• Reklamy

Adopcia nechcených a opustených mačiek

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Budete sem pridávať mačky na adopciu?

Anketa bola ukončená dňa 22.5.2009 9:19

Ano
10
41%
Nie
7
29%
Neviem
7
29%

Celkový počet hlasov : 24

Odoslaťod lujza6 24.2.2007 21:55

aha, dakujem za rychlu odpoved. je mi luto, ale nemozem pomoct, hovorila som o tom s mamou, ktora je dochodkyna, a uz ma doma handicapovanu macicku, ktora je velmi kludnej povahy, takze by asi aj prijala spolocnost.
ale to v tomto pripade nepojde.
este raz dakujem, a drzim Orionovi velmi palce.
lujza6
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 24.2.2007 21:17
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

prosba

Odoslaťod Peter Polák 24.2.2007 21:57

lujza6 napísal:aha, dakujem za rychlu odpoved. je mi luto, ale nemozem pomoct, hovorila som o tom s mamou, ktora je dochodkyna, a uz ma doma handicapovanu macicku, ktora je velmi kludnej povahy, takze by asi aj prijala spolocnost.
ale to v tomto pripade nepojde.
este raz dakujem, a drzim Orionovi velmi palce.

Dakujem za ochotu...
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod jelo 20.3.2007 21:28

Velmi ma zaujima, ako sa ma teraz Orion. Zobral si ho niekto? V akom je zdravotnom stave? Drzim palce.

Mackam zdar ...
jelo
Nováčik
Nováčik

Založený: 20.3.2007 21:23

Reklamy

Odoslaťod lujza6 18.4.2007 9:38

jelo napísal:Velmi ma zaujima, ako sa ma teraz Orion. Zobral si ho niekto? V akom je zdravotnom stave? Drzim palce.

Mackam zdar ...

Dobry den, po case sa znova ozyvam. Mate informacie, ako to dopadlo s Orionom?
Dakujem.
lujza6
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 24.2.2007 21:17

Reklamy

Odoslaťod Brďo 18.12.2007 11:12

Chcel by som poprosiť všetkých návštevníkov tohto fóra o pomoc. Na stránkach www.kszv.sk sú v ponuke traja kocúri MIŠO, KUBO, TOMI a mačička SINDY (ta nie je na obrázku - je to pravdepodobne peržanka). Vzhľadom k tomu, že sú v KARANTENNEJ STANICI je možné, že na začiatku nového roka dostanú darček v podobe smrtiacej inekcie. Ak by ste boli ochotný pomôcť ich adoptovať alebo aspoň na neaký čas prichýliť bol by som Vám veľmi vďačný. (nie som zamestnancom žiadnenho útulku a nie som ani člen žiadnej organizácie)
Obrázok používateľa
Brďo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 13.2.2007 8:40

Reklamy

Odoslaťod Brďo 18.12.2007 13:20

Ospravedlňujem sa včetkým, ale po telefonickom rozhovore som sa dozvedel, že MIŠO, KUBO, TOMI majú od dnešného dňa nový domov, SINDY si ho našla minulí týždeň. Majú však nový prírastok a to ryšavú tigrovanú mačičku pravdepodobne vyhodenú z bytu.
Obrázok používateľa
Brďo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 13.2.2007 8:40

Reklamy

Hladam domov

Odoslaťod kikqa27 3.6.2008 13:14

Ahoj nasla som po ulici potulovat macicku okolo 4_5ročnú.Je velmi pritulna.Strakatobielej farby.Hladam pre nu domov a aj pre jej maciatka okotila sa v pivnici a susedom to neprospieva.Maciatka su biele a strakate.Kto ma zaujem piste na mail kikikina10@azet.sk.Najdene vo Velkom Krtíši. :cat41: :cat68: :cat66:
kikqa27
Nováčik
Nováčik

Založený: 3.6.2008 13:06
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod micus 6.7.2008 17:42

No a preco nik nenapise, ako to dopadlo s Orionkom?
:-( :-( :-(
micus
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 12.2.2008 9:07

Reklamy

Odoslaťod micus 4.8.2008 21:55

Halooooo!!!!!!
Je tu niekto, kto by mi povedal, ako skoncil Orionko?
Snad nie spatne :velmismutny:
micus
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 12.2.2008 9:07

Reklamy

Re: Adopcia nechcených a opustených mačiek

Odoslaťod lusik 17.9.2009 16:18

Ahojte..
Chcela by som ponuknut kocurika, uz sterilizovaneho, dospeleho, priatelskeho, ktoreho jeho panicka vyhodila na pospas svojmu osudu...raz sa nad nim zlutovala a tento uboziacik sa potesil, ze ide domov, no po jednom dni si to zase rozmyslela a s ubohou vyhovorkou ho zase nechala vonku...samozrejme to kocurik nepochopil a stale sa potuluje v okoli jej domu a to vadi niektorym nepriateskym ludom, ktori sa uz viac-krat vyjadrili, ze ho otravia...
Kocurik bol neskutocne vdacny za kazde mile slovo a chcel ist s hocikym, kto sa o neho zaujimal, no vzhladom na to, ze mu niekto asi aj ublizil, ostal trosku zatrpknuty, no nie zli na ludi...stale im bezhranicne doveruje a caka na to, kto by si ho zobral a konecne mu ponukol domov...kocurik je vonku tri mesiace a bojim sa, ze ked pride vacsia zima, nebude schopny postarat sa o seba, kedze ani nevie ako...ked sa mu pozriete do jeho velkych oci, ked s vdacnostou papa jedlo, vidiet v nich velke trapenie, smutok a nepochopenie, preco ostal vonku bez svojej panicky a tak sedi, caka a pozera na kopceku a vyzera niekoho, kto sa o neho postara...
Najradsej by bol v domacnosti, kde by nebolo viac maciek, kde by mal uz konecne klud a mal by svojho panicka...urcite by si ale zvykol aj na viacerych clenov domacnosti, ak by mu niekto poskytol svoju lasku....
lusik
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 24.4.2009 18:20

Reklamy

Odoslaťod gabrievamfim 17.8.2010 15:10

Ahoj, je mi to veľmi nepríjemné, ale ku nám domov sa už naozaj nezmestia... Hľadám domov pre 2 2-ročných súrodencov (mačku a kocúra) žijúcich doposiaľ vonku. Mačička bude zanedlho sterilizovaná, obaja sú skvelí lovci, samostatní. Pani, ktorá sa o nich stará, sa už zanedlho nebude môcť a ja som už tu v okolí zamačkovala a zapsovala všetkých známych. Ak budete o niekom vedieť... :cica2:
Obrázok používateľa
gabrievamfim
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 9.6.2010 23:38

Reklamy

Odoslaťod Radka1505 24.3.2011 19:37

ahojte
som členkou OZ Túlavá labka a tiež máme stále nejaké mačičky na adopciu ....sú priamo v našej opatere alebo v DO
tak ak by sa kedykoľvek nejaká cica zapáčila,stačí nás kontaktovať :cat37:
www.tulavalabka.sk

Chcem dať do pozornosti hlavne kocúrika Ervína ,ktorý je síce slepý a zažil už veľa zlého,zaslúži si však skutočný domov !
! Nikdy nezabudnem !

www.tulavalabka.sk
Obrázok používateľa
Radka1505
Nováčik
Nováčik

Založený: 23.3.2011 21:45
Počet mačiek: 0

Reklamy

Darujem krásne,zdravé a hravé mačiatka.

Odoslaťod rttv 2.7.2017 15:08

Dobrý deň,tieto mačiatka budú už zanedlho na adopciu(približne mesiac).Hľadám pre ne dobrý domov.Mačiatka sú samozrejme zdarma,mačku sme už dali sterilizovať,toto sú jej prvé.Sú veľmi prítulné,hravé a čistotné,môžte si vybrať ktorékoľvek chcete.Ak si chcete niektoré rezervovať volajte alebo píšte na tel.č.0949450255 alebo +421940348946 (aj sms),môžte mi napísať aj email na maciatko@rttv.sk Foto: https://zvierata.bazos.sk/inzerat/74913035/Krasne-maciatka-na-adopciu.php
rttv
Nováčik
Nováčik

Založený: 17.6.2017 18:38
Počet mačiek: 1

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb