• Reklamy

prosba o radu

tu píšte o mačkách obyčkách...
  • Reklamy

prosba o radu

Odoslaťod Edi 22.8.2017 10:11

Zdravim. Mame cca. 2 tyzdne maca. Objavilo sa nam pred dverami a uz ostalo. Dali sme ho zaockovat a je zdrave. Byvame v rodinnom dome ale do domu nesmie. Je len vonku. Dostava zradlo granule a konzervy. Ide o to co v zime. Nemame ziadnu stdolu ani nic podobne kde by sa schoval. Mame dva altanky drevene. Ako vyriesit jeho zimu? mame dvojgaraz kde by eventualne mohol byt, rozmyslal som ze namontovat dvierka otvaracie na dvere. Nic ine ma nenapada.poradite niekto?
Edi
Nováčik
Nováčik

Založený: 21.8.2017 8:57
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Martin

Reklamy

Re: prosba o radu

Odoslaťod Andulka 19.9.2017 15:55

ja by som ho vpustila do domu, resp. by som na dvere spravila tie vyklápacie dvierka pre mačky, aby mohlo ľubovoľne vojsť či vyjsť, ale nakoľko u vás je to inak, tak by si asi mal tie dvierka spraviť tak, aby sa do tej dvojgaráže dostalo. lenže zasa tam hrozí, že vlezie do motora auta (mačky to robia, lebo tam je teplo), a je s ním amen. Alebo ho jednoducho môžete nedopatrením prejsť a to yb tiež bol s ním amen. Možno že by postačilo aj do toho altánku dať nejaký pelech v tvare domčeka, aby si tam mohlo zaliezť, aby naň nefučal vietor a aby nemoklo. V zime mu narastie hustá zimná stsť, Aspoň kedysi ked sme ešte mali záhradu, tam nám chodievali tiež mačky a tie v zime mali nádhernú hustú srsť. Schovávali sa pod schodami, kde sme im dali starý fusak, ale viac chodili k susedom.
Ale hovoríš 2-týždňové??? To ešte má byť pri mame a cicať mlieko, to by bolo ešte veľmi maličké, po 2 týždňoch teprv začína vidieť, myslíš, že naozaj je také malinké? Povedal ti to veterinár, alebo je to tvoj odhad? 2týždňové mača sa eštše rdrží mamy a uričte samé od nej daleko nepôjde...
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02
Pohlavie: Žena

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Mačky obyčky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb