• Reklamy

Útulky

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Re: Útulky

Odoslaťod woda 15.2.2007 17:39

Pe»a napísal:Prečo niektorí z Vás neodporúčajú útulok, ako moľnos» umiestni» nájdenú mačičku? Ja mám teraz taký problém...Pri činľiaku som objavila tri malé asi 3 mesačné čierne mačičky. Sú eąte plaché, asi nie sú zvyknuté na µudí. Kaľdý večer im s priateµom nosíme papu, uľ nás čakajú, ale priblíľia sa k miskám aľ keď trochu ustúpime, takľe sa eąte nedajú chyti»...Ale časom sme dufali, ľe ich chytíme a zanesieme do útulku, kde by si ich moľno niekto adoptoval, lebo sú fakt krásne, majú pekné koľúąky a veµké zelené okále :cica: :cica: :cica: Tak a teraz mám dilemu, prečo nie je útulok dobré rieąenie. My si ich vzia» nemôľeme, uľ máme ątyri.

ahoj mam cislo jednej osbky co zhanala macicku dam ti ho??ale je z BB ak nevadi..vies ze by ste sa dohodli
Obrázok používateľa
woda
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 30.11.2006 20:34
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Bea 16.2.2007 13:05

Ahoj, ak máte s priateľom foťák, tak odfoťte mačičky (hoci aj mobilom) a dajte to sem na web. Je t osobnejšie, keď ľudia môžu vidieť tých zlatúšikov a na vlastné oči s presvedčiť, že potrebujú pomoc.

Je od vas s priateľom pekné, že ste si ich takto vzali na starosť . Nie každý by to urobitl. Kde majú mačiatka maminu?

Mačiatka si na vás musia zvyknúť a získať k vám dôveru - potom sa k nim budete môcť aj priblížiť, dotknúť sa ich. len pozor, zrejme budú mať parazity (blšky...) , keďže žijú takto vonku.

Kontaktuj najbližší útulok a informuj ich o tom, že sa bude treba o mačiatka postarať. Oni ti aj povedia, čo robiť a aký je momentálne stav v útulku - či majú miesto priamo tam, alebo by mačiatka šli do nejakho súkromného depozitu a poprípade odtiaľ priamo do nových rodín...

A informuj nás prosím, ako s situácia vyvíja.
Bea STANKOVIČOVÁ

Bratislava

P LESTER z Žitného ostrova, SK (bri a), kastrát, * 20.6.2003
GIC MERLIN Magic Kiwi ´s of Eulalie, CZ ( RAG n 03) , * 20.3.2005
CORY Linea Aurea, SK (Golden retriever), fenka, *18.3.1999-8.8.2011

Eulalie Fabien Christopher, CZ (RAG a 03)
Obrázok používateľa
Bea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 19.5.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod INA SZABOVA 16.2.2007 13:36

Dík,že ste reagovali na môj dotas,že by si ani ty Peťo nevevel čo ktomu napísať :-/
INA SZABOVA
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 17.10.2006 18:03

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb