• Reklamy

Cmúľanie chvostíka

tu píšte o mačkách obyčkách...
  • Reklamy

Cmúľanie chvostíka

Odoslaťod Alla 28.8.2013 10:05

Dobrý deň,

môj kocúrik si cmúľa chvostík. Počula som názory, že to je preto, lebo bol príliš skoro odstavený od mamy. Nevedel by mi niekto z vás vysvetliť, prečo to robí, či to nie je zle, či to vymizne a prípadne ako to odstrániť? Začína s tým totiž navečer, keď sa uložíme spať a to mľaskanie a poslintaná posteľ je hrozné :cat31: ďakujem :-)
Obrázok používateľa
Alla
mačiatko
mačiatko

Založený: 16.8.2013 10:31
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 3

Reklamy

Re: Cmúľanie chvostíka

Odoslaťod Dorka 2.9.2013 13:09

My sme mali doma jedno mačiatko, ktoré bolo nájdené v igelitovom vreci vo veku dva týždne. Vtedy sa aj dostala k nám a odchovali sme ju na fľaške. Ona si necmúľala chvostík, ale labku. Áno boli to veľmi zvláštne zvuky :-) Mačička je už dávno v novom domove, má už rok, ale s cicaním labky do dnešného dňa neprestala. Tiež to robí vždy pred spaním.
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Dorka
šelma
šelma

Založený: 11.11.2010 14:48
Skutočné meno: Lenka

Reklamy

Odoslaťod Alla 3.9.2013 9:03

Oh.... No to som veru sklamaná, pretože tie zvuky ma normálne dvíhajú z postele až k plafónu, sŕkanie a cicanie na mňa pôsobí rovnako ako na niekoho zvuk nechtov na tabuli :cat30: takže buď sa s tým vyrovnám, alebo vyhodím Mačiaka z postele ? :cat34:
Obrázok používateľa
Alla
mačiatko
mačiatko

Založený: 16.8.2013 10:31

Reklamy

Odoslaťod Meegem 9.6.2014 15:42

To je normálne keď bol skoro odrthnutý od matky :-) ... ja som mala takú mačičku a na noc cucala chvostík a ušká mojmu psovy , mne mihalnice, vlasy ...
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Mačky obyčky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb