• Reklamy

Kríženci

zaujímajú ťa plemená mačiek...

Kríženci

Odoslaťod Nika 8.1.2009 19:53

A teraz ma zamknu :cica: . No vážne si myslím, že aj my máme právo na svoju tému. Asi nás tu nie je veľa, ale ktovie :?: -
Obrázok používateľa
Nika
šelma
šelma

Založený: 12.10.2008 13:25
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Kríženci

Odoslaťod Nika 8.1.2009 19:55

Takze moja Kitty, ak to nahodou este niekto nevie :cerveny: , je krizenec perzskej (cerveny kocur) a britskej (modra macicka) :-D .
Obrázok používateľa
Nika
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod INA S. 8.1.2009 21:18

....no teda Nika :ikillyou: ,tak rýchlo si odomňa zmyzla :hellboy:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Nika 8.1.2009 21:48

INA S. napísal:....no teda Nika :ikillyou: ,tak rýchlo si odomňa zmyzla :hellboy:

Ale nezmizla, ved budem chodit na britky :-) . To len taka temu tu chybala, a nie kazdy ma polobritku. Celkovo ma zaujimaju krizenci, skoda, ze ich je tak malo, preto chcem vediet, ci sa tu este niekto ukaze :-) .
Obrázok používateľa
Nika
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Mirra 8.1.2009 23:19

Jee, tak som rada, že aj kríženci majú už svoju tému :-D .

Tak pokiaľ sa nimi rozumejú všetky mačičky obyčky bez PP, tak ja mám doma dvoch. Výzorovo sú to krátkosrsté mačky európskeho typu, jedna je čierna dymová tigrovaná a druhý je červený (s malým ?dymovým, čiernym? fliačikom za uchom) bodkovaný a je vraj asi kríženec s britskou mačkou :-) .

Inak krížence sú podľa mňa super! :iloveyou:
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Počet mačiek: 8

Reklamy

Odoslaťod Andrea.T 9.1.2009 7:55

Naša Žofka je potomkom našeho Micoša a Murky (mama Murky - Mia, bola kríženec asi s nejakou siamkou, lebo nemala takú klasickú gulatú hlavičku). Sfarbená je presne ako Micoš, len hlavičku podedila trocha po "babke Mii" Väčšina ludí, čo videli Žofku po prvý krát sa ma pýtali, či nemá v predkoch dáku siamku. Tak neviem ... Ale inak je Žofka čistý kríženec beštie :taktotosity: so zubatou potvorou :8: a ešte je aj zbesnelá :befucking:
Andrea, Bratislava
Andrea.T
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 31.3.2008 10:04
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod INA S. 9.1.2009 8:36

Nika napísal:
INA S. napísal:....no teda Nika :ikillyou: ,tak rýchlo si odomňa zmyzla :hellboy:

Ale nezmizla, ved budem chodit na britky :-) . To len taka temu tu chybala, a nie kazdy ma polobritku. Celkovo ma zaujimaju krizenci, skoda, ze ich je tak malo, preto chcem vediet, ci sa tu este niekto ukaze :-) .

...si ty , ale diplomat, ale vpohode ,to ja jen zo srandy :wink:
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Cicuska 9.1.2009 9:10

Ahojte, tak aj ja sa môžem priznať k vlastníctvu jedného polobriťáka - mamina je modrá britka a tatino niektorý z volne pobehujúcich kocúrikov v BA-Pošeň. :cat36:
Obrázok používateľa
Cicuska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 2.11.2008 19:01
Počet mačiek: 3
Skutočné meno: Blanka Boriová

Reklamy

Odoslaťod Nika 9.1.2009 12:10

Cicuska napísal:Ahojte, tak aj ja sa môžem priznať k vlastníctvu jedného polobriťáka - mamina je modrá britka a tatino niektorý z volne pobehujúcich kocúrikov v BA-Pošeň. :cat36:

To je ten na fotke? Sranda, tak moja je s perzskym a ma kratku srst a na fotke Tvoj vyzera byt polodlhostrsty :jaziram: :-) . Je krasny.
Obrázok používateľa
Nika
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Nika 9.1.2009 12:33

Andrea.T napísal:Naša Žofka je potomkom našeho Micoša a Murky (mama Murky - Mia, bola kríženec asi s nejakou siamkou, lebo nemala takú klasickú gulatú hlavičku). Sfarbená je presne ako Micoš, len hlavičku podedila trocha po "babke Mii" Väčšina ludí, čo videli Žofku po prvý krát sa ma pýtali, či nemá v predkoch dáku siamku. Tak neviem ... Ale inak je Žofka čistý kríženec beštie :taktotosity: so zubatou potvorou :8: a ešte je aj zbesnelá :befucking:

Zofka ma naozaj zvlastnu hlavicku, ale ja nie som na toto odbornik :-D . Celkovo je taka stihla. Svagrinin kocur vyzera podobne, mne je to take smiesne, lebo on ma velmi dlhe nohy a je taky stihly, dlhy. Zofka mi nepride, ze ma az take dlhe nohy.
Kitty je zbesnela tiez, tak jednu hodinu denne :D , inak ma uplne inu povahu, ako by po rodicoch mala mat: mala by byt pokojna, ticha, rezervovana... A ona je zatial ukecana, vzdy nejakym zvukom reaguje na kontakt, obcas sa tak snazi vynucovat pozornost, je velmi aktivna, pazrava a veeeeelmi spolocenska. Az tak, ze sa necha od deti natahovat, lebo nevydrzi byt dlho niekde sama. teda my sme doma stale teraz este, konci mi materska, ale ked ideme na cely den prec, tak spi, netrpi nijak, ale ked sme doma, tak musi byt s nami. A je strasne zvedava, dokonca aj psov (mame dvoch obrov :D ) chodi vykukat cez presklenne dvere na zahradu :D .
Nasi psi inak reaguju dost zvlastne, pretoze ak niekde vidia volne pobehujucu macku, tak sa idu potrhat, ako ju nahanaju, ale ked vidia Kitty, len kukaju, nuchaju... Asi to chapu, ze toto je NASA macka :-D .
Obrázok používateľa
Nika
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Cicuska 9.1.2009 18:32

Nika napísal:
Cicuska napísal:Ahojte, tak aj ja sa môžem priznať k vlastníctvu jedného polobriťáka - mamina je modrá britka a tatino niektorý z volne pobehujúcich kocúrikov v BA-Pošeň. :cat36:

To je ten na fotke? Sranda, tak moja je s perzskym a ma kratku srst a na fotke Tvoj vyzera byt polodlhostrsty :jaziram: :-) . Je krasny.

Nie na fotke je naše v poradí tretie zlatíčko mainská mývalia, ešte máme obyčku-tigrinku. Ten kríženec je čierny a po mamine má na bokoch fľaky akoby sa mu tam niekto dotkol špinavými prstami ( lepšie to popísať naviem) :taktotosity:
Obrázok používateľa
Cicuska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod INA S. 9.1.2009 19:36

...pridaj foto aj ostatných kamošov
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Nika 9.1.2009 23:43

No uz som sa zlakla, ta nadhera na fotke je jasna :-D . Ale krizenca nam neukazes?
Obrázok používateľa
Nika
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod Cicuska 10.1.2009 21:14

Podarilo sa mi vytvoriť album (nie som moc technicky zdatná), tak zatiaľ aspoň týchto pár fotiek mojich miláčikov. :cat34:
Obrázok používateľa
Cicuska
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod INA S. 11.1.2009 9:29

no vidíš a ani to nebolelo,dík,že si ukázala celú mačaciu partu,sú super :cat36: :cat42:
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Ďalšia

Naspäť na Plemená mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb