• Reklamy

Výstavy mačiek Bratislava 2010

všetko o výstavách mačiek...
  • Reklamy

Re: Výstavy mačiek Bratislava 2010

Odoslaťod Adrianko 14.6.2010 11:17

Ja tiez zapisem moj zazitok.

Bol velmi teply pekny vikend , ktory som stravil vo volebnej komisii ... vsetko prebiehalo podla planov , no zhodou zopar chyb istych ludi som trcal na volbach do nedele 8:00 , kedy som cely zmordovany prisiel domov. Samozrejme som dal sprchu a snazil sa trochu vyspat , kedze som vedel ze musim stihnut vystavu (myslel som si este ze v Ruzinove) , lebo moj kocur papal posledne omrvinky z granul.

Tak ... rozlepil som oci a pozeram , 14:00 , fasa ... ale pozeram rychlo na mobile ze vystava bola presunuta do Vinicneho skrz volby a ze trva do 1800 , tak som si reku vydychol , ze sa stiham este najest a autom vypadnut aby som tam nejake granule kupil....

... prichadzam do Vinicneho , nikde nic. Ani zivej duse ani chyru ani mnauknutia. Kde je Spolocensky dom? pytam sa asi 8 rocnych deti , ktore hned vedeli. Prichadzam na parkovisko , cas cca 16:00 a zaraza ma , ze ludia s mackami z tade rychlo unikaju. To uz skoncilo? pytam sa. Vojdem dnu , vravim rodine ze treba i vstupne cca 1€ ako to vzdy byva. Mila pani pri vchode len zazera a zmurka na moju tvar no peniaze nepyta - tesim sa ... avsak vojdem dnu a - netesim sa. Velky Animonda (aleb Eukanaba? uz ani neviem) stanok zbaleny uz aj dodavka odchadzala, na podiu vyhlasovali posledne vysledky Maine Coon a z toho velkeho mnozstva "klietok" pre macky v tom hangari bola mozno 1/5 este zaplnena. Vystava? a co ja viem , ale ved to malo trvat do 1800 a oni tu uz nejsu , esteze si nepytali vstupne lebo by som ich zhulakal, heh.

Tak kukam ... jeden stanok s krmivom prec, zverlit nikde. Druhy stanok s krmivom som nepoznal - nekupujem. Ako tak prechadzam , zazriem na stanok s prkotinami pre macky .... a V TOM normalne stastie od boha a tam posledne balenie klasickeho BioMILL krmiva , ktore moj kocur jedava. Zacvakal som teda 37€ za 10kg pytel (vcelku fajn cena , v ruzinove bolo drahsie v januari) a utekal som 20 kilakov nazad do BA.

.. no aspon ze tak , ze krmivo mame , ale inak som cakal ze tam bude toho viac - ludia tam stale prichadzali co zrejme chceli vidiet macky aj po obede, nuz nic nevideli. Ale nezavidim , horko bolo strasne.
Brevis esse latoro obscurus fio
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.10.2009 21:06
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod galthea 14.6.2010 11:21

No to si mal šťastie, ja som prišla asi 15 minút po tebe - sme sa museli minúť, lebo som ťa nikde nevidela) a boli zbalené už aj stánky aj všetko.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Adrianko 14.6.2010 11:24

pravdupovediac som si ani ludi nevsimal nejako ... , som bol unaveny a v takom tranze ze som sliedil len po granulach. Sestra chcela este pre jej znameho kupit tasticky alebo konzervy od toho stanku co zbalili , no teta co nakladala tovar do dodavky vravi ze uz sa neda, takze smola no.
Brevis esse latoro obscurus fio
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.10.2009 21:06
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod galthea 14.6.2010 11:28

tiež som bola rada, že som rada...
---
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod JancaB 14.6.2010 13:55

My sme boli v sobotu, síce sme stihli všetko načas a výstava bola v plnom prúde. Na vstupnom sme nechali 7,50 Eur a teda čakala som od toho viac. Nebola som síce 1x ale doteraz sme chodili len obzerať mačičky. Tentokrát som tam išla s tým že nakúpim zásoby + som chcela vybrať aj nejakú novú podstielku, postroj a čo mi padne do oka. Ale teda nebolo z čoho veľmi vyberať. Okrem Zverlitu tam mali až jeden iný druh podstielky, krmivá mi tiež neprišli za lepšie ceny ako sa dajú kúpiť na nete a výber som čakala väčší, niečo ako postroj som tam nevidela vôbec, kozmetiku taktiež. Takže nabudúce radšej investujem do nejakej dobroty pre Lousa ako sa trepať niekde do tramtárie. Jasné že som čo to pokúpila ale keď si premietnem náklady na benzín a vstupné tak sa to teda veľmi neoplatilo. Ešte nám aj nejaký dobrák strelil kameň do čelného skla :-(
Janča, Louis (16.2.2010-24.6.2010), Tinko (14.4.2010), Bucko (5.5.2010), Vicky (17.8.2010), Lady (25.10.2012)
ObrázokObrázok ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 27.4.2010 19:28
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Jana B.

Reklamy

Odoslaťod galthea 14.6.2010 16:37

No vidím že akonáhle sa to presunie mimo Ružinova, tak čokoľvek outside BA nemá zmysel riešiť. (Teda na SVK). Smutné, ale je to tak.
---
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Alica 15.6.2010 8:53

Ja som podobnu skusenost s vystavami mala, ze par hodin pre avizovanym ukoncenim to ziva prazdnotou. Poucena minulostou som sla v sobotu okolo dvanastej a este zobrala dvoch znamych, ktori si chcu kupit macicku, ze nech sa poobzeraju. Vsetci traja sme odchadzali sklamani a moja micusa doma smutne hladela, ze kde ma svoje papanicko.
Berenice Nekodera, CZ, RAG seal mitted (14.9.2009)
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.1.2010 9:57

Reklamy

Odoslaťod ivanya 15.6.2010 10:52

My sme sice spolocensky dom nehladali, lebo plagatiky povesane na stromoch sme si vsimli, ale zato sme odisli len s 2 gratis konzervami Gourmet, co sa davali k vstupenkam.
Ziadna Animonda, ziadna Porta, dokonca ani Bozita :-( stanky s prkotinami a potlacenymi trickami...
Dafnne, SK, Bri a, *30.6.2009
Obrázok používateľa
ivanya
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.9.2009 19:31

Reklamy

Odoslaťod JancaB 15.6.2010 11:51

Bozita mala stánok pri záchodoch (v takej malej miestnôstke pred tou hlavnou halou) taký zašitý vzadu pred ňou nejaké suveníry predávali, ja som Bozitu nakúpila ale malý sa nejak za tým netrhá :-(
Janča, Louis (16.2.2010-24.6.2010), Tinko (14.4.2010), Bucko (5.5.2010), Vicky (17.8.2010), Lady (25.10.2012)
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod ninca 15.6.2010 13:57

ja mam super skusenost s vystacou TICA v rakusku ... super stanky, super ceny
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43

Reklamy

Odoslaťod galthea 16.6.2010 23:15

Holt, Rakúsko...
---
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Mirra 17.6.2010 12:48

Všetci ste z tejto výstavy nejakí sklamaní, to ma mrzí, lebo mne sa tam (až na to teplo) páčilo, prišlo mi to krajšie ako v Ružinove, lebo je to taká nová svetlá budova a nie taký socík ako DK Ružinov.

Je pravda, že Bozita aj Eukanuba stánok zavreli, resp. odsťahovali strašne skoro, bola to v tomto Viničnom prvotina a veľa vecí sa riešilo na poslednú chvíľu, takže ja si myslím, že na to, ako na rýchlo sa to muselo všetko zabezpečiť, to nebolo až také zlé.

ZOCHM Bratislava 3 už bude robievať výstavy asi stále vo Viničnom, aj tá jej najbližšia 18. a 19. 09. 2010 bude tam. A ZOCHM BA 1 bude robiť naďalej v DK Ružinov, takže 07. a 08. 08. 2010, bude tradične v Ružinove.

Vystavovatelia mi hovorili, že v lete býva v DK Ružinov ešte o dosť teplejšie ako tu vo Viničnom, ani si to neviem predstaviť, však tam sme museli mačky polievať vodou, ovievať ich a dávať pod ne zabalený ľad v uteráku, aby to zvládali, dostávali pre istotu aj piť do tlám vodu injekčnou striekačkou, aby neboli dehydrované, lebo niektoré samé od seba ani nechceli piť.

Ja osobne teda do Viničného ešte určite pôjdem, keď si odmyslím to teplo, tak tam bolo podľa mňa celkom fajn a mám to aj blízko, proste mne sa tam celkom páčilo, nie som určite sklamaná.
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod catca 17.6.2010 13:27

Súhlasím, výstava vo Viničnom bola výborná najmä pre mačičky, veľká, svetlá , takmer nová hala, pre nás vystavovateľov čisté toalety a slušný bufet. Aj nakúpiť bolo čo, nitranská firma chodieva na výstavy do Ba zásadne iba v sobotu, takže kto ju hľadal, bol sklamaný. Ale iní mali Eukanubu, Sanabelle, krmivo, ktoré nepoznám a ktoré sa volá Cimiao a spústy hračiek a blbostí pre mačičiky. Výstava končila skôr najmä preto, že bolo pomerne málo mačiek a v nedeľu ešte menej a tak vlastne okolo 15. hod už bežala BISka. Diplomy dávali už okolo jednej. Viem, že boli voľby, ale pre tých, ktorí chcú veľa vidieť a nakúpiť radím chodiť na výstavy v sobotu a pred obedom.
Chovná stanica britských mačiek Fool on the Hill
Berenika Blue Gift - matka zakladateľka, sterilka, BRIa
Arménis Fool on the Hill - chovná mačička, BRIa
Arline Fool on the Hill - sterilka BRIa
Brittany Fool on the Hill - slečna nám rastie do krásy, BRIa
momentálne nemáme mačiatka
Obrázok používateľa
catca
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.3.2009 18:59

Reklamy

Odoslaťod JancaB 17.6.2010 14:08

Musím dať za pravdu, že čo sa týka výstavnej haly tak naozaj oproti Ružinovu to bolo pekne presvetlené a prehľadné.
Obrázok používateľa
JancaB
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod galthea 18.6.2010 18:18

catca napísal: ale pre tých, ktorí chcú veľa vidieť a nakúpiť radím chodiť na výstavy v sobotu a pred obedom.

nuž, ja ale v sobotu a ešte aj pred obedom (rovnako ako v nedeľu pred obedom) sedím v práci, takže...
---
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Výstavy a súťaže mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb