• Reklamy

zmenšené pluca

máš zdravotný problém...
  • Reklamy

zmenšené pluca

Odoslaťod Brembo 10.12.2012 13:22

U mojho kocurika na rengene zistili,že má zmenšené pluca z dovodu nefunkčnosti jej časti. Vdaka tomu má posunuté i srdiečko. Prognoza zverolekára je,že na to žial nie je liečba a bude sa mu tažšie dýchat,bude unavený,nebude mat kondíciu a po nejakom čase pravdepodobne možu prasknut i cievy v plucach. Vlani mal zápal pluc,na čo bol i ličený a toto je pravdepodobne dosledok. Odporučil mu pokoj a najma nesmie prechladnut a nemali by sme ho preto pučtat von. to je ale najvačší problém,pretože sa neprestajne pýta von,no z obavy prechladutia ho nechceme pustit. Samozrejme,že jeho koncu nemožeme zabránit,no chceme mu dopriat čo najstaštnejší život a čo možno najviac mu ho predlžit bez utrpenia. Preto ma napadlo,že by sme mu ušili akísi kabátik,aby mohol i von pod naším dohladom alebo kupili,no nič také som nenašiel.respektíve na aku dobu a pri akých teplotách ho pustit von,aby mohol byt štastný a sučasne neprechladnut bez kabátika. Nechceme,aby bol neštastný,je to dobrák,nikdy nevyvádza. Máte nejaké rady a odporučaania? Máme ho velmy radi,diagnoza nás zasiahla,velmy ho lutujeme.Vdaka,za všetky rady. :velmismutny:
Brembo
mačiatko
mačiatko

Založený: 1.2.2011 12:11
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Roland

Reklamy

Re: zmenšené pluca

Odoslaťod AndreaO 12.12.2012 7:09

Svetriky a oblecenie pre mensich psikov by mu malo byt dobre. Z normalneho pc, pridam linku na oblecenu Elzu, ona je krehulinka a ked sme v zime spolu isli, tak sa obliekala. Zo zaciatku sa bude v obleceni zlostit, ale zvykne si. Okrem toho mu mozete zlepsit stav prey modelom krmenia, imunoglukanom a postupnym otuzovanim. Mame kocurika, ktory je na tom podobne, vdaka ockovaniu proti macacim chorobam. Prekonal 2 tazke zapaly pluc a minuly Silvester som vazne zvazovala eutanaziu, ale jeho opatrovatelka ju odmietla. A dobre spravila. Jeho zachvaty kasla su uz minulostou a po roku je silnejsi, pevnejsi a uzasny. Von by som brala kocurika, teraz v mrazoch len na par minut. Moji chodievaju takto na balkon. Je to asi lepsoe ako oblecenie a aj uplny zakaz vychadzok
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Založený: 18.11.2007 15:33
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Brembo 12.12.2012 14:15

Srdečne Vám dakujem za odpoved. otužilý je asi dodre,bol to univerzálny kocurik,ked chcel von tak sme ho pustili a ked dnu,tak bol vnutri.Teraz ho už vhladom k stavu na trvalo nepustíme von,a ešte otázka o čo ide pri prey modeli krmenia? Dakujem.
Brembo
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod AndreaO 21.12.2012 9:37

http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Ja sa ospravedlnujem, zabudla som na Vas v koncorocnom chaose. Je to krmenie stravou zlozenim rovnakou ako je ich korist. Cize 80% svaloviny, 10% kosti, 10% vnutornosti. Medzi svalovinu sa zaraduju aj jazyky, srdcia a zaludky. Janka o tom viac popisala na vyssie uvedenom linku. Zo zaciatku ju niektore macicky odmietaju, ale ked si zvyknu, zacne sa to na nich uzasne prejavovat. Krajsie zuby, pevnejsie telicka a hlavne zdrave zvierata
Obrázok používateľa
AndreaO
šelma
šelma

Založený: 18.11.2007 15:33
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Brembo 3.1.2013 10:06

Dakujem za odpoved,velmy si to vážim. Mal som problém s pc,tak som vám nevedel odpovedat.
Brembo
mačiatko
mačiatko

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Zdravotná poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb