• Reklamy

Macaciadusa.sk

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Macaciadusa.sk

Odoslaťod Peter Polák 26.1.2008 20:48

Dnes na Bratislavskej výstave sa predstavilo nové Občianske združenie Mačacia duša. Občianske združenie má zameranie na ochranu a pomoc mačkám. dúfam, že sem prídu kompetentný a predstavia podrobnejšie plány združenia. Web: http://macaciadusa.sk . Držím palce... :-D :TomyAngelo:
Naposledy upravil Peter Polák dňa 13.4.2008 17:05, celkovo upravené 2 krát.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Re: Macaciadusa.sk

Odoslaťod Lucky G. 26.1.2008 21:05

Peter Polák napísal:Dnes na Bratislavskej výstave sa predstavilo nové Občianske združenie Mačacia duša. Občianske združenie má zameranie na ochranu a pomoc mačkám. dúfam, že sem prídu kompetentný a predstavia podrobnejšie plány združenia. Web: http://macaciadusa.sk . Držím palce... :-D :TomyAngelo:

Keď odhliadnem od mnohých technických nedostatkov na stránke, určite by som doporučil zástupcom tohto OZ okrem adresy a e-mailu uviesť aj mená zástupcov, možno aj členov, stránka by vyzerala dôveryhodnejšie (preklikal som to všetko, ale nenašiel som ani jediné meno). Môžete mi oponovať, že o mená, publicitu či slávu tu nejde; súhlasím. Ale opakujem, vyzeralo by to celé dôveryhodnejšie.
Ale ináč novému OZ držím palce, a chválim ich akciu na dnešnej výstave, len tak ďalej! :cat36:
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod lutraw 30.1.2008 15:08

Lucky G. napísal:
Peter Polák napísal:Dnes na Bratislavskej výstave sa predstavilo nové Občianske združenie Mačacia duša. Občianske združenie má zameranie na ochranu a pomoc mačkám. dúfam, že sem prídu kompetentný a predstavia podrobnejšie plány združenia. Web: http://macaciadusa.sk . Držím palce... :-D :TomyAngelo:

Keď odhliadnem od mnohých technických nedostatkov na stránke, určite by som doporučil zástupcom tohto OZ okrem adresy a e-mailu uviesť aj mená zástupcov, možno aj členov, stránka by vyzerala dôveryhodnejšie (preklikal som to všetko, ale nenašiel som ani jediné meno). Môžete mi oponovať, že o mená, publicitu či slávu tu nejde; súhlasím. Ale opakujem, vyzeralo by to celé dôveryhodnejšie.
Ale ináč novému OZ držím palce, a chválim ich akciu na dnešnej výstave, len tak ďalej! :cat36:

Ako som si všimla už majú v kontaktoch mena predstavenstva, páči sa mi, že ako začinajuce oz sa na výstave prezentovali aktívne. Všimla som si na ich stránke adopcie a nedalo mi tam nepozrieť. Sú tam krásne rozkošné mačiatka a keby som nemala tie svoje tlapky určite si vyberiem Miu, upútal ma jej čierny noštek, alebo Mišku ktorá je nádherne okatá.
lutraw
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.1.2008 20:49
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Meegem 6.6.2014 20:30

Ako postupuje OZtko ? Lebo o nej už dlho nič nepočuť :-)
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb