• Reklamy

Výstavy mačiek Bratislava 2010

všetko o výstavách mačiek...
  • Reklamy

Re: Výstavy mačiek Bratislava 2010

Odoslaťod JancaB 19.9.2010 20:39

gandalf napísal:zverlitik nakupeny :-D Stanky potesili hlavne s granulkami- konecne tam boli :-) Maciek malo, ludi tak isto, ale mne ako vystavovatelovi sa pacilo :-) Nelli ako ste dopadli? Nas drobek Elisek dostal krasny posudok a EX1, samozrejme v rozstrele do BIS-ky postupila mco, ale i tak sme boli spokojni :-D

:cat38:
Janča, Louis (16.2.2010-24.6.2010), Tinko (14.4.2010), Bucko (5.5.2010), Vicky (17.8.2010), Lady (25.10.2012)
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 27.4.2010 19:28
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Jana B.

Reklamy

Odoslaťod Mirra 20.9.2010 8:00

Málo ľudí? No mne sa ich zdalo byť až moc, však furt boli všade (teda aspoň tam, kde sme boli my) davy ľudí, že som sa až musela občas predierať.

Ale páčilo sa mi, fajn výstava a fajn ceny krmiva ako vždy :-D. Zelený 10 kg Zverlit tuším trochu zdražel, že?
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod nelli 22.9.2010 14:19

gandalf napísal:zverlitik nakupeny :-D Stanky potesili hlavne s granulkami- konecne tam boli :-) Maciek malo, ludi tak isto, ale mne ako vystavovatelovi sa pacilo :-) Nelli ako ste dopadli? Nas drobek Elisek dostal krasny posudok a EX1, samozrejme v rozstrele do BIS-ky postupila mco, ale i tak sme boli spokojni :-D

Gandalf dostali sme V1 takze tiez spokojnost,o nominacii do BIS sa radsej uplne do detailov nevyjadrim,kedze neviem kto to sem chodi citat (ked tak SS),no bola som velmi sklamana ze hned na prvej vystave som sa stretla s niecim co som necakala...nas posudzoval p. Wittich a bol Jedaykom ocividne nadseny,chcel ho nominovat do BIS no len napokon sa jedna pani postarala o to ze nas uplne zmietla pod ciernu zem a nominovala si tam MCO. A o jej chovani vobec ani nehovorim lebo sok som mala z nej,takito ludia by tam nemali co robit ale co uz...
Obrázok používateľa
nelli
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.4.2010 9:23
Počet mačiek: 3

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Výstavy a súťaže mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb