• Reklamy

fotky na zasmiatie

len tak...
  • Reklamy

fotky na zasmiatie

Odoslaťod evusik 13.9.2005 20:36

mate nejake vtipne fotecky so svojimi milacikmi? ja sa pripajam s momentkou mojho priatela SuperMaria so SuperMiou (aneb dvaja psychopati sa stretli :-D )
Prílohy
maykomia.jpg
:)
maykomia.jpg ( ) Zobrazená 16813 krát
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod armani 15.9.2005 18:54

Aj takto sa dá zaspať ked ma unaví nahánanie myšky a kurzora.
Prílohy
spanok.jpg
spanok.jpg ( ) Zobrazená 16771 krát
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Re: fotky na zasmiatie

Odoslaťod Zuzana 12.11.2005 22:49

Kto by mal zaujem, nech sa pokojne kukne na mojho - teda nasho maleho mileho kandura, ktory nam robi veeelmi vela radosti...ak budete mat chut tak shiva.storm-design.sk...pozdravujem!!!
Zuzana
Nováčik
Nováčik

Založený: 12.11.2005 22:43

Reklamy

Odoslaťod rehssi 12.11.2005 23:29

Velmi sa mi pacila ta fotka, kde lezi na listi a kameni :iloveyou:
Obrázok používateľa
rehssi
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 16:09

Reklamy

Odoslaťod Magda 13.11.2005 8:33

Keď sa kúri ...
Prílohy
radiator3.jpg
radiator3.jpg ( ) Zobrazená 16646 krát
Naposledy upravil Magda dňa 13.11.2005 14:38, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 18:41

Reklamy

Odoslaťod Zuzana 13.11.2005 9:26

rehssi napísal:Velmi sa mi pacila ta fotka, kde lezi na listi a kameni :iloveyou:

Dakujem krasne za pochvalu nasho milacika, xixi...nas Shiva je velky "naturista", xaxa...akonahle pochopi, ze cervenu prepravku skladame len za ucelom odchodu na chalupu, je stastim bez seba, lebo vie, ze mu kopce, polia, les na Hrinovej bude opat raz cely den patrit, xixi...zmizne nam z dohladu a prismochta sa len ked mu v brusku vyhravaju huslicky...
Zuzana
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Zuzana 13.11.2005 9:31

[quote="Magda"]Keď sa kúri ...

No to je snad cicusa z rozpravky "Alica v krajine zazrakov", xixi...krasne na nas "zmurka" ako macka sklabka...prekvapuje ma, ze to vypichnute ocko ma vobec na jej tvaricke nerusi...naopak, je to fesanda!
Zuzana
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Magda 13.11.2005 14:41

To nie je vypichnute, ale vyoperovane po infekcii :evil: . Ale ja to na nej už ani nevnímam.
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Zuzana 13.11.2005 15:24

Magda napísal:To nie je vypichnute, ale vyoperovane po infekcii :evil: . Ale ja to na nej už ani nevnímam.

To mi je velmi luto :-( , nemyslela som to v zlom slova zmysle, prave naopak...je to velmi pekna cicusa, krasne do strieborna zfarbena, a predpokladam, ze jej to postihnute ocko neubera ani na povabnosti, ani na schopnosti orientovat sa v priestore...na mna skutocne posobi akoby len tak mimovolne kamaratsky zmurkla..vazne je fajn kocanda...
Zuzana
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Magda 13.11.2005 22:20

Veru jej to v ničom neuberá, pohybuje sa veľmi rýchlo hlavne tam, kam nesmie, napr. do mojej skrine, alebo keď sa vytiahne mäso :cica2: .
Ale je aj veľmi trpezlivá a dobrá, raz som jej asi pol hodinu opakovane dávala tabletku a ani raz ma nepohrýzla ani nepoškrabala. Myslela som, že to tak pôjde aj s našou britkou, ale to nehrozí :velmismutny: .
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod juliena 15.11.2005 16:32

Magda napísal:Veru jej to v ničom neuberá, pohybuje sa veľmi rýchlo hlavne tam, kam nesmie, napr. do mojej skrine, alebo keď sa vytiahne mäso :cica2: .
Ale je aj veľmi trpezlivá a dobrá, raz som jej asi pol hodinu opakovane dávala tabletku a ani raz ma nepohrýzla ani nepoškrabala. Myslela som, že to tak pôjde aj s našou britkou, ale to nehrozí :velmismutny: .

Tak s tou skriňou to mám ten istý problém. Ja mám 2 mačky. Staršia Miňa má vyše 12 rokov a je to riadna "potvora". Ona aj keby spala v najvzdialenejšom kúťe bytu, vždy postrehne keď sa otvárajú nejaké dvere a hneď pribehne a kontroluje. Najviac miluje naše skrine s oblečením, keď už besniem od strachu kam zmizla (bývam na 11.poschodí, takže vždy keď nedobehne, pochytí ma panika:-), pootváram všetky skrine. Myslím, že asi nemusím prizvukovať že najradšej má bielizník a akúkoľvek kôpku bielizne pri troche nepozornosti hneď obsadí... viz foto. Prišla som z roboty, celá spotená, lebo sa z ničoho nič oteplilo, tak som rychlo zo seba zhodila oblečenie, položila ho na postel a odbehla do kúpeľne, keď som sa vrátila, zbadala som ju spokojne odfukovať ... neváhala som a schmatla nový foťák a zvečnila to.
Obrázok
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod Magda 16.11.2005 7:24

Miňa vyzerá ako naša Cica, ale naša má ešte len 3 roky. U nás je najhoršie to, že v 1 izbovom byte s dieťaťom a priateľom máme tak málo miesta, že pred mojou skriňou sú mačacie misky, tak otváram len jedny dvere. Keď sa idem obliekať, tak mi tam chce Cica vždy vbehnúť a niekedy mi šaty vypadnú do žrádla. To by som sa už najradšej rozrevala. Hlavne, keď sa tam chce zboku dostať aj syn ku granuliam a útočia spolu v jednom šíku. Ešte že aspoň našu britskú mačku to nezaujíma.
Magdaléna Gejdošová

Cica/ domáci rozmaznaný tiger, asi 1.7.2002
Azzalea BumbleBee ENDLESS INFINITY - Azalka / BRI čierna dymová - domáci miláčik, 23.7.2004
Čimko/ domáci kocúrik, jar 2004
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Reklamy

Spiaca Ninka

Odoslaťod Sasa 16.11.2005 8:45

Tak takto spava moja Ninocka
Prílohy
Nina1.jpg
Nina1.jpg ( ) Zobrazená 16601 krát
Obrázok používateľa
Sasa
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 31.10.2005 11:31

Reklamy

Odoslaťod juliena 16.11.2005 8:54

Sasa napísal:Tak takto spava moja Ninocka
:-D
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Re: Spiaca Ninka

Odoslaťod evusik 16.11.2005 10:48

Sasa napísal:Tak takto spava moja Ninocka

tie polohy v spanku, ake su macicky schopne vytvorit, su niekedy na popukanie :-D mia tiez niekedy spinka zatocena ako paragraf :-D
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb