• Reklamy

struvity

máš zdravotný problém...
  • Reklamy

struvity

Odoslaťod viki200 24.10.2013 9:07

Zdravim, chcem sa opytat co mam robit s opakujucim sa problemom.
mojej macke sa neustale opakuju struvity obe druhy co sa vyskytuju
nezerie okrem canin royal urinary ziadne ine krmivo CR urinary ked ma jeden druh struvitov a CR renal ked ma druhy druh struvitov. opakuju sa jej neustale a zistáme to najma tak ze zacne cikat po byte. pritom ma asi 90 percent normalne ph, nema krv ani hnis v moci ked jej robia rozbor... veterinarka povedala ze to uz ma geneticke ze dobre je dosiahnut aby aj ked sa budu vytvarat aby aspn nikdy nemala velke kamene len male a piesok aby to vycikala. uz mala stale tolko antibiotik ale na chvilu to pomoze a nic tak len jej teraz davame tu dietu uz ju ma asi 2 roky v kuse a stale sa jej to aj tak vytvara.
mam skusit vymenit nejaku znacku? co mam robit? jedla uz aj uropet pastu, vodu ma na kazdej parapete a aj ju pije lebo neustale doplnam vodu. poradte ako si poradit so struvitmi? kupili sme novu sedacku a uz ju 2 x ocikala nemozeme nechavat otvorene dvere ked tam nie sme lebo by bolo vsetko pocikane, cika nam aj na topanky na zemy. na postel ani nikde inde necika len sedacka , topanky, tasky.. a potom je ako keby na pol roka pokoj a zacne znova ...je to uz zufale. dik za kazdu radu. este napisem ze ona nic nechce okrem sucheho jest ani tasticky jej nechutia. ani maso ..a ze vraj sa nema jest vela bielkovin ked su take probelemy? dakujem vam este raz za radu.*4*
viki200
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 4.3.2008 19:27
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1

Reklamy

Re: struvity

Odoslaťod kali 28.10.2013 14:43

Uz dva dni si lamem hlavu ako odpovedat.Jedna s pricin tohto problemu moze byt vrodena metabolicka porucha.Diagnostika je velmi obtiazna a zdlhava.Doporucil by som prejst na cerstvu,surovu stravu.peter vet.z poradne
kali
Veterinár
Veterinár

Založený: 19.11.2011 9:21
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 0
Skutočné meno: Peter Kalinač

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Zdravotná poradňa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb