• Reklamy

ruska modra

zaujímajú ťa plemená mačiek...
  • Reklamy

ruska modra

Odoslaťod jasterica 17.6.2005 12:03

Ahoj vsetci. hladam niekoho kto uz ma alebo pozna niekoho kto chova rusku modru macicku. Jednu by som totiz chcela. Dakujem za vsetky odpovede. Mnau.
jasterica

Reklamy

Re: ruska modra

Odoslaťod Bea 19.6.2005 8:27

jasterica napísal:Ahoj vsetci. hladam niekoho kto uz ma alebo pozna niekoho kto chova rusku modru macicku. Jednu by som totiz chcela. Dakujem za vsetky odpovede. Mnau.

Ahoj, sú to krásne mačičky! Na internete si sa uľ pozriela po nejakých stránkach chovateµov? Pozri aj v čechách, respektíve by som Ti doporučovala ís» teraz v sobotu al. nedeµu do VALTIC na medzinárodnú výstavu mačiek - tak si môľeą rovno pohoviri» s chovateµmi a informova» sa na vąetko, čo «a zaujíma.. Je to kúsok za hranicami v Čechách v pohraničí s Rakúskom - autom asi 1,5 h...

Drľím palce!
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Jasterica 20.6.2005 9:05

Dakujem ti za odpoved. Ja som sice slovanka ale byvam v cechach a o tych chovateloch co chovaju rusku tu uz viem, ja skor hladam niekoho kto ju chova na slovensku, pretoze tu ich je strasne malo a tym su potom aj zmensene moznosti na krytie. dakujem.
Jasterica

Reklamy

Odoslaťod Bea 20.6.2005 10:15

Jasterica napísal:Dakujem ti za odpoved. Ja som sice slovanka ale byvam v cechach a o tych chovateloch co chovaju rusku tu uz viem, ja skor hladam niekoho kto ju chova na slovensku, pretoze tu ich je strasne malo a tym su potom aj zmensene moznosti na krytie. dakujem.

To vąetko je fajn a slúľi Ti ku cti, ale na tú výstavu predsa prídu aj chovatelia zo Slovenska....
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Re: ruska modra

Odoslaťod ema 21.6.2005 12:50

jasterica napísal:Ahoj vsetci. hladam niekoho kto uz ma alebo pozna niekoho kto chova rusku modru macicku. Jednu by som totiz chcela. Dakujem za vsetky odpovede. Mnau.

Pokiaµ máte záujem naąa členka chová ruské modré mačičky, je z Bratislavy ked chcete napiste mi mail poąlem Vám tel.kontakt Endless.Infinity@zmail.sk :-)
ema

Reklamy

ruska modra

Odoslaťod Nela 25.6.2005 16:43

Jasterica napísal:Dakujem ti za odpoved. Ja som sice slovanka ale byvam v cechach a o tych chovateloch co chovaju rusku tu uz viem, ja skor hladam niekoho kto ju chova na slovensku, pretoze tu ich je strasne malo a tym su potom aj zmensene moznosti na krytie. dakujem.

Ahoj! Volam sa Petra, som z BA rusku modru macicku (Bonny)chovam uz 2 roky. Viem asi si sa pytala skvor na krytie, tak to asi nie, ale keby si si chcela pisat aj tak, bola by som rada :-)
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 25.6.2005 16:32

Reklamy

Odoslaťod Jasterica 28.6.2005 8:38

Ahoj Petra. Som rada, ze sa mi ozval aj niekto kto uz tuto macicku ma. Ja po nej zatial len tuzim a zatial velmi starostlivo vyberam odkial by som ju chcela. Pretoze som vydrzala na nu cakat tak dlho tak uz ten nejaky mesiac hore dole vydrzim. Dufam ze ti tvoja Bonny nosi len samu radost. Zatial sa opatrujte a urcite sa mi ozvi. Pa Sona.
Jasterica
Nováčik
Nováčik

Založený: 20.6.2005 9:07
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Nela 29.6.2005 20:09

Jasterica napísal:Ahoj Petra. Som rada, ze sa mi ozval aj niekto kto uz tuto macicku ma. Ja po nej zatial len tuzim a zatial velmi starostlivo vyberam odkial by som ju chcela. Pretoze som vydrzala na nu cakat tak dlho tak uz ten nejaky mesiac hore dole vydrzim. Dufam ze ti tvoja Bonny nosi len samu radost. Zatial sa opatrujte a urcite sa mi ozvi. Pa Sona.

Ahoj Sona! Drzim palce,nech cim skvor najdes tu spravnu chovnu stanicu. Rovnako ako ty, aj ja som mala s tymto problem ( ako si spravne podotkla na Slovensku nieje toto plemeno velmi rozsirene a tak som sa musela pobzerat v zahranici, mala som stastie a nasla tu spravnu v CR, v Brne :wink: ) Bonny je take moje zlaticko, lepsiu macicku si som si nemohla priat :-D Urcite budes spokojna aj ty. Napis co a ako a mozno by sme si mohli vymenit zopar rad a tak. S pozdravom Petka.
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Jasterica 2.7.2005 12:43

Ahoj Petulka. Ja tu spravnu stale hladam. Teraz som tu natrafila na jednoho bielorusa, ktoreho kamarat chova viac plemien, tak sa mi na to skusi spytat. Ale ak to inak nepojde tak by som urcite isla aj do toho aby som si ju doviezla z polska alebo madarska, tam som nejake stanice nasla. A mas aj nejaku fotku Bonny, ktoru by si mi mohla mailnut? Posielam jej pohladenie a tebe pozdrav. Pa. Sona
Jasterica
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Nela 2.7.2005 14:16

Jasterica napísal:Ahoj Petulka. Ja tu spravnu stale hladam. Teraz som tu natrafila na jednoho bielorusa, ktoreho kamarat chova viac plemien, tak sa mi na to skusi spytat. Ale ak to inak nepojde tak by som urcite isla aj do toho aby som si ju doviezla z polska alebo madarska, tam som nejake stanice nasla. A mas aj nejaku fotku Bonny, ktoru by si mi mohla mailnut? Posielam jej pohladenie a tebe pozdrav. Pa. Sona

Ahoj! Samozrejme, ze mam nejake fotky, sice su poslane z mobilu, ale nie je to take zle :wink: . Bonnnyn kozustek sa na fotkach meni podla osvetlenia, takze si niektori mysllia ze mam dve macicky :mutagen: Neviem, neviem, ale vyzera to tak ze Bonny bude mat spolocnost :-) , len este neviem ci Rusku, alebo Turkinu .... dufam ze to vyde.

Kedze neviem mail, a ani sem pridat fotku tak mi prosim posli mai, ako sukromnu spravu. :TomyAngelo: Dakujem Petka.

Kedy sa dozvies ako to dopadlo s tou macickou? Napis aj to! :wink:
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Jasterica 7.7.2005 8:36

Petulka, prave som nasla nejaku stanicu v Prahe takze sa skusim na nich obratit, lebo ked som videla fotky tak maju nadherne macky. Ale teraz este musime chvilku pockat, lebo behame okolo svadby takze nemam moc casu. Inak mail je zlatarybicka@orangemail.sk. Dik. Sona.
Jasterica
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Nela 21.7.2005 22:52

Neviem ci ti ten mail dosiel, tak napis ci hej :-D :cica:
Obrázok používateľa
Nela
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Reklamy

Odoslaťod Jasterica 24.7.2005 18:38

Ahoj Petulka, ten mailik nemam, lebo mi na tu adresu chodi strasne vela spamov tak je mozne ze to nepreslo. Tak mi skus poslat na Jasterica@azet.sk aj s tym velkym pismenom. My mame teraz take velke trapenie, museli sme uspinkat nasho milacika dobrmanka. :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny: Mal nakonie rakovinu pluc a uz sa chudak zacinal dusit, takze teraz sme z toho upne hotovy a potrebujeme to rozdychat. Pa Sona.
Jasterica
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Odoslaťod Jasterica 26.7.2005 7:43

Ahoj Petulka, fotecky mi dosli, poslala som ti aj mailik a prajem krasnu dovolenku.. Zatial pa. :cica2:
Jasterica
Nováčik
Nováčik

Reklamy

Prosím o radu

Odoslaťod Bonnie 15.9.2005 16:43

Chcela by som vás poprosiť, či by ste mi mohli dať maximum informácií o tomto plemene a poradiť, aké plemeno by bolo najvhodnejšie do bytu i z hladiska samostatnosti. Ktorá mačička bez väčších problémov vydrží byť 8 hodín denne sama doma. Ďakujem
Bonnie
Nováčik
Nováčik

Založený: 15.9.2005 16:25

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Plemená mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb