• Reklamy

stewards

všetko o výstavách mačiek...
  • Reklamy

stewards

Odoslaťod galthea 8.10.2009 10:37

Ahoje,
videla som tu pár príspevkov od ľudí, ktorí robili na výstavách stewardov, no nejako sa tu neviem dopátrať. Mala by som pár otázok k tomu, tak neviem či som v správnej téme, ale keď nie, tak ma prosím odsmerujte niekam inde :cerveny:

Každopádne k veci:
Chcela by som vedieť, čo všetko je náplňou práce stewarda na výstave (okrem klasického vystavovania...), čo všetko to obnáša a pod.
A som úplný laik, tak budem vďačná za všetky Vaše skúsenosti, postrehy a dojmy :cat37:

ďakujem krásne.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Re: stewards

Odoslaťod Felia 17.10.2010 11:40

Stewardi na výstave pomáhajú s "pomocnými prácami". Pri posudzovaní má každý posudzovateľ pri sebe jedného stewarda, ten sa stará napríklad o dezinfekciu stolov,niekedy pomáha prekladať (pri zahraničnom posudzovateľovi). Ak si na výstave po prvýkrát môžeš ho tiež požiadať o predvedenie mačičky. Okrem " asistovania" tiež pomáha výstavnému výboru napríklad pri tlačení posudkov, odovzdávaní cien, pri vstupných prehliadkach atď.. Proste pomáha skúsenejším aby šlo všetko tak ako má.. :-) Okrem iného myslím, že stewardov robia väčšinou mladý chovatelia z organizácie, ale minule som sa stretla s tým že hlásili na výstave niečo o tom, že kto má záujem o stewardovanie...tak asi sa môže prihlásiť hocikto kto má s výstavami a predvedením cicúchov trochu skúsenosti... :wink:
Felia
mačiatko
mačiatko

Založený: 25.7.2010 15:05
Pohlavie: Žena

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Výstavy a súťaže mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb