• Reklamy

príhoda:-(

len tak...
  • Reklamy

Re: príhoda:-(

Odoslaťod Darinka 30.12.2008 13:49

Sisa1028 napísal:My bývame na 7. poschodí a náš kocúrik je fakt adrenalista :D Máme také šnúry na vešanie prádla čo sú vlatsne mimo balkóna a raz na nich bola deka a on si na nej v pohodičke ležkal :D Vďakabohu sa mu nič nestalo...teraz sa tomu smejem ale vtedy som chytila panický strach, že sa zošmykne dole... Inak oňho nemám obavy....Je to poslušný drobček :) Vie, že môže sa pozerať len z bezpečnej vzdialenosti...

No ja by som sa po... od strachu :cerveny:
Obrázok používateľa
Darinka
šelma
šelma

Založený: 22.2.2008 23:22
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Sisa1028 30.12.2008 13:58

Darinka napísal:
Sisa1028 napísal:My bývame na 7. poschodí a náš kocúrik je fakt adrenalista :D Máme také šnúry na vešanie prádla čo sú vlatsne mimo balkóna a raz na nich bola deka a on si na nej v pohodičke ležkal :D Vďakabohu sa mu nič nestalo...teraz sa tomu smejem ale vtedy som chytila panický strach, že sa zošmykne dole... Inak oňho nemám obavy....Je to poslušný drobček :) Vie, že môže sa pozerať len z bezpečnej vzdialenosti...

No ja by som sa po... od strachu :cerveny:

aaale :D On je rozumný kocúrik :) Už veľa krát dostal výchovné po zadoččku keď sa veľmi nakláňal a tak naňho už stačí len zakričať : Majky nenakláňaj sa a už pokojne sedká v bezpečnej vzdialenosti :)
Obrázok používateľa
Sisa1028
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.8.2008 14:20

Reklamy

Odoslaťod Blackie 10.5.2009 6:47

My bývame v dome a keď mala naša Blackie cca 7mesiacov, tak sa vyškrabala na okno v podkroví a podarilo sa jej skĺznuť zo strechy a spadnúť na zem. :-( Rýchlo som utekala von, ale Blackie bola už dávno preč. :-( Hľadala som ju všade, kde sa len dalo. Nakoniec sa po nejakej pol hodinke ukázala, našťastie sa jej nič nestalo, tak som ju len vyobímala a trošku s ňou pohrala. Odvtedy ako spadla z okna, viac na to okno nevylezie. :befucking:
Blackie
Nováčik
Nováčik

Založený: 9.5.2009 19:01
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod sona 21.5.2009 18:36

:cat37: :cat37: :cat37: Mne zase náš maznáčik vyskočil z okna,keď som umývala okná.Našťastie bývame v rodinnom prízemnom dome...Ale mali ste vidieť ten môj trap za ním.Vonku totižto máme psa-Staforda-Našťastie sa psík zaujímal o niečo iné ako o kocúrika.Teraz sú obaja kamaráti,ale vtedy sa ešte nepoznali,len cez okno. :bye: :bye: :bye:
Obrázok používateľa
sona
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 30.4.2009 18:30

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb