• Reklamy

MVM Banská Bystrica - 8.-9. 10.2011

všetko o výstavách mačiek...
  • Reklamy

MVM Banská Bystrica - 8.-9. 10.2011

Odoslaťod Maca 24.8.2011 19:12

Milí mačkári,
dovoľte nám pozvať vás opäť na našu
5.-6. Medzinárodnú výstavu mačiek,
ktorá sa uskutoční v dňoch 8.-9. októbra 2011 v športovej hale DUKLA, Štiavničky - neďaľeko Europa Shopping Centrum) v Banskej Bystrici!

***** (nepovolená reklama)

Pozvaní posudzovatelia:
Lone LUND (DK) - all round
Kai Ruonala (FI) - all round
Olga Komissarova (EST) - I., II., III.
Margarita Grigorieva (RU) - I., II.
Katarina Balikova (SK) - I
...šiesty posudzovateľ sa ešte upresňuje...

Ako tradične sa na výstave uskutoční aj špeciálna súťaž o "Najkrajší chovný pár"! :cica2: + :cica2:
...a pribudne aj nová netradičná súťaž o "Najlepšieho chovateľa výstavy", kde si víťaz odnesie luxusný kozmetický balíček kozmetiky CLARINS! :TomyAngelo:

Viac informácii na našej stránke:
http://www.zozvolen.sk

Tešíme sa na stretnutie! :cat36:
Maca
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 28.4.2006 13:43
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: MVM Banská Bystrica - 8.-9. 10.2011

Odoslaťod kajawah 25.8.2011 6:59

My určite pôjdeme a na všetkých sa tešíme... :cat34: :cat34: :cat34:
P.

Elvis Aaron Presley Celtic Calvaro * SK
Sanna ..torium.... (: - malé šidlo

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
kajawah
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.2.2011 12:18
Počet mačiek: 2
Skutočné meno: Peťa

Reklamy

Odoslaťod lucretia 25.8.2011 7:27

:-)
Maca napísal:Milí mačkári,
dovoľte nám pozvať vás opäť na našu
5.-6. Medzinárodnú výstavu mačiek,
ktorá sa uskutoční v dňoch 8.-9. októbra 2011 v športovej hale DUKLA, Štiavničky - neďaľeko Europa Shopping Centrum) v Banskej Bystrici!

Pozvaní posudzovatelia:
Lone LUND (DK) - all round
Kai Ruonala (FI) - all round
Olga Komissarova (EST) - I., II., III.
Margarita Grigorieva (RU) - I., II.
Katarina Balikova (SK) - I
...šiesty posudzovateľ sa ešte upresňuje...

Ako tradične sa na výstave uskutoční aj špeciálna súťaž o "Najkrajší chovný pár"! :cica2: + :cica2:
...a pribudne aj nová netradičná súťaž o "Najlepšieho chovateľa výstavy", kde si víťaz odnesie luxusný kozmetický balíček kozmetiky CLARINS! :TomyAngelo:

Viac informácii na našej stránke:
http://www.zozvolen.sk

Tešíme sa na stretnutie! :cat36:
Obrázok používateľa
lucretia
šelma
šelma

Založený: 29.11.2008 13:07
Skutočné meno: Ave Saneco

Reklamy

Odoslaťod Mirra 25.8.2011 8:27

Výber posudzovateľov úplne super, niečo v našich končinách nové a výnimočné (ako vždy) :-). Ja mám veľmi rada pani Lone Lund, je to veľmi milý človek s veľkým :hearth:.
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Maca 28.8.2011 20:12

Šiestym posudzovateľom bude pani Lotte Borch z Dánska (III. + IV.) :wink:
Maca
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Elenita 3.9.2011 11:21

Len taká drobnosť, ja som v týchto veciach úplný nováčik - zajtra si ideme po Bellissimku :cerveny: , ale zaujímalo by ma, ako sa dohovárate s posudzovateľmi? Ja viem v angličtine iba úplne najzákladnejšie frázy...ani to nie....hovorím iba po francúzsky a španielsky, síce to znie dobre, ale v bežnom živote to veľmi nevyužijem :rolleyes: a ani posudzovateľov z týchto krajín som ešte nevidela...alebo tam netreba vedieť nič?
Bellissima HOUSE BRITANICA, SK
Hardy ELLMAR KISS, SK - kastrát
naše lásky
Obrázok používateľa
Elenita
mačiatko
mačiatko

Založený: 13.6.2011 0:38
Skutočné meno: Elena

Reklamy

Odoslaťod Maca 4.9.2011 9:38

Elenita napísal:Len taká drobnosť, ja som v týchto veciach úplný nováčik - zajtra si ideme po Bellissimku :cerveny: , ale zaujímalo by ma, ako sa dohovárate s posudzovateľmi? Ja viem v angličtine iba úplne najzákladnejšie frázy...ani to nie....hovorím iba po francúzsky a španielsky, síce to znie dobre, ale v bežnom živote to veľmi nevyužijem :rolleyes: a ani posudzovateľov z týchto krajín som ešte nevidela...alebo tam netreba vedieť nič?

Posudzovatelia najcastejsie rozpravaju po anglicky, ale niektori vedia aj nemecky, ci francuzsky. Ale bat sa netreba, posudzovatelom pomahaju tzv "stewardi", ktori by v pripade nutnosti mali pomoct s prekladom ;-)
...a inac - mnohi z tychto posudzovatelov nie su v nasich koncinach az taki znami - a to bolo aj cielom ;-)

Takze ziaden strach, vyplnit prihlasku, poslat svojmu klubu na potvrdenie a potom poslat smerom BB :-)
Maca
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Mnauka 7.9.2011 9:49

Síce naša Nelinka určite nebude vystupovať, ale rada by som sa prišla na výstavu pozrieť. Videla som leták na internete http://www.slovakia.travel/imagegallery.aspx?l=1&io=94065&igo=55743 a určite sa rada prídem pozrieť aj keď súťažiť nebudeme. Čo všetko musia mačičky spĺňať za podmienky, aby sa mohli kvalifikovať a aktívne zúčastniť. Naša Nelinka nie je čistokrvná a preto predpokladám, že to nepôjde. A čítala som tieto podmienky http://sites.google.com/site/mafiafelix/rady a zdalo sa mi to veľmi stresujúce pre mačičky. Aké to je v skutočností? Chystám sa si to pozrieť aj naživo, ešte som na výstave mačičiek nebola a tak sa veľmi teším. Už som aj pozerala po nejakých ubytovaniach, aby som ten víkend mohla stráviť na výstave bez nejakého časového limitu a zároveň si trošku pozrieť okolie a našla som napríklad http://www.casamundo.sk/slovensko/banskobystrick%C3%BD_kraj/bansk%C3%A1_bystrica.htm, možno si tam niečo hneď aj rezervujem. Všetkým účastníkom už teraz želám veľa šťastia na výstave :firstplace:
Mnauka
Nováčik
Nováčik

Založený: 12.8.2011 9:48
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Simona

Reklamy

Odoslaťod Maca 7.9.2011 10:33

Mnauka napísal:Síce naša Nelinka určite nebude vystupovať, ale rada by som sa prišla na výstavu pozrieť. Videla som leták na internete http://www.slovakia.travel/imagegallery.aspx?l=1&io=94065&igo=55743 a určite sa rada prídem pozrieť aj keď súťažiť nebudeme. Čo všetko musia mačičky spĺňať za podmienky, aby sa mohli kvalifikovať a aktívne zúčastniť. Naša Nelinka nie je čistokrvná a preto predpokladám, že to nepôjde. A čítala som tieto podmienky http://sites.google.com/site/mafiafelix/rady a zdalo sa mi to veľmi stresujúce pre mačičky. Aké to je v skutočností? Chystám sa si to pozrieť aj naživo, ešte som na výstave mačičiek nebola a tak sa veľmi teším. Už som aj pozerala po nejakých ubytovaniach, aby som ten víkend mohla stráviť na výstave bez nejakého časového limitu a zároveň si trošku pozrieť okolie a našla som napríklad http://www.casamundo.sk/slovensko/banskobystrick%C3%BD_kraj/bansk%C3%A1_bystrica.htm, možno si tam niečo hneď aj rezervujem. Všetkým účastníkom už teraz želám veľa šťastia na výstave :firstplace:

Plagatik je sice z minuleho roka, ale vystava stale plati :-)
(8.-9.10.2011) :-)

Na vystavu sa mozete prist samozrejme pozriet aj ako divak, radi vas uvidime :-) Odporucame aj vyhodne ubytovanie v hoteli LUX (http://www.hotellux.sk), kde smerujeme aj vsetkych nasich ucastnikov - vystavovatelov (vyhody pre vystavovatelov - macky zdarma, atd...)...je to cca 5min autom od sportovej haly Dukla, kde sa vystava bude konat.

Neviem aku macicku mate - ci ide o cisto "domacu", alebo je to "cistokrvna" (ale bez papierov). V tom prvom pridade moze byt macicka aj vystavovana, existuje kategoria "domaca macka". Sem sa ale nemoztu prihlasit macky, ktore sa podobaju na nejake plemeno, ale nemaju rodokmen (napr mali rodicov s PP a maciatko nema)...
Pred tym je vsak potrebne stat sa clenom nejakej Zakladnej organizacie, ktora tu posobi :-)
Maca
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod nezabudka84 15.9.2011 16:39

no, my sa tiez pomaly pripravueme...sa vytesujeme.Len mam taku malu obavicku.Kocurik ma dva CAC a chcem ist na 2 dni.Ked dostaneme v sobotu treti cac, tak v nedelu by som mala ist do 7micky.Co mam potom urobit?
HU Cat from mary home Michael BRI 2264, " Ďusi", 30.10.2010
HU Blackdiamonds cat Bihara BRI 2264, "Bibi", 11.1.2011
Deny Mac Qeen, madarska vyzla, 25.11.2009
Jackie, Yorkshirsky terier, 20.12.2010
nezabudka84
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.12.2010 12:57
Skutočné meno: katka

Reklamy

Odoslaťod adinka 15.9.2011 18:19

Ahoj, hlavne to poriadne osláviť :firstplace: :firstplace: :firstplace:
adinka
Nováčik
Nováčik

Založený: 22.5.2011 19:18
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod Maca 15.9.2011 20:14

nezabudka84 napísal:no, my sa tiez pomaly pripravueme...sa vytesujeme.Len mam taku malu obavicku.Kocurik ma dva CAC a chcem ist na 2 dni.Ked dostaneme v sobotu treti cac, tak v nedelu by som mala ist do 7micky.Co mam potom urobit?

Dobry den :-)
Ak ziskate v sobotu treti CAC, treba sa dostavit na sekretariat, kde sa to nahlasi a zmeni sa vam trieda. Robi sa to bezne :-)
Zmenu je potrebne nahlasit najneskor v nedelu do cca 9hod.
Tesime sa na stretnutie :cica:
Maca
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod nezabudka84 19.9.2011 20:19

dakujem za radu, je to po prvy krat a dufam, ze nie naposledy :-D
HU Cat from mary home Michael BRI 2264, " Ďusi", 30.10.2010
HU Blackdiamonds cat Bihara BRI 2264, "Bibi", 11.1.2011
Deny Mac Qeen, madarska vyzla, 25.11.2009
Jackie, Yorkshirsky terier, 20.12.2010
nezabudka84
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.12.2010 12:57
Skutočné meno: katka

Reklamy

Odoslaťod Elenita 20.9.2011 8:23

Tak my tam asi nestihame prist :-(
Chcela som stihnut omrknut si jednu vystavu len tak, bez cicusky, a do Vinicneho som nestihla ist....akosi sa bojim ist po prvykrat naostro na vystavu, a hned aj s Bellisskou, ked ani poriadne neviem, ako to na takej vystave vyzera :-(
Aj ked my pojdeme len do kontrolnej triedy - je asi lilatabby a v PP ma uvedene chocotabby.
naše lásky
Obrázok používateľa
Elenita
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Elenita 20.9.2011 8:25

A inak este jedna vec, Bellisska ma z cestovania stresy, myslite, ze je lepsie prist den dopredu a prespat tam, alebo cestovat skoro rano? (cesta nam trva tak 2 hod, tak by sme sli z domu o nejakej 5:30.....) To sa pytam tak vseobecne, aj co sa tyka inych vystav.
naše lásky
Obrázok používateľa
Elenita
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Výstavy a súťaže mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb