• Reklamy

Mačka domáca

zaujímajú ťa plemená mačiek...

Re: Mačka domáca

Odoslaťod Mirra 21.2.2010 13:18

Tak to teda sú! :1l0:
Máme mačiatka!

Chovateľská stanica Moon Starr Mija*SK
Nórska lesná mačka & domáca mačka

Moja CHS mačiek: http://www.norskalesnamacka.estranky.sk/
Obrázok používateľa
Mirra
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 4.9.2008 9:55
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 8

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 4.8.2010 19:58

Po dlhom čase hlásime s Maťkou návrat na fórum. Aby ste vedeli, tak Alex - ten čierny peržan je už iný ďábel...a je z neho už Fidel Kastráto...chudák... :velmismutny: Ake zas až taký chudák nie je, keďže sa po mojej služobke v Arménsku akosi usídlil u Maťky - ako ona hovorí "z prechodného pobytu sa stal trvalý" a má spoločnosť v dvoch jej highlanderkách.
No a dnes sa naša mačacia rodinka opäť rozrástla. Podarilo sa nám zachrániť malé vyplašené mača, po ktoré som musel vyliezť na lipu - chúďa sa zľaklo Byrona - 8 ročného bernského hafáča, ktorý sa rád počúva a breše ešte aj do jašteričiek... :D
No a tu je malá najdúšica zatiaľ bez mena. Prichýlil som ju u mňa doma v garáži. Napráskala sa tak, že mala bruško väčšie ako hlavičku - chuďa - čert vie ako dlho nič nejedla.

Obrovske fotky!!!!!!!
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.11.2009 11:01
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Rasťo 6.8.2010 16:45

Takže mačička dostala meno Mima. Je odčervená a zvládla úplne sama základné návyky. Hnačka, ktorú mala po prvom napapaní, na druhý deň zmizla. Je neskutočne prítulná a hravá. Bez problémov zvláda samotu v garáži, ale keď nás vidí, ide vyskočiť z kože... :befucking: Dnes sme ju prvý krát pustili na záhradu - samo sme boli celý čas pri nej. Všetko pokukala, oňuchala, ale v momente ako začal ďavčať susedovie hafáč, bola nazad vyplašená v garáži... :cat44:
Tu máte pár fotiek:
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok používateľa
Rasťo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.11.2009 11:01
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Baska818 6.8.2010 16:56

No chutná jeeeeee :-)
Emma Adams family, SK BRI a ( * 17.11.2009) - malý satan
Harry Adams family, SK BRI c 33 ( * 25.2.2011) - špekulant najväčšieho zrna
Obrázok používateľa
Baska818
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.1.2010 22:55
Počet mačiek: 1

Reklamy

Odoslaťod adinka1 11.10.2010 20:30

Aj my máme micku domácu :)
Čiernu Mišku :)

Akurát sa snažíme pribrať, lebo asi pred týždňom sme mali zlomenú zadnú labinku, tak sme strašne schudli.
Tak papáme Tatra mlieko, tvaroh.. a všelijaké iné mňamky, našťastie nám veľmi chutí :-) Tak snáď to doženieme :rolleyes:

Inak Miška, tá vie vyskočiť hádam aj zo 2 metre :-D Taká štíhla štíhlaňa, bodaj by nie! :-D Tak neviem čo by sa robilo, keby žila v byte. By bol iný bordeľ doma :-D
V garáži vyskočí na policu a zhodí dole Luckymu (pes) granule a sebe tiež niečo :-D Musím to pred ňou schovávať už :-D

Inak strašne krásne micky máte :cerveny:
"Nikdy by som nezranila city svojej mačky. To by som radšej udrela človeka."
Obrázok používateľa
adinka1
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 11.7.2010 16:08

Reklamy

Odoslaťod alibernet 21.3.2011 17:12

Som rada, že tu je aj takáto téma vyhradená pre naše pomiešané mačky, ktoré sú tak nádherné. Moju Ali pred tromi rokmi našla sestra v zime mňaukať pod mostom. Bola strašná zima a ona bola ešte malé mačiatko, keby sme ju vtedy nezobrali k nám, asi by to nezvládla. Prv sme si mysleli, že je to kocúrik, ale potom, čo sme ju pomenovali Albert(znamená biely), veci sa veľmi rýchlo ujasnili, no meno jej i tak zostalo :)) Vyrastala spolu s kocúrikom Edom, on bol ten maznavý, ona tá hravá, večne len niekam utekala a zhadzovala veci. Po kocúrikovej smrti sa všetko odrazu zmenilo- ešte v deň, keď som sa to dozvedela priadla, keď som jej plakala do kožúšku a teraz je to neuveriteľný maznoš. Každý večer pred spaním sa musíme povinne pomaznať :-) A táto moja mačka je pre mňa nenahraditeľná, hoci je z ulice, správa sa skutočne kráľovský, hlavne keď si sadne na najvyššiu poličku a zhora na nás všetkých hľadí
Obrázok používateľa
alibernet
Nováčik
Nováčik

Založený: 20.3.2011 17:43
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Verča 5.1.2012 22:37

jednoznačne sem patrí aj môj malý diablik :)
Kúpiť si zvieratko je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku
Obrázok používateľa
Verča
šelma
šelma

Založený: 13.7.2011 0:20

Reklamy

Odoslaťod Zojja 16.11.2014 20:00

Naše mačky domáce :hearth: Neviem či sa vám zobrazia fotky :-/ tak ale mozno... :-D :cica2: :cat75:
Prílohy
P1040982.JPG
P1040978.JPG
P1040673.JPG
„Mačky sú tak obdivuhodné bytosti, že ešte aj ľudí presvedčili o tom: nemožno ich skrotiť.“ :cat16:
Obrázok používateľa
Zojja
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 19.12.2013 16:14
Počet mačiek: 3

Reklamy

Predchádzajúca

Naspäť na Plemená mačiek

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb