• Reklamy

surové mäso

len tak...
  • Reklamy

Re: surové mäso

Odoslaťod inu-yasha 22.3.2013 16:10

Haudrietka napísal:No tak takí ľudia ako ty quest, sú presne tie typy, že "no a čo veď je to len sprostá myš". Tak potom tí, čo púšťajú psov na mačky, si hovoria: "no a čo, ved je to len sprostá mačka". Tí, čo strielajú vtáky, si hovoria: "Veď sú to len sprosté vtáky" - A potom sa jedni ľudia čudujú nad tými druhými, čo je to za tyranov. Každé zviera má v prírode nejaké opodstatnenie, a ak má niekto takýto prístup, že "no a čo", tak sa nečudujme, čo potom robia decká, ako týrajú zvieratá, keď rodičia sú im "príkladom"....

Presne tak berte si priklad !!! ZVIERA SI ZASLUZI ZIT :-D
Vinco,nalepil sa na mna ,dlhy pribech stastny koniec :-D
Vinco narodeny pr : ??.07. 2012
Vinco u nas : sob 17.11. 2012

Obrázok
Psi pribehnú na zavolanie, mačky prijmú správu na záznamník a ozvú sa Vám neskôr.” :-D
Obrázok používateľa
inu-yasha
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 19.2.2013 15:27
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod inu-yasha 22.3.2013 16:19

Ahoj Dorka, podla mna sa nemas za co ospravedlnovat..
ved komu aj a zaco... nerobila si nic nelegitimne a koho city to urazilo, ze si kupila svojej mice zivu mys, tak to je jeho problem, nie tvoj
Je to tvoj zivot tvoja macka tvoje peniaze (a co koho do toho, nie?)
Ja osobne nepochybujem, ze mas rada zvieratka (teda s vynimkou mysi ..ehm..a mozno pavukov a komarov..to len tipujem :D )
Moja Berta, v casoch ked bola este na dedine, lovila vsetko mozne a vlacila nam to pred dvere (skoro sme vzdy infarkt dostali, ale pochvalit sme ju aj tak pochvalili...podla mna sa chcela ukazat aka je sikovna a asi chcela zo svojich ulovkov dopriat aj nam :-) ) aj svojim malym chytala krtkov aj vtaky a kadeco a nechala ich nech sa s nimi hraju (vzdy im usli alebo odleteli) obcas aj nieco zozrala (podla rozstruseneho peria v komore) ale velmi malokedy, kedze sme ju krmili
Takze napad kupit macke zivu mys ma svoje dovody, aj ked do bytu, moje nervy, keby usla, a zaliezla niek
am, tak nespi cela rodina... :D
To len tak mimochodom teda, ze neber si prilis k srdcu tie odsudenia a kriticke vyroky na tvoju hlavu, co tu padli
pekny den :wink:[/quote]

Podla mna to co spravila je neospravedlnite :zhebni: a teba nechapem jemy ta luto :hellboy: a zvierata nemas ani ty rada ozajstny milovnik zvierat ma rad setky zvierata nezavisle od druhu :cat38:

Obrázok
Psi pribehnú na zavolanie, mačky prijmú správu na záznamník a ozvú sa Vám neskôr.” :-D
Obrázok používateľa
inu-yasha
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod inu-yasha 22.3.2013 16:24

guest napísal:
Dorka napísal:Tak prepacte, nebolo to myslene zle a podla vsetkeho nie som jedina, ktoru napadlo kupit, alebo niekde zohnat macke zivu mys. Brala som ju od chovatela hadov, takze mys to mala tak ci tak zratane. A nebola urcena ako hracka pre macku, ale ako potrava. Myslela som, ze ju zabiju a zozeru. Avsak nestalo sa tak. Tiez som od malicka vyrastala s mackami na dedine a sledovala som ich vela krat, ked si doniesli na dvor este zivu mys. Dokazali sa s nou hrat pomerne dlho, kym ju na koniec zabili a ani nezjedli, pretoze nemali potrebu jest mysi, kedze mali dostatok potravy. Je mi luto, ze som z tohto vysla ako tyran, ale to mam za to, ze som mala odvahu to sem vobec napisat. Verim, ze takych, co to skusili je viac... Mrazene mysi som zial nezohnala, tak som doniesla teda domov zivu, chcela som im trochu spestrit jedalny listok. Inak zvieratka milujem, hlavne macky, ktore zachranujem aj z ulice. Vsetky moje macky su povodne poulicky. Ale k mysiam naozaj nemam ziadny citovy vztah ako niektori z Vas. Ako som uz napisala mysi sa nic nestalo a ani macke a kedze ju teda nedokazala zabit a zozrat, tak sa vratila k chovatelovi hadov odkial som ju povodne vzala. Tak ma prosim neukamenujte, uz sa to viac nestane...

Ahoj Dorka, podla mna sa nemas za co ospravedlnovat..
ved komu aj a zaco... nerobila si nic nelegitimne a koho city to urazilo, ze si kupila svojej mice zivu mys, tak to je jeho problem, nie tvoj
Je to tvoj zivot tvoja macka tvoje peniaze (a co koho do toho, nie?)
Ja osobne nepochybujem, ze mas rada zvieratka (teda s vynimkou mysi ..ehm..a mozno pavukov a komarov..to len tipujem :D )
Moja Berta, v casoch ked bola este na dedine, lovila vsetko mozne a vlacila nam to pred dvere (skoro sme vzdy infarkt dostali, ale pochvalit sme ju aj tak pochvalili...podla mna sa chcela ukazat aka je sikovna a asi chcela zo svojich ulovkov dopriat aj nam :-) ) aj svojim malym chytala krtkov aj vtaky a kadeco a nechala ich nech sa s nimi hraju (vzdy im usli alebo odleteli) obcas aj nieco zozrala (podla rozstruseneho peria v komore) ale velmi malokedy, kedze sme ju krmili
Takze napad kupit macke zivu mys ma svoje dovody, aj ked do bytu, moje nervy, keby usla, a zaliezla niekam, tak nespi cela rodina... :D
To len tak mimochodom teda, ze neber si prilis k srdcu tie odsudenia a kriticke vyroky na tvoju hlavu, co tu padli
pekny den :wink:

Visie som napisal :zdfdfd:

Obrázok
Obrázok používateľa
inu-yasha
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Meegem 30.4.2014 16:21

Kedže je mačka "mini" šelma ... mäsko je pre ňu viac než vhdoné ! :-) :-) :-)
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

• Reklamy
fb