• Reklamy

Mačiatko alebo kocúcik?

len tak...
  • Reklamy

Re: Mačiatko alebo kocúcik?

Odoslaťod boraborka 22.11.2009 2:41

No tak mačinky su pri tom obzvlast pritulneeeee a žiadostivo sa natrrrrčajuuu :D to mi pride ako lahsia alternativa...ak si predstavim vriskajuceho kocurika :D
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Založený: 6.10.2009 18:24
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 22.11.2009 13:36

Waa...akurát mám za sebou prvý kontakt so svojim budúcim spolubývajúcim. Úplne že wow...krásny malinký kocúrik...hneď si ma oňuchal, oblízal ruku a po chvíľke už priadol v mojom náručí... :1l0:
Dodám že je to čierny peržan - teda nie celkom - mama mramorovaná činčila a tatko čierny peržan. Som happy... :-D Sa nejako neviem dočkať kým ho budem mať doma - cca polka decembra. :-)
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.11.2009 11:01
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Adrianko 22.11.2009 13:47

Krasne , gratulujeme :-)

Ja som toho mojho vytipoval tak , ze som stravil poobedie na chovni. Macence chovaju vonku vo voleriach a tych troch kocurikov ktorych som chcel (co sa farby tyka) vpustili do domacnosti ked som prisiel. Vyberal som si podla povahy :rolleyes: , teda taky co sa mi v tom prvom momenta najviac zapacil. Priznam ze netulil sa ani jeden :-D . Jeden z nich bol sice obrovsky , no neskutcony flegmos , bal sa ked som ho chcel pohladit a taky ustrachany chodil neustale len okolo miesta kde ho polozili. Druhy bol taky , ze hned zacal pobehovat po byte , skumat , robit zloby :D a vselijako spekuloval co kde spravit. A ten moj , treti bol taka stredna cesta. Aj chodil a prezeral , aj sa nechal hladkat atd. Taktiez som bral ohlad aj na nazory mojej maminy a sestry , ktorym sa taktiez zapacil co prispelo k vyberu :cat10:
... a potom uz nasledovala cesta autom , ktoru prespinkal na mojich kolenach. Ak pojdes takytak , nezabudaj ho utesovat slovami , ze toto su tie slovenske hrbolate cesty o ktorych tak vela pocul :-D
Brevis esse latoro obscurus fio
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.10.2009 21:06

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 22.11.2009 13:57

Tak u mňa je najväčšia sranda to, že cestu nebudem absolvovať skoro žiadnu - rodinka od ktorých ho budem mať, býva o pár ulíc nižšie ako bývam ja... :D - takže úúúplná pohoda.
No a k povahe - držal som pár mačiatok v rukách a mnohé sa hneď driapali ta het odo mňa - som vždy hovoril že sa ma zvieratá boja, ale tento krpec ma zobral úplne v pohode... :-D Keď z neho bude čirkáš, aspoň bude sranda...ale rozhodne to nie je netýkavka - na ten pohľad čo na mňa hodil, nikdy nezabudnem...tými malými jasnými očkami... :1l0: Maťa môže napísať ako som pani presviedčal aby mi ho dali, bo si ho chceli nechať - asi vedeli prečo... :wink:
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod boraborka 22.11.2009 14:08

Rasto, tak gratulujem k výberu :wink:

Ak tvoja profilova fotka je to mačiatko, tak je ozaj krasnucke s tymi očkami...ale šup šup viac fotiek treba dat, nech ho vidim cleeee :befucking:
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 22.11.2009 14:13

Nie nie - ten avatar je upravené foto z netu, ale malý má rovnaké oke a tiež je taký černoch... :) Fotiť som ho nechcel, bo to bolo fakt stretnutie na pár chvíľ...ale keď ho budem mať už doma, tak samo bude kopa fotos a videos... :wink:
A idem rovno objednávať veci... :-D
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod boraborka 22.11.2009 14:32

nooo, ja kym som sla pre moju Borišku, tak som tiež najskôr spísala zoznam veci a nakupila ich..okrem skrabadla bolo pripravene vsetko..a princezna dosla do svojho kralovstva, kde ju vsetko čakalo :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Adrianko 22.11.2009 14:35

no ja som spravil presny opak , co nie je vec ktorou sa da chvalit :cerveny:
... tam kde som bral kocura maju rovno v dome aj predajnu zvieratkovsku , a tak ked uz som mal kocura na rukach padla otazka "a co k tomu treba?" :D .... a uz to islo ... uuuuz mi len nabalovali veci a papierik na kase rastol a rastol :-D
Ale zas , prisli sme domov a spolu s kocurom sme vsetky tie veci spolocne rozbalovali , hned som mu aj ukazal co je co a ocividne pochopil (pocas nasypavania zverlitu naskocil do zachodu a vycikal sa :D )
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod galthea 22.11.2009 14:38

my sme škrabadlo kupovali a stavali ešte o pol dvanástej v noci (kupovali 10 min.pred záverečnou, takže ešte po záverečnej sme boli v predajni a rozkladali ho z regálu:)), deň pred tým než sme ráno isli pre malú. všetko ostatné už bolo doma.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 22.11.2009 14:43

Ja využijem netové predajne. Jasné najskôr záchodík a Zverlit (keďže pani povedala že je naň malý už zvyknutý) a nejakú tú porcelánovú mysku a samo malú fontánku. No a potom smer Koberce MAX a nechať urobiť jednoduché (čierne alebo tmavosivé :D ) behúne do chodby a podložku z niečoho nenasakavého pod záchodík. No a samo ma čaká kúpa ďalších vecí...
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod boraborka 22.11.2009 14:52

Mna ani kupa kabelky či nových topanok nepoteši tak ako ma vie potesit nakupovanie pre mačovicu :iloveyou:
ku tomu skrabadlu..môj ocino teraz doma pospajal pevný bukas a masiv na to veldielo...
ale aj tak rozmýslam o kupe..zaujimalo by ma, či su skrabadla aj nejako rozdelene na vahy..lebo ak maju byt megamainíky na skrabadle, tak to musí mať aj celkom dobru nosnost..
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Adrianko 22.11.2009 15:03

No ja zacnem skrabadlo riesit tento tyzden uz seriozne vazne. Maly zacal driapat stolicky v kuchyni (cerstvo kupene) a to uz neberiem ako zabavu :rolleyes:
... prinutil ma k tomu aj fakt , ze v mojej dutej hlavicke sa zrodil neskutocny dizajnersky zazrak :D :-D . Mali sme totiz take dva trojnohove drevene stojany na kvetiny , ktore sme skrz cicu museli dat prec... a ako ich tak nesiem do pivnice , pozeram na to ze hmmmm , otocil som to naopak a teda tymi doskami na polozenie nadol , a nejako s tym zacal mixovat ze ich spojim k tomu jedno polienko specialne, doska , zopar odrezkov koberca, trochu prutia aa.... a uvidime co z toho bude , ale v hlave sa mi to paci :TomyAngelo: , snad bude aj malemu
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 22.11.2009 15:06

Myslím že skôr ako o nosnosť, pôjde o ťažisko - musí byť hodne nízko a hmota nad úrovňou ťažiska musí byť aspoň dvojnásobná oproti hmotnosti mačky. Navyše plocha ktorá zabezpečí stabilitu musí byť dostatočná a mal by to byť buď kruh, alebo štvorec...samo môže to byť aj kopa konárov opílených v jednej rovine - aspoň toľko fyzika.
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod boraborka 22.11.2009 15:15

haha, no pekne rasto, vdaka za drahocennu prednasku..lebo ja a fyzika to nejde velmi dokopy..
Obrázok používateľa
boraborka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod maaartinka 22.11.2009 15:41

tak za Rasta sa tesim aj ja, hlavne ma tesi to jeho nadsenie, ake som este donedavna netusila, ze bude niekedy mat :-) s perzankami skusenosti mam, moja prva macicka bola krasny perzan, skoda, ze ma uz vlani opustila :-( :-( nezostava mi nic ine, len pogratulovat Rastovi k novemu clenovi rodiny a malemu prajem pevne nervy so svojim buducim panom :-) :1l0: :bye: :cica2:
Lily - Britská dlhosrstá mačka - * 1.5. 2007
Lory - Britská dlhosrstá mačka - * 23.4. 2008
Bony - Perzská modrá mačka - * 23.3. 1995 - + 26.4. 2008
Alex - Perzský čierny kocúr - * 1.11. 2009 - Rasťo majiteľ, ja opatrovník :)
Obrázok používateľa
maaartinka
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 10.8.2009 12:11

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb