• Reklamy

Výstava pre mačičky z útulku

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Výstava pre mačičky z útulku

Odoslaťod fluffy555 26.11.2006 13:58

Zaujala ma umiestňovacia výstava pre mačičky z útulkov ktorá sa konala teraz nedávno v čechách.Čo by ste povedali na to keby bolo niečo také aj u nás?Myslím si že to je dobrý nápad lebo tí ktorí by sa tam prišli iba pozrieť by doniesli ako vstupné konzervu pre mačky alebo iné veci a tí ostatní by si domov odniesli mačacieho kamaráta :-D

http://www.kocky-online.cz/jportal/arti ... ad&id=1219
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod catka 26.11.2006 20:12

aj mne sa tento napad strasne paci. rozpravala som sa o tom aj s kompetentnymi ludmi, ale bohuzial, v sucasnosti to u nas nie je mozne. je to velmi organizacne narocne (len si pozri kolko je utulkov a organizacii v prahe/cechach) a okrem toho pre vystavy maciek platia velmi prisne hygienicke a dalsie pravidla ktore je u depozitnych a utulkovych maciciek velmi tazke ak nie nemozne dodrzat. :-( je to velka skoda, myslim si ze umiestnovacie vystavy su skvely napad a najde tam novy domov vela macicek. :-/
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Odoslaťod Bea 27.11.2006 8:11

Bolo by to určite fajn, lebo by sa takýmto mačičkám pomohlo. Ale odhliadnuc od zdravotnej a hygienickej stránky, zorganizovať výstavu je o veľkých peniazoch... Všetci vieme, ako to vyzerá s financiami takýchto útulkov a depozitov... žijú vlastne z milodarov a charity a nemajú poriadne na očkovania, kastrácie a lieky pre často choré mačky...

Vidím to dosť nereálne.
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod PetraP 27.11.2006 10:49

bola som poziadana o sprostredkovanie reakcie k tejto teme:

Co sa tyka depozitov, maciatka v nich su mozno viac hyckane a preliecene, ako hociktore papierove maca. Su krmene najkvalitnejsim krmivom - ziadne hypermarketove, su v primeranom veku kastrovane a sterilizovane. Akonahle to umozni ich zdravotny stav su ockovane a aj preockovavane.
Andrea Oczvirkova
(ak mate otazky, Andrea rada odpovie kludne emailom - kontakt: andrea.oczvirkova@gmail.com)
Obrázok používateľa
PetraP
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 23.10.2005 7:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod fluffy555 27.11.2006 15:07

Fakt by to nebolo zlé len je škoda že je to tak nákladné :-/
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45

Reklamy

Odoslaťod sara 28.11.2006 8:02

Mne sa tento nápad veľmi pozdáva, hlavne pri predstave, že si takto mačiaci môžu nájsť nový domov, prípadne dokázať, že sú krásny a taktiež hodný výstavy. Je mi ale jasné, že organizačne zabezpečiť takúto akciu vyžaduje určite oveľa viac námahy a hláv dokopy, ale konečný výsledok by bol možno prekvapujúci. Keď som minule chcela darovať konzervy mačkám kt. sú opustené, šokovaná som sa dozvedela, že v našom meste nemáme mačací útulok! Proste nič! Dosť úbohá situácia na 3.najväčšie mesto na Slovensku :evil:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Odoslaťod Tigrys 20.3.2007 21:11

Myslím si ze aj nase macicky si to zasluzia. Ved nech sa predvedú. Každý by mal mat moznost predviest sa. :cica: :-)
Aj macicky z utulku su pekne a hodne mozno aj nejakeho ocenenia. :wink:
Naposledy upravil Tigrys dňa 20.3.2007 21:13, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
Tigrys
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.3.2007 20:46
Pohlavie: Muž

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb