• Reklamy

zubny kamen - PLAQUE OFF

máš zdravotný problém...
  • Reklamy

zubny kamen - PLAQUE OFF

Odoslaťod suuzi 15.11.2012 19:58

ahojte,

ti co pouzivate plaque off proti zubnemu kamenu - nasla som lacnejsiu alternativu.
vyooglila som to an ceskom fore a sama preverila.

plaque off obsahuje seaweed D1070 - to je presne morska riasa Ascophyllum nodosum.
http://www.alliswellpet.com/plaqueoff

hodila som to do us webshopu, odkial kupujem doplnky vyzivu a maju to tam za necelych 5 USD.

http://www.iherb.com/Starwest-Botanical ... 1-lb/22573

takze dnes som namiesto 60g original vyrobku za 15 USD cez ebay kupila pol kila Ascophyllum Nodosum cez iherb.

Ked budete odtial nahodou objednavat /urcite sa ta riasa da zohnat aj inde/ na prvy nakup dostanete zlavu 4 USD po zadani kodu ZUZ789 pri checkoute dostanete na prvy nakup zlavu 4 USD.

takze odporucam, snad som aspon niekomu pomohla:-)
suuzi
Obrázok používateľa
suuzi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 8.9.2010 18:37
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: zubny kamen - PLAQUE OFF

Odoslaťod Haudrietka 16.11.2012 10:40

Ahoj,
zatiaľ som o takychto vyrobkoch nepočula, takže mohla by si mi približiť, ako sa to použiva? Pozerala som, že je to nejaky prašok...
Obrázok používateľa
Haudrietka
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 19.11.2011 9:34
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod suuzi 16.11.2012 18:47

Haudrietka, ja ked som kupovala prvu cicu, tak chovatelka mi odporucila plaque off. aj som ho na zaciatku kupila a pol roka pouzivala, potom mi dosiel a dalsi som nekupila, lebo je to dost drahe. nedavno sme riesili cicknin zub, musel ist von, lebo bol pokazeny. vet povedal, ze zo zubneho kamena. ten jej vycistil a ja som sa rozhodla zasa preventivne pouzivat plaque off. jedno balenie som objednala - tusim 15 USD /cez ebay a nedavno som surfovala po macacich forach, a nadabila som tam na tu alternativu - pol kila tych istych rias za necelych 5 USD.

tak som objednala.

toto pisu:
PlaqueOff (Plaque Off) Animal prášok je určený k odstráneniu a prevencii zubného kameňa, povlaku a zápachu z tlamy psa alebo mačky. Prípravok obsahuje špeciálne vybrané morské riasy Algae D1070 s vysokým obsahom jódu. Dávkovanie: Plaqueoff pridávajte 1x denne do kŕmenia a to následovne: 1/2-1 odmerku do hmotnosti zvieraťa 10kg, 1-2 odmerky pre psa s váhou 10-25kg a 2 odmerky pre psa s váhou nad 25kg. Odmerka je vo vnútri balenia. Výsledok sa prejaví za 3-8 tyždňov.
pisu ze 60g balenie plaque off je cca. na pol roka.
takze pol kila rias mi na 2 macky vydrzi dost dlho.

malo by to fungovat 1. preventivne, 2. ak je uz vytvoreny zubny kamen, tak amlo by ho to zmakcit a potom by sa dat dole - napr. kusanim huzevnateho masa.

macke to chcem davat preventivne, zubny kamen jej odstranil veterinar, zubky ma krasne biele, kocur ma trosku zubny kamen, tak verim, ze mu to pomoze

mozem vam za 8 tyzdnov napisat.
suuzi
Obrázok používateľa
suuzi
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 8.9.2010 18:37

Reklamy

Odoslaťod olivetka 9.10.2013 18:31

My sme mali tiez problem so zubnym kamenom, bol odstranovany. Odvtedy macicke davame kazdy druhy den premrazene masko na veceru, inak cosmu. Cez den ma granulky. Okrem toho tak kazdych 4-5dni jej davame enzymaticku pastu kupenu u veterinara za cca 8€. Dnes sme boli po polroku u veterinara a ten pozeral ustocka, povedal ze ma krasne slonovinove a ciste zuby. Kazdemu odporucam taketo opatrenia, kedze kamen sa rad vracia :wink:
olivetka
Nováčik
Nováčik

Založený: 14.7.2011 10:05
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Iveta

Reklamy

Odoslaťod Crysis 9.10.2013 22:07

Ďakujem za tip,už som aj ja objednal to pol kilové balenie+nejakú kávu a čaj na skúšku,nech viem čo pijú v USA :-D .Len neviem či to bude mať nejaký význam,lebo peržan vylíže len želatinu z konzervy a mäso nechá tak,akurát ragdoll zje väčšinou všetko z misky.Máto aj nejakú chuť,alebo je to neutrálne?
Jerry-biela perzska činčila * 21.9.2008
Atriel(Akatriel Angel,dolldeluxe*SK)-ragdoll seal colorpoint * 17.7.2011
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 1.7.2011 19:58
Pohlavie: Muž
Skutočné meno: Miro

Reklamy

Odoslaťod Crysis 3.11.2013 19:16

Tak dnes som skúsil mačiakom zamiešat tú riasu do konzervy,asi minútu hľadeli do misky čo to je,stále to oňuchávali a potom znechutene odišli.Takže u nás 0 bodov.
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod JancaB 4.11.2013 9:03

Ani mojim nechutí, no časom si zvykli. Sypem riasu na granule, nie do konzervy.
Janča, Louis (16.2.2010-24.6.2010), Tinko (14.4.2010), Bucko (5.5.2010), Vicky (17.8.2010), Lady (25.10.2012)
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 27.4.2010 19:28
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Jana B.

Reklamy

Odoslaťod Crysis 5.11.2013 22:40

Tak vyskúšam ešte na granule nasypať čo na to povedia.
Crysis
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Zdravotná poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb