• Reklamy

dočasne mačiatko? -asi už nikdy!

len tak...
  • Reklamy

dočasne mačiatko? -asi už nikdy!

Odoslaťod kikamici 19.6.2012 18:43

pred týždňom som si zobrala dočasne mačiatko z ulice (malinké 450 g klbko). Dala som ho pozrieť u vet, odčervili, vyčistili ušká, vytiahli kliešte, ošetrili labku. dali nejakú ATB inj preventívne kvoli tým kliešťom. Mala som ho doma v kúpelni (lebo už mám kocúrika doma aj psa). 3x denne som sa s ním chodila aj pol hodinku vyhrať, už ma aj vyčkávalo a protestovalo, ked som odchádzala. Dnes ho bola zobrať pani z rakúska (stará sa nám aj o iné mačky, spolu kastrujeme, odchytávame). Mačiatku som pribalila granulky, taštičky (RC, lebo na začiatku malo hnačky), hračky, tričko, na ktorom spávalo. + som prispela 20 eurami, aby ho zaočkovali. ALE!!! je mi strašne smutno, ked si pomyslím naňho, možno sa nádejalo, že už bude u mňa, a teraz toto..... Bolo mi normálne, že oni sa tam postarajú o jeho umiestnenie, ale teraz mi sťahuje od lútosti brucho. Ale nechať by som si ho nemohla už, lebo o 3 týždne sa sťahujem k mame, a tej sa nepáči ani moja micka. Síce mi slúbila tá pani, že mi bude podávať o ňom správy, má aj môj mail, povedala, že ho určite rýchlo umiestnia, je krásne, zdravé. Týmto chcem vlastne povedať, že už v živote toto neurobím, lebo mi je tak smutno za ním, že by som plakala. Môj strapúšik, ktovie, ako sa teraz má....
kikamici
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 27.12.2011 16:03
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 10
Skutočné meno: kikamici

Reklamy

Re: dočasne mačiatko? -asi už nikdy!

Odoslaťod miusiatko 19.6.2012 19:17

docaskujem macky uz skoro dva roky. Za kazdou mi je smutno, niektore mi ostali, niektore zomreli. Niektore su u mna aj 3/4 roka... niekto na to psychicky ma a niekto nie (nemyslim v zlom), a to je v poriadku :-) . Na zaciatku som si to ani nevedela predstavit, ze ako ich dam niekam inam. Ale teraz sa z dobreho domova tesim, pretoze potom mam miesto na dalsiu ubolenu dusicku
http://mackysumasozravce.webnode.sk/
Tobi (*04.04.2012) - Devon rex, diabol v bielom kožuchu
Žiži (09/2011-04/2012) - v nebíčku
Otelko (08/2010-08/2011) - v nebíčku

HĽADAJÚ DOMOV

Ludwig (3 roky) - ukecaný ryšavec, vhodný ako jedináčik
Sony (9 mesiacov) - rozkošná černuľa, jedináčik
Riško (3 roky) - aktívny ryšavec, potrebuje spoločnosť
Jester (3 mesiace) - klbko energie, potrebuje spoločnosť
Obrázok používateľa
miusiatko
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 28.8.2010 9:35
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5
Skutočné meno: Jana

Reklamy

Odoslaťod Verča 29.7.2012 21:16

Aj ja som to už zažila, no nebola u mňa dlho.. Nič jej v podstate nebolo, len som ju chuderku našla ležať samú v noci v hlbokom snehu, tak som si ju zobrala a strašne bola zlatá. Bolo to ťažké keď išla odomňa preč, no bola som strašne šťastná pri pomyslení, že už je doma :-)
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod Lilez 30.7.2012 9:22

aj pre mňa je to ťažké, niektoré sa preliečia, prežijú (čakajú na lepšý život) u mňa a tie čo sú na tom lepšie "dokrmujeme" vonku :-( každá micuš je jedinečná a každá prirástla k srdcu, ale keď si pomyslím, že tie čo odišli majú krásny domov, lásku paničiek len pre seba, je mi lepšie :cerveny:
Obrázok

Isabell Coony - MCO
Lilez Micuko Yoko - MCO
Nero - čertovský uličník (spi sladko babenko ♥ ♥ )
Leon - maximazel uličník
Katie - aljašský malamut
Tina - nemecký ovčiak
Peggy - dlhosrstý jazvečík
Levík -zakrslý králik levia hlava
Obrázok používateľa
Lilez
šelma
šelma

Založený: 22.3.2011 16:01
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Aďa

Reklamy

Odoslaťod Meegem 28.4.2014 14:22

Bolo od Teba pekné , že si pomohla mačiatku :wink: . Na tvojom mieste by som to určite skúsila znova :-) za každou ti bude smutno, ten pocit asi nikdy neprejde. Ale keď si predstavíš, že robíš niečo tak ušlachtilé ako pomoc týmto tvorom ktoré by bez Teba na ulici zrejme zomreli ... Je to krásne :-) . Aj ja dočaskujem mačičky aj psíkov. Vždy mi je velice prevelice smutno, ale predstavím si , že som mu pomohla a bude sa mať už len a len dobre a zoberiem si dalšie ku ktorému sa život nepekne správal :hearth: .
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb