• Reklamy

Vaše mačky + iné zvieratká doma

len tak...
  • Reklamy

Vaše mačky + iné zvieratká doma

Odoslaťod Adrianko 27.1.2010 17:08

Zdravím,

rozmyslal som nad tym , ked pozeram rozne fotografie od clenov , ci mate aj ine zvieratka sucastne s macickami doma , alebo ci ste mali nejake a museli ste sa ich vzdat... , a ake mate s tym skusenosti

napr ja osobne sa venujem teraristike uz dlhsie roky.. a obaval som sa ze sa toho budem musiet vzdat. No vyskytlo z toho ze moj kocur a rozne druhy zvierat bezpecne v terariach sa nastastie znasaju bez problemov :-) , ci uz to su rozne druhy exotickych mravcov , vodnych korytnaciek , strasiliek kobyliek a modliviek , rybycky nehovoriac (tie su oblubene u maciek) a teraz sa chystam pustit do hadov (boa constrictor... - to aby som mohol kocura strasit ze pojde k nemu do teraria ako potrava ak nebude posluchat :-D )

:bye:
Brevis esse latoro obscurus fio
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.10.2009 21:06
Pohlavie: Muž

Reklamy

Re: Vaše mačky + iné zvieratká doma

Odoslaťod paulinka85 28.1.2010 10:44

Ja som mala doma stale len psov.Pred 5 mesiacmi sa to zmenilo a ku mojmu Rikimu sme doniesli malu macicku.Zvykol si velmi rychlo,ale je vychovany tak ze aj macicky su kamosky a nesmie sa na nich stekat ani ich nahanat.Neznasam totiz majitelov psov typu aha macka chyt ju.Na pocudovanie aj Iza si zvykla velmi rychlo.Sem tam ak nieake zvieratko potrebuje pomoc tak ho donesiem domov,ked som doniesla stena moja macicka bola v pohode Riki je uz zvyknuty ze u nas stale niekto novy na par dni je,ale ked som doniesla kocurika priblizne v jej veku nastal velky problem Riki bol v pohode,ale Iza robila problemy brala ho ako votrelca.Takze teraz viem,ze nasa Iza si nic nerobi z toho ak donesieme domov ineho psa,macky jej ale vadia.Myslim si ze aj ona by si zvykla len u maciek je to asi tak ze potrebuju na zoznamenie viac casu. :cica2:
paulinka85
mačiatko
mačiatko

Založený: 23.10.2009 17:56
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod ErikaSagova 28.1.2010 16:31

My sme mali odjakziva doma skrecky a nevzdali sme sa ich, ani ked k nam pribudli macky. Prvy kocur Murko bol absolutny flegmatik, vobec na skrecka nereagoval, na pocudovanie bal sa ho. Teraz uz vieme, preco, ale vtedy sme boli skor zaskoceny a nechcelo sa nam to verit. Ked k nam prisli Saky a Timo, skrecok dovtedy prebyvajuci v akvarku musel ist do klietky. A to po jednej skusenosti: skrecka sme mali v malom akvarku v kuchyni na chladnicke, to aby sa tam ziadny z maciakov nedostal. Raz v noci sa vsak skreckovi z neho podarilo dostat von, samozrejme spadol aj z chladnicky a to uz na neho cihal nas Saky. Este dobre, ze mam plytky spanok, zobudila som sa na pistanie skrecka, to uz si ho Saky niesol v papuli z kuchyne do druhej izby. Chudatko skrecok, nastastie sa mu nic nestalo, bol len ozuzlany:) a vystresovany, nevysiel zo svojho domceka dva dni!! hned na druhy den sme mu isli kupit klietku. Sice nam tento tesne pred vianocami uhynul na starobu, uz mame druheho. Divaju sa na seba cez mriezky klietky, onuchavaju sa, sem tam do seba pacnu, alebo si spravia maciaci lehno na klietke, ale inak v pohode..:))
ErikaSagova
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.5.2008 18:09

Reklamy

Odoslaťod katarína 28.1.2010 20:24

ja mám doma morčiatko Miška. keď sme ho pustili si pobehať tak ho Tigrík naháňal ako hračka ale teraz v pohode. Aj Matylduška ho berie v pohode- skôr okolo neho chodí a furt sa čuduje čo je to za čudo :-D
katarína
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.12.2008 19:21

Reklamy

Odoslaťod bebas 30.1.2010 0:44

Aj k Jerrymu pribudla sestrička :-D fenka Beky, mala som dosť veľké starosti, ako sa budú znášať spolu keďže kocúr je väčší ako čivava, a či jej neublíži,ale sa milujú.Beky ho riadne týra,ale Jery si už zvykol za ten rok, čo sú spolu.
Niekde som čítala, že keď sa pes skamaráti s mačkou, tak je to priateľstvo na celý život a myslím, že je to pravda :hearth:
Pripájam jedno foto, kde Beky šantí na Jerkovi. :rolleyes:
Prílohy
DSC00065.JPG
Obrázok používateľa
bebas
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 6.11.2008 16:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod paulinka85 30.1.2010 9:59

Bebas nadherna fotka.To o priatelstve macky a psa je fakt pravda,je az dojemne ako sa spravaju k sebe nas Riki je to 6kg pudlicek a 5 mesacna macicka Iza.Ked rano odchadzame do prace beriem so sebou aj Rikinka,vozime ho k starkym ,lebo Riki je uplne slepy a je zvyknuty ze ma stale ludsku spolocnost.Poobede ked sa vraciame z prace tak ideme pre Rikiho a tak domov.To by ste museli vidiet ako nadsene Iza Rikiho vita sadne si mu uplne az ku hlavicke a pradie obtiera sa okolo neho a kam ide Riki vsade je za nim a Rikinko je stastny ze je opat doma pri svojej macacej kamaratke.
paulinka85
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod paulinka85 30.1.2010 15:16

Dnes sme nasli medzi dvoma dedinami Strbou a Sunavou vyhodene steniatko krizenca labika.Je dobre zivene bez blsiek cistucke tak dufame ze sa len niekomu stratilo.A takto to vyzera momentalne u nas.Pripajam video dufam ze pojde spustit.

http://www.facebook.com/video/video.php ... 062&ref=mf
paulinka85
mačiatko
mačiatko

Reklamy

Odoslaťod Adrianko 30.1.2010 16:02

Heheheh aspon sa vyhraju obidvaja :-)
Brevis esse latoro obscurus fio
Obrázok používateľa
Adrianko
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.10.2009 21:06
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod nikinka 3.4.2010 11:43

ahojte ... mam jednu otazocku... chceli by sme si v lete zadovazit havina .. mame uz doma macicku a rozhodujeme sa ci zobrat psa alebo fenku... doma mam macicku a niekde som citala ze ak je macka tak je lepsie mat psa a nie fenku. Preto sa pytam Vas, že ake s tym mate skúsenosti?
za odpovede vopred dakujem... :cica2:
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod galthea 3.4.2010 13:09

fuh, no ja skôr myslím že ide o povahu psíka, môže byť fenka ktorá bude kľudná a tolerantná voči mačičke a tak isto pes, ktorý si povie že mačka je ideálna na to aby ju pekne "popreháňal"...
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod katarína 4.6.2010 22:12

máte niekto aj morčatá? viemže je tu jedna kočka ktorá má chovatelskú stanicu s morčiatkami....potrebovala by som help
katarína
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.12.2008 19:21

Reklamy

Odoslaťod Meegem 27.4.2014 16:53

Okrem mačiek máme doma aj psíkov, rybičky, sliepky, králička, morské prasiatko a kone :-)
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb