• Reklamy

Perzská mačka

zaujímajú ťa plemená mačiek...
  • Reklamy

Perzská mačka

Odoslaťod Peter Polák 3.6.2005 19:45

Túto tému sme vytvorili pre vąetkých milovníkov a majiteµov Prezských mačiek.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: Perzská mačka

Odoslaťod Mari 4.6.2005 16:00

Perzske macky patria medzi moje najoblubenejsie plemena :1l0: Mozno by som si aj chcela nejaku zadovazit,ale este neviem...........
Cats rule! :)
Mari
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 10.5.2005 6:12
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod janula 7.6.2005 15:59

Mari napísal:Perzske macky patria medzi moje najoblubenejsie plemena :1l0: Mozno by som si aj chcela nejaku zadovazit,ale este neviem...........

Aj mne sa kedysi perzske macicky najviac pacili, ale s tymto "novym" nostekom sa mi az tak nepacia :-)
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24
Pohlavie: Žena

Reklamy

Perzské mačky

Odoslaťod sona 9.6.2005 14:24

Perzské mačky patria medzi moje najobµúbenejąie plemená, ale kaľdé plemeno má svoje čaro... Necelý rok mám doma kocúrika - perzská modrá s odznakmi s kresbou a rados» mi prináąa kaľdým dňom... Vymyslený, občas namyslený so svojou hrdos»ou na kaľdom kroku - to je jeho typická vlastnos». A je nesmierne milý na deti ... Najviac vąak na ňom milujem jeho "nabúraný" noątek...
sona

Reklamy

Perzská mačka

Odoslaťod Mari 30.6.2005 18:14

Dnes som dostala ten najkrajsi darcek-1-rocnu perzsku macicku.Dostala som ju do daru.Jej povodni majitelia sa rozhodli zverit ju niekomu inemu,pretoze ju lutovali ked bola casto doma sama(vela totiz cestuju).Lili je ozaj nadherna macicka a zda sa,ze si dost rychlo zvyka
Mari
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Hosť 30.6.2005 19:47

Mari napísal:Dnes som dostala ten najkrajsi darcek-1-rocnu perzsku macicku.Dostala som ju do daru.Jej povodni majitelia sa rozhodli zverit ju niekomu inemu,pretoze ju lutovali ked bola casto doma sama(vela totiz cestuju).Lili je ozaj nadherna macicka a zda sa,ze si dost rychlo zvyka

Gratulujem, Mari! Akej je farby?
Hosť

Reklamy

Odoslaťod Mari 1.7.2005 6:06

Anonymous napísal:
Mari napísal:Dnes som dostala ten najkrajsi darcek-1-rocnu perzsku macicku.Dostala som ju do daru.Jej povodni majitelia sa rozhodli zverit ju niekomu inemu,pretoze ju lutovali ked bola casto doma sama(vela totiz cestuju).Lili je ozaj nadherna macicka a zda sa,ze si dost rychlo zvyka

A vies ze prave to ma problem zistit?Nedostala som ju totiz priamo od jej byvalych chovatelov,priniesla mi ju znama ,ktora ich pozna.Viem o nej len to ze sa vola Lili,ma jeden rok a je ockovana.Preto asi pojdem na navstevu k jej byvalym chovatelom,aby som sa dozvedela viac.
Mari
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod janula 1.7.2005 6:39

Mari napísal:
Anonymous napísal:

A vies ze prave to ma problem zistit?Nedostala som ju totiz priamo od jej byvalych chovatelov,priniesla mi ju znama ,ktora ich pozna.Viem o nej len to ze sa vola Lili,ma jeden rok a je ockovana.Preto asi pojdem na navstevu k jej byvalym chovatelom,aby som sa dozvedela viac.

Hehe, gratulujem tiez Mari, tak si ma predbehla s tou cicusou, ja sa idem tiez dnes kuknut na potencionalneho kocurika.. Nemozes ju odfotit, my by sme mozno zistili akej je farby, je biela, ma fliaciky, modra... a aky ma nostek, ten kratky alebo ten normalnejsi ?
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Mari 1.7.2005 6:59

janula napísal:
Mari napísal:
Anonymous napísal:

Hehe, gratulujem tiez Mari, tak si ma predbehla s tou cicusou, ja sa idem tiez dnes kuknut na potencionalneho kocurika.. Nemozes ju odfotit, my by sme mozno zistili akej je farby, je biela, ma fliaciky, modra... a aky ma nostek, ten kratky alebo ten normalnejsi ?
Zakladna farba je biela s nadychom svetlo hnedej a este ma aj tmavsie (hnede) a sive (no u maciek zrejme modre) fliaciky.Fotku dam neskor :-)Ma kratky nostek.Ani mne sa take nosteky nepacili,ale odkedy mam Lili,tak sa mi pacia.
Naposledy upravil Mari dňa 1.7.2005 7:04, celkovo upravené 1 krát.
Mari
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod janula 1.7.2005 7:01

Mari napísal:
janula napísal:
Mari napísal:
Anonymous napísal:

Zakladna farba je biela s nadychom svetlo hnedej a este ma aj tmavsie (hnede) a sive (no u maciek zrejme modre) fliaciky.Fotku dam neskor :-)

aha,no moze byt peknucka, uz sa tesim na fotky :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Mari 1.7.2005 7:06

janula napísal:
Mari napísal:
janula napísal:
Mari napísal:
Anonymous napísal:

Zakladna farba je biela s nadychom svetlo hnedej a este ma aj tmavsie (hnede) a sive (no u maciek zrejme modre) fliaciky.Fotku dam neskor :-)

aha,no moze byt peknucka, uz sa tesim na fotky :wink:
My sme si ju uz aj odfotili ale nemozem najst kabel od fotaka zeby som fotky nainstalovala do pocitaca.Ale ked najdem,urcite sem dam fotocku.
Mari
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Váha perzskej mačky

Odoslaťod Petra17 12.10.2005 20:47

Aká je predpokladaná váha dospelej peržanky colorpointky? Tá naša má len 2,5 kila. Je to bežné? Kocúrik je ťažší asi o kilo.
Petra Novotná
Obrázok používateľa
Petra17
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.10.2005 18:39

Reklamy

Odoslaťod Kacka 5.4.2006 17:25

Ahoj. Ja mam tiez persku macku koritnacej farby. Zrovna som ju dala pripustit. Je to tiez persan kremovo hnedy. :TomyAngelo: Tak som zvedava ci sa nam narodia macence. :cerveny: Je to len prvikrat.
Kacka
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.2.2006 17:06
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Monika 5.4.2006 18:51

Kacka napísal:Ahoj. Ja mam tiez persku macku koritnacej farby. Zrovna som ju dala pripustit. Je to tiez persan kremovo hnedy. :TomyAngelo: Tak som zvedava ci sa nam narodia macence. :cerveny: Je to len prvikrat.

Co znamena, ze si ju dala pripustit a ku komu? Je to macicka s preukazom o povode? V kazdom pripade ma podla udajov pod Tvojim menom iba 8 mesiacov :achtung: :achtung: :achtung: Je to podla Teba normalne, dat ju nakryt ked je este sama maciatkom? Aj ked macicka je bez preukazu o povode :?:

Neverim, ze ludia, ktori chodia sem na forum, kde sa kazdy snazi usmernovat chov maciek ako celok, sa da natrafit aj na taketo prispevky a sebeckost ludi :smutny:
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Ada77 6.4.2006 8:30

Prikláňam sa k tvojmu názoru, je to maximálne nezodpovedné!!! Hádam sa dočkáme nejakého rozumného vysvetlenia.
Existujú dve útočiská pred biedou sveta – hudba a mačky. (A. Schweitzer)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pascal Magic Gold of Eulalie, CZ (RAG n)
Sir Lancetti Royale á Chardani, CZ (RAG n 21 04)
Obrázok používateľa
Ada77
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 31.5.2005 7:45

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Plemená mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb