• Reklamy

Akú najväčšiu šarapatu vám spravili cicušky? :-)

len tak...
  • Reklamy

Akú najväčšiu šarapatu vám spravili cicušky? :-)

Odoslaťod Verča 3.8.2012 0:53

Zdravím,
chcem sa spýtať, akú najväčšiu šarapatu vám vaše cicušky porobili v dome/byte? :-D Mne moja Ela takú že najväčšiu, ktorou to dosť prehnala, spravila to, že mi dotrhala žaluzie. Strašne sa jej páčilo ako sa to tak jemne hojdá a samozrejme, čo spraviť len tak z dlhej chvíle, no predsa hrať sa s tým a odmontovať to. Už to vyzerá fakt mizerne, no čo narobím. Cica je proste talent. :-D :-D
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1

Reklamy

Re: Akú najväčšiu šarapatu vám spravili cicušky? :-)

Odoslaťod mufinka 3.8.2012 6:03

Ja mám našťastie moju Micku už na dvore, ale keď bola maličká, mala som ju vnútri aby si na mňa zvykla. Raz som ju nechala dlhšie samú (na noc som bola preč) a keď som sa vrátila, to bola hotová katastrofa. Kedže takmer všetok nábytok aj sanitu mám bielej farby, všade som si našla mačacie capky, aj na kuchynskej linke, na vani, v úmývadle a dokonca aj na záchodovej doske. Na chodbe mám takú vysokú drevenú žirafu, tá bola krížom cez chodbu padnutá (zázrak že sa nedolámala), granule boli snáď po celej chodbe.... no hotová spúšť :-D . Keď som pozrela na moju Micuš, tá sa tvárila ako najväčšie neviniatko :cat16: tak som jej ani vynadať nemohla a tak som sa radšej pustila do upratovania :-)
Obrázok používateľa
mufinka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 22.6.2012 11:45
Pohlavie: Nešpecifikované
Počet mačiek: 2

Reklamy

Re: Akú najväčšiu šarapatu vám spravili cicušky? :-)

Odoslaťod Verča 3.8.2012 9:37

mufinka napísal:Ja mám našťastie moju Micku už na dvore, ale keď bola maličká, mala som ju vnútri aby si na mňa zvykla. Raz som ju nechala dlhšie samú (na noc som bola preč) a keď som sa vrátila, to bola hotová katastrofa. Kedže takmer všetok nábytok aj sanitu mám bielej farby, všade som si našla mačacie capky, aj na kuchynskej linke, na vani, v úmývadle a dokonca aj na záchodovej doske. Na chodbe mám takú vysokú drevenú žirafu, tá bola krížom cez chodbu padnutá (zázrak že sa nedolámala), granule boli snáď po celej chodbe.... no hotová spúšť :-D . Keď som pozrela na moju Micuš, tá sa tvárila ako najväčšie neviniatko :cat16: tak som jej ani vynadať nemohla a tak som sa radšej pustila do upratovania :-)

:befucking: tá si to vzala do vlastných rúk. No tak to " mierne " pozmenila :-D Hej však im sa vynadať ani nedá keď človek vidí ich nevinné tváričky :-)
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb