• Reklamy

Poľovníci

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Poľovníci

Odoslaťod Brďo 16.1.2008 9:21

Neviem, či takáto téma na toto fórum patrí, ale stretávam sa tu dosť často s názormi podobnými ako mám ja ale tiež aj s názormi diametrálne odlišnými. Ak administrátor uzná, že tento príspevok sem nepatrí, nech ho kľudne zruší alebo presunie inam. Chcem Vám všetkým dať do pozornosti článok zverejnený na tomto linku: http://jurajlukac.blog.sme.sk/c/129184/ ... astia.html
Obrázok používateľa
Brďo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 13.2.2007 8:40
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Monika 16.1.2008 10:19

Blog som si precitala a mozem Ti povedat ako som od zaciatku citala stale nizsie a nizsie, to iste robilo moje vnutro. Casto krat rozmyslam nad tym, ako ludia, ktori dokazu zo zabavy zabijat asi rozmyslaju. Naozaj to nie je sposobene tym, ze by potrebovali prezit, teda zabezpecit si obzivu, ale z dovodu len sa takym ohavnym skutkom chcu reprezentovat. Ak je toto pre niekoho dovod (alebo akykolvek iny) zmarit dalsi zvieraci zivot, je to pre mna uboziak a chudak.
Neustale mi pride na um iba to, ze si tak ludia liecia svoj komplex z neuspesnosti vo svojom zivote po akejkolvek stranke a myslia si, ze tymto ziskaju obdiv. Bohuzial je stale vela tych, ktori im ten obdiv daju :-/

Chce sa mi pri kazdej takejto fotagrafii a skutku kricat od zufalstva :-( Neostava nic ine, iba stale bojovat.. Niekedy sa mi vsak zda, ze je to boj z veternymi mlynmi a to prave vtedy, ked mi dojde optimizmus ako prave teraz..
„Keby sme sa ku každému, koho stretneme, chovali s rovnakou nežnosťou, ktorou zahŕňame mačku - tiež by priadli."
„Mimochodom, ak sa rozhovoríme o mačkách, je takmer nemožné, aby sme boli považovaní za osobu celkom normálnu."

Selma /DOM kastrát, *09.09.2001
EC. Miša Mafia /EUR n 24, kastrát, *13.04.2002, †14.03.2011
GIC. Klára Alexandra Ché /EUR ns 24, kastrát, *09.08.2001
CH. Agnii Haricat, CZ /TUA e 22, kastrát, *14.02.2003
Obrázok používateľa
Monika
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 9.5.2005 18:55
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 16.1.2008 16:14

Nedám nič preč sú to jednoducho úbožiaci bez dalšieho komentára... :ikillyou:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb