• Reklamy

moja diabolská mačka

len tak...
  • Reklamy

moja diabolská mačka

Odoslaťod Anjika 10.8.2013 14:24

Pozerávate niekto túto reláciu na Animal planet? Ja áno a musím povedať, že aj keď ma tá moja niekdy nahnevá, oproti tým cicuchám je anjel. Inak ako som si všimla, v takmer každom prípade, keď je mačka agresívna, je to preto, lebo majitelia sa jej nevenujú. Inak tí Američania sú dosť rozmaznaní - napríklad boja sa vlastnej mačky, jeden dokonca musel byť po tom, ako ho poškriabala vlastná mačka v nemocnici!!! a brať antibiotiká - no, čo už. Divné
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: moja diabolská mačka

Odoslaťod KatuliK1986 10.8.2013 19:27

ja som videla len nejaké ukážky na youtube. Ale dnes o 21.00 to ide, tak sa na to chystám :-)
este viac si potom budeme vazit, akeho anjelika mame doma :TomyAngelo: :cica2:
ObrázokObrázok

Lorelai (*19.2.2013) - ragdoll seal mitted RAG n04, naša najkrajšia upradená princezná
KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.4.2013 8:43
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Katarína

Reklamy

Odoslaťod KatuliK1986 10.8.2013 19:56

ups, my nemame animal planet :-( :velmismutny:
ObrázokObrázok

Lorelai (*19.2.2013) - ragdoll seal mitted RAG n04, naša najkrajšia upradená princezná
KatuliK1986
mačiatko
mačiatko

Založený: 12.4.2013 8:43
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Katarína

Reklamy

Odoslaťod Anjika 10.8.2013 20:48

áno, je to aj na youtube :-) inak aj tá moja na mňa niekedy zasyčí, ja zasyčím naspäť :befucking: a mačkia je potom z toho :taktotosity:
Anjika
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 6.9.2010 18:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Alla 18.10.2013 20:11

Anjika napísal:Pozerávate niekto túto reláciu na Animal planet? Ja áno a musím povedať, že aj keď ma tá moja niekdy nahnevá, oproti tým cicuchám je anjel. Inak ako som si všimla, v takmer každom prípade, keď je mačka agresívna, je to preto, lebo majitelia sa jej nevenujú. Inak tí Američania sú dosť rozmaznaní - napríklad boja sa vlastnej mačky, jeden dokonca musel byť po tom, ako ho poškriabala vlastná mačka v nemocnici!!! a brať antibiotiká - no, čo už. Divné

Američania sú celkovo divní, koľko len nájdete relácií, čo si nevedia ani vlastné deti vychovať, nieto ešte mačky...
Ja reláciu o diabolských mačičkách rada pozerávam, aj keď nad tým krútim často hlavou, aspoň viem, čoho sa mám pri mojom kocúrovi vyvarovať a ak by bol zlý, viem, čo teoreticky robiť :cat31:
Obrázok používateľa
Alla
mačiatko
mačiatko

Založený: 16.8.2013 10:31
Počet mačiek: 3

Reklamy

Odoslaťod Meegem 28.4.2014 15:09

Američania sú celkovo divný :wink: alebo by som povedala, že sú až prehnane citlivý. Pamatám si na jednu myšku ktorá behala američanovy po dome a tens toho urobil mega kauzu , že mu obria krysa takmer zabila spiace 6 ročné dieťa :D :D
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Voľná diskusia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb