

Ahojte!! Ja mám skúsenosti so studeným mliečkom. Síce ho mojim mačkám nedávam (ani teplé ani studené), Mini je alergická na mlieko, ale môj Rumpel si pochutnal už nie raz na studenom mliečku a viem, že mal z toho problémy, zapôsobilo to naňho ako preháňadlo. Mlieko nebolo priamo z chladničky ale bolo studené.

esmi napísal:čaute
potrebujem súrne poradiť. mám kocúra a má problém s kakaním. ide mu to strašne ťažko a má tvrdé kako. minulý týždeň sme boli u veter. kvôli tomu. nemohol kak a potom ani cik. jeho črievka boli úplne plné a tlačilo mu to na mechúr preto nemohol cik.musel ho riešiť veter. teraz je to týždeň po tom zásahu a kocúr zatial nekakal. čo má žrať aby nemal takéto ťažkosti a aby išiel.
dik
Obrázok používateľa
Jana Durayová
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 26.1.2008 13:56

Reklamy

džesko

Odoslaťod esmi 26.10.2008 17:51

ahojte, v utorok idem s kocúrom na krv ešte stále nie je v poriadku. stále pije veľa vody mám obavu aby nemal cukrovku. žrať žere ale s tým kakaním je to horšie moc mu to nejde. pil aj aktimel ale zatial nič. večer dostane čipku a do rána to snáď bude. najväčšia sranda na tom je že, keď bol malý tak mal opačný problém keď sme ho doniesli tak mával hnačky asi pol roka a teraz toto.
esmi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Re: džesko

Odoslaťod gandalf 26.10.2008 19:12

esmi napísal:ahojte, v utorok idem s kocúrom na krv ešte stále nie je v poriadku. stále pije veľa vody mám obavu aby nemal cukrovku. žrať žere ale s tým kakaním je to horšie moc mu to nejde. pil aj aktimel ale zatial nič. večer dostane čipku a do rána to snáď bude. najväčšia sranda na tom je že, keď bol malý tak mal opačný problém keď sme ho doniesli tak mával hnačky asi pol roka a teraz toto.

Chudatko, je mi ho luto, snad pomoze cipok. A s tym pitim, tieto vsetky problemy by som konzultovala s veterinaromm, moze to byt nasledok ochorenia ale aj nemusi. :-/
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod lusil329 26.10.2008 19:44

aj ja vám držím palčeky aby sa čo najskor dostal do poriadku. čipok by mal zabrať... tak sa držte, verím že onedlho bude zdravučký ako buk...
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

kocúr

Odoslaťod esmi 27.10.2008 8:07

čípok zabral. :-D
esmi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod lusil329 27.10.2008 8:36

:cat36: super
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

Odoslaťod esmi 13.11.2008 11:58

Ahoj
máme zase problém s kakaním. kocúr dostáva čipky tie mu moc nepomáhajú ledva vykak. jeden bobek. veterinár povedal že má jesť jedlo ktoré obsahuje vlákninu. chcela by som vedieť aké je to jedlo. keď sa dobre nevykaká tak sa mu zvíši kyselina močová čo mu tiež nepomáha.
Ďakujem :cat16:
esmi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 13.11.2008 13:21

ja s tymto nejake skusenosti nemam, urcite ti poradia konkretnejsie chovatelia, ale mna napadlo, ci by nebola najjednoduchsim dodanim vlakniny Benefibra (vlaknina, vyzera ako prasok a je uplne rozpustna vo vode) je bezfarebna, bez prichute a da sa vlastne pridat do hocicoho (voda, mlieko, vyvar...). co vy na to?
mam ju vyskusanu na sebe (brala som aj psylium, ale to mi bolo protivne).
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Zdravotná poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb