• Reklamy

Fuj, strašné!!! Čo proti tomu robiť?

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Fuj, strašné!!! Čo proti tomu robiť?

Odoslaťod Andulka 23.6.2010 13:52

Ako sa dá takémuto niečomu
http://noolmusic.com/youtube_live/kitte ... arlin_.php
zabrániť? Tak hnusné čosi som už dlho nevidela. Že sa tým h***lom nič nestane...živá vávnada, krásne zdravé mačiatka...strašné. Čo sa dá proti tomu robiť? :velmismutny: :cat44: :zhebni:
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Fuj, strašné!!! Čo proti tomu robiť?

Odoslaťod galthea 23.6.2010 14:33

no úprimne nemám odvahu si to pozrieť, o čo tam ide?
každopádne sa to dá nahlásiť určite.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod gandalf 23.6.2010 14:46

Tak to je vrchol :hellboy: :hellboy: :hellboy: :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny: Vazne strasne, to uz ti idioti vazne nevedia co robit...do prcic, strasne fakt :hellboy:
Davaju tam zive maciatka normalne na hak ako navnadupre zralokov- su to slahnuti znudeni americania... :velmismutny:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod Alica 23.6.2010 14:50

pre boha, to je nieco neuveritelne, len ako som to otvorila a videla to krasne maciatko, hned som pochopila o co ide a dalej ani nepozerala. toto je svinstvo. vrazdit takych ludi. to iste s nima spravit. hajzli...nenachadzam slov
Berenice Nekodera, CZ, RAG seal mitted (14.9.2009)
Obrázok používateľa
Alica
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 4.1.2010 9:57

Reklamy

Odoslaťod Marusska83 23.6.2010 14:51

Fuj toto je hnus hrubého zrna.Zavesila by som asi tých idiotov za vtáka tak isto, prepáčte ospravedlňujem sa ale toto som nemala vidieť.Proste strašné.Mám z toho slzy v očiach,zimomriavky na tele a nemám slov na konanie tých individuií .Pretože toto nepokladám za normálnych ľudí. :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :zhebni: :ikillyou: :ikillyou: :ikillyou:
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod ninca 23.6.2010 14:53

videla som to len po pohlad toho maciatka a vypla som to, mam slzy v ociach, ale kebyze mam v ruke zbran, tak toho dotycneho premenim na emental. ako moze mat niekto zabavu z utrpenia bezbranneho tvorceka. nech si tam svoje decko zahakne a rehoce sa ako debil. dozivotie by som mu za to dala.
Obrázok používateľa
ninca
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 9.5.2008 6:43

Reklamy

Odoslaťod Andulka 24.6.2010 7:00

lenže to, že sa tu rozhorčujeme, tým zvieratkám nepomôže. Viem, že existujú nejaké medzinárodné organizácie, ktoré bojujú celosvetovo proti krutosti na zvieratách, ale neviem na nič také spojenie. Chcela by som, aby zorganizovali niečo ako medzinárodnú petíciu alebo protestný list s tisíckami podpisov z celého sveta a poslali to prezidentom krajín, kde sa také hrôzy robia. Niečo ako sa robí aj na ochranu napríklad levov či snežných tigrov alebo proti krutému zabíjaniu tuleních mláďat...koniec koncov, ani tým žralokom nie je milé dostať harpúnou do chrbta...možno by sa to dalo spojiť - proti lovu žralokov a zároveň proti používaniu mačiat, šteniat a iných zvieratiek ako návnadu...
Keď som to prvýkrát videla, až ma v chrbte zamrazilo od hrôzy a ešte stále som to nepredýchala, s chladnou hlavou sa lepšie uvažuje, čo rozumné a účinné by sa dalo, však? Dúfam, že ma niečo napadne, ale fakt by som bola rada, keby sme dali hlavy dokopy, viac nás skôr niečo rozumné vymyslí.
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod gabrievamfim 25.6.2010 14:11

Je tu niekto, kto to videl? Ja som vydržala 2 sekundy po zhliadnutí tej čiernej mačičky. Je mi zle. Veľmi. Neviem, či neodložím cestu domov až na večer, bojím sa, že sa mi otočí žalúdok v buse.
Obrázok používateľa
gabrievamfim
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 9.6.2010 23:38

Reklamy

Odoslaťod Andulka 27.6.2010 11:57

napísala som do HSI, od nich dostávam z času na čas nejaké žiadosti o podpísanie listov predstaviteľom rôznych krajín, v ktorých sa uvedené praktiky realizujú, napr. na ochranu tuleních mláďat, proti zabíjaniu kožušinových zvierat a podobne, skrátka na ochranu zvierat, tak som im to "úžasné" video poslala a požiadala ich, či by nemohli zorganizovať medzinárodnú podpisovú akciu, oni hádam majú iné páky na zistenie, kde sa toto deje a vedia, ako na to, lepšie ako ja. Ale odpovede som sa vôbec nedočkala, aj keď môj mail určite dostali. Tak neviem. Poslala som to dvom takým organizáciám, tak som zvedavá, či to bude mať nejaký efekt. ešte furt sa mi chlpy ježia a žlč sa búri pri pomyslení na takú hrôzu.
Viem, že viacerí by sa ma mohli opýtať, či mi napichovanie červov nevadí, že ani tým to nie je príjemné. Nuž, vadí! vadí mi akákoľvek taká návnada. Vadí mi aj napichovanie malých živých rybiek ako živej návnady. Vôbec, aj chytanie rýb na háčik a potom nechať nech sa udusí, mi vadí. Nech si myslí kto chce, čo chce.

Ak viete niekto, kam ešte by sa to dalo poslať a koho požiadať o pomoc či účinnú akciu, sem s tým.
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod galthea 27.6.2010 14:02

Off Topic: a viete, že ja sa stretávam skôr s reakciou "ruky preč" ? teraz práve to riešim, v mojom okolí. a som jediná kto dačo robí, ostatní sa tvária že čo ja vôbec riešim, že nech som radšej ticho.
Ceylan Hagia Sofia, *CZ (TUA w 64), nar. 4.7.2009
Silver, (kocúr depozitný), nar. cca 2004/2005
http://zamatovelabky.webnode.sk
---
pre dámy: mooncup.co.uk
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40

Reklamy

Odoslaťod Meegem 6.6.2014 20:07

Nemám odvahu si to pozrieť, ale ked ich dávali ako návnady tak nemám slov :velmismutny: :velmismutny: :velmismutny:
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb