• Reklamy

dve mačiatka na adopciu

len tak...
  • Reklamy

dve mačiatka na adopciu

Odoslaťod Anjika 20.7.2013 8:20

http://mackysos.sk/index.php?stred=./su ... hp&id=3960
tieto dve mačiatka čakajú na adopciu, ja som ich nahlásila, tak
dúfam, že aj im pomôžem nájsť vhodný domov. Narodili sa 10.5.
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: dve mačiatka na adopciu

Odoslaťod shelbynka 23.7.2013 9:13

krasnucke su obe :1l0:
shelbynka
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 24.5.2013 10:05
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: jana

Reklamy

Odoslaťod Anjika 26.7.2013 7:47

dala som príspevok na jedno diskusné forum, že mačiatka hľadajú domov, chuj admin mi ho stále mazal a nakoniec ma zablokoval
kontakt / contact
Martin Ille / +421 908 811 128
info@brown.sk / facebook
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Anjika 25.8.2013 18:34

Tak vidím na stránke mackysos, že sú už umiestnené :-). Na ulici máme ešte štyriu ďalšie mačence - dve staršie, plachejšie a ďalšie dve, tie môžu mať nejaké dva mesiace. Keby som vedela, že sa nájde záujemca, tak si ich vezmem a pár dní ich budem mať u seba. lenže neviem, či tak malé môžem brať od mamy. Doma už jednu mačku mám a ďalšiu rodičia nedovolia a u priateľa sa občas vyskytuje pudlík a jazvečík. A tiež neviem, či dospelá mačka by za nimi nesmútila. Poradí mi niekto?Vdaka.
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Dorka 27.8.2013 17:03

Anjika napísal:Tak vidím na stránke mackysos, že sú už umiestnené :-). Na ulici máme ešte štyriu ďalšie mačence - dve staršie, plachejšie a ďalšie dve, tie môžu mať nejaké dva mesiace. Keby som vedela, že sa nájde záujemca, tak si ich vezmem a pár dní ich budem mať u seba. lenže neviem, či tak malé môžem brať od mamy. Doma už jednu mačku mám a ďalšiu rodičia nedovolia a u priateľa sa občas vyskytuje pudlík a jazvečík. A tiež neviem, či dospelá mačka by za nimi nesmútila. Poradí mi niekto?Vdaka.

Gratulujem, že sa mačiatka podarili umiestniť. Ťažko povedať ako rýchlo sa adopcia podarí. Ja aktuálne hľadám domov pre tri mačiatka už mesiac a pol, pre ďalšie dve cca 1 mesiac, pre jedného dospelého kocúrika - ročného už od mája a veru sa nám žiadne domovy nájsť nedaria :-( Takže pár dní na hľadanie domova je veľmi málo, avšak ak ich necháš na tej ulici dlhšie, tak buď zdivejú, alebo ich postretne niečo horšie. Z mačiatok, ktoré žijú na ulici sa veľa dospelosti nedožije. :-(
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
Dorka
šelma
šelma

Založený: 11.11.2010 14:48
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Lenka

Reklamy

Odoslaťod Anjika 27.8.2013 21:17

to ja viem, ale keď nemám svoj vlastný byt, tak nemôžem len tak si vziať cicuchu...a jednu už doma mám, tiež bývala na ulici...keby na pár dní, to hej, ale na dlhšie - jedna je u rodičov, oni druhú nedovolia a k priateľovi ju tiež nechcem brať, keby niečo zničila, bolo by to blbé, v mojom vlastnom byte by mi to nevadilo, keby napríklad ničo poškriabala
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Anjika 28.8.2013 17:15

este sa chcem opytat, ze ked su na zemi pri stene snury od PC ci neexiustuje nejaky kryt dostat kupit...lebo keby som tu micku vzala na par dni, kym si ju dakto adoptuje,tak aby nezničila kable od PC....ci mate skusenosti s tym, vdaka
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb