• Reklamy

Ochrana hospodárskych zvierat.

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Re: Ochrana hospodárskych zvierat.

Odoslaťod seraffa 26.4.2010 18:15

na chvilocku som sa potesila ked som tu temu videla ze sa jedna o nejaku organizaciu na slovensku... marne... pretoze ja viem o jednom pripade kde clovek tira zlou starostlivostou niekolko koni... macku som mu s tamat zobrala teraz mi v byte zerie nervy ze chce ist vonku :D ale to je ine... ku tym konom tam ma este aj psa ktory je neustale na retazi a NIKDY nieje pusteny... to site plati o dvoch kobylach z jeho stajne... jednej sa kazdy boji pretoze uz velmi dlho stoji na mieste 2x2 metre a siblo jej z toho a druha kobyla kriva na dve nohy.. ale jemu je to jedno... a aj slobode zvierat, a komukolvek inemu... uz neviem komu to mam nahlasit... tak somsa chvilku radovala ale ked som videla cz na konci doslo mi... :hellboy:
Obrázok používateľa
seraffa
mačiatko
mačiatko

Založený: 24.11.2008 10:06
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod galthea 27.4.2010 10:02

skús tvnoviny, TV Joj, Markízu, Teleráno, STV... v každej telke sa nájde rubrika kde je to pre nich zaujímavé, naposledy uverejnenie na markízáckom webe pomohlo vypátrať siamskú mačku, ktorú ukradli z prívesu vystavovateľa na výstave v Ružinove.
Za pokus nič nedáš - minimálne skús napísať mail s údajmi, ak máš nejaké fotky tak prilož -ak budeš ochotná im ukázať lokalitu, určite sa na to niektorá telka chytí - je málo zaujímavých vecí a keď nič, vyplnia vysielací čas. (znie to hlúpo, ale aj to s tým pohne.)
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod lusil329 27.4.2010 10:20

presne tak, ja som to tiež už skúsila, keď som pátrala po Očkovi, nemala som tucha, kde sa nachádza a tá reportáž bol len výstrel do slepa a vyšlo to. na druhý deň mi volali, že Očka krmievajú pri jednej školke v BA... a tiež ma vtedy každý odrádzal, a aby som sa zmierila s tým, že o Očkovi nebudem mať informácie ale nepočúvla som ...
niekedy sa zdá niečo spraviť zbytočné a hlavne, keď ludia na okolí ťa odrádzajú, že to nebude mať význam... ak im chceš pomôcť tak skús kontaktovať nejakú telku, tá vždy veci rozhýbe. ak by si chcela dám ti jeden kontakt do jojky na pani, čo sa týmto zaoberá.
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

Odoslaťod galthea 27.4.2010 11:55

a pôjde to:)
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Meegem 22.5.2014 16:52

Súhlasím s adminom :-) neznášam egoizmus ľudí v podobe ... milujem svojho psíčka ale nosím pravé kožuchy a sú mi ukradnuté zvieratá na bitúnkoch :mutagen: :velmismutny: pfuj
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb