• Reklamy

Kontakt cats.sk ✉

recepty pre vašich mačacích miláčikov...
  • Reklamy

Kontakt cats.sk ✉

Odoslaťod Peter Polák 8.3.2011 20:51

Prevádzkovateľom internetového diskusného fóra http://forum.cats.sk


1. Pravidlá fóra

a) Príspevky musia byť odosielané do relevantného fóra. Užívatelia sú povinní oboznámiť sa s obsahom fóra pred odoslaním príspevku a príspevok odosielať do relevantnej témy. Žiadame užívateľov, aby nevytvárali duplicitné témy, takéto témy môžu byť uzamknuté / zmazané.

b) Príspevky nesmú byť urážlivé voči ostatným užívateľom a obsahovať vulgarizmy.

c) Užívatelia sú povinní rešpektovať autorské práva iných užívateľov a tretích strán. Fotografie a texty môžu byť zverejnené jedine ak užívateľ je ich autorom alebo má od autora písomný súhlas na ich zverejnenie resp. ak užívateľ zverejnení autora a zdroj informácie (pri odborných textoch a pod.)
d) Príspevky by mali byť v súlade s bežným písomným prejavom, t.j. nesmú obsahovať neprimerané množstvo emoticonov, príliš malé alebo veľké písmo, farebný text a podobne. Názvy tém ani príspevky nesmú obsahovať neprimerané množstvo interpunkčných znamienok (t.j. ? a !) ani byť celé písané VEĽKÝMI PÍSMENAMI.

e) Spam nie je tolerovaný. Spam zahŕňa príspevky obsahujúce URL na rôzne stránky nesúvisiace s obsahom tohto fóra a komerčné stránky (neplatená reklama). Takéto príspevky môžu byť upravené alebo odstránené.

f) Užívatelia sú povinní použiť pri vytváraní novej témy primeraný názov témy, ktorý tému vystihuje. Nesprávne názvy tém sú napríklad "Pomoc!", "Čo robiť?" atď.

g) Príspevky v téme by sa mali týkať danej témy. Ak chcete diskutovať o témach netýkajúcich sa priamo mačiek, použite fórum Voľná diskusia.

h) Administrátori a moderátori si vyhradzujú právo upraviť alebo odstrániť akýkoľvek príspevok. Rozhodovanie o tom, čo je považované za urážlivé, vulgárne, spam a pod. je plne v ich právomoci.

i) Tieto pravidlá sa týkajú aj súkromných správ.


2. Podpisy

a) Podpis užívateľa by mal obsahovať jeho meno a priezvisko, nakoľko zníženie anonymity zlepšuje kvalitu fóra.

b) Veľkosť písma v podpisoch môže byť v rozmedzí 9 - 12 bodov (malé alebo stredné), farebné písmo je povolené

c) Linky v podpisoch sú povolené (okrem komerčných linkov)


3. Avatar

a) Užívatelia môžu používať obrázok postavičky (avatar). Maximálne rozmery avataru sú 146 x 146 bodov a jeho veľkosť nesmie presiahnuť 80 kB. Avatary môžu byť animované.

4. Zodpovednosť

a) Každý jeden registrovaný užívateľ nesie vešekerú zodpovednosť za obsah svojich príspevkov na diskusnom fóre http://forum.cats.sk. Spoločnosť Peter Polák - SINCE 1974 neberie zodpopovednosť za obash príspevkov na tomto fóre http://forum.cats.sk.

Kontakt:

E-mail: forum@cats.sk a info@cats.sk
Mobil: +421 915398024

Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor


 
Príspevky: 1922
Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy


  • Reklamy

Naspäť na Recepty pre mačky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

  • Reklamy
fb
cron