• Reklamy

Súkromný útulok pre mačičky KOŠICE

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Súkromný útulok pre mačičky KOŠICE

Odoslaťod Ironlady 29.6.2010 0:21

Ahojte, rada by som dala do pozornosti súkromný útulok pre mačičky a mačiatka v Košiciach. Funguje už skoro 4 roky. Zatiaľ sa nám podarilo dať na adopciu skoro 200 mačiatok a 38 dospelých mačiek. Len chcem upozorniť na túto možnosť pomoci mačičkám nakoľko ich je na ulici čoraz viac. Ak by ste vedeli o niekom kto by si rád adoptoval mačiatko alebo dospelú mačičku tak mu prosím posuňte kontakt 0944 058 288. Zatiaľ nieje hotová internetová stránka, ale čo nevidieť bude, potom sem napíšem link. Ak by sa niekto chcel prísť pozrieť osobne tak neváhajte a zavolajte radi Vás uvidíme a možno Vám padne do oka mačiatko alebo mačička. Skoro stále je u nás okolo 20 zverencov. Dospelé mačičky dávame sterilizovať a kocúrikov kastrovať, samozrejme že všetci sú zaočkovaní a preliečení, t.j. úplne zdravý. Ak by ste mali nejaký nápad ako mačičkám pomôcť, tak dajte vedieť na utulok.macicka@azet.sk Zatiaľ pekný deň, Olivia :cica2:
Ironlady
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 23.5.2010 23:30
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Súkromný útulok pre mačičky KOŠICE

Odoslaťod Marusska83 29.6.2010 7:32

Ahoj.Som z Košíc a rada by som pomohla ako môžem mickám.Môžem ťa poprosiť o ss kde sa útulok nachádza?
Obrázok
Obrázok používateľa
Marusska83
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 24.1.2010 13:53
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 1
Skutočné meno: Marianna

Reklamy

Odoslaťod olcvar 30.12.2010 12:40

Ahojte.Včera som bola v telefonickom kontakte s pani/slečnou/,ktorá vedie útulok.Je to jedna príjemná,empatická a milá osôbka.Náš hovor trval asi 10min.Porozprávali sme sa ako keby sme sa poznali roky.Dúfam,že raz sa stretneme osobne.Tam sa dostáva mačičkám veľa lásky a pozornosti.Ďakujem za takýchto ľudí,že existujú. :cica2:
Nelly pružkovaný tigríček maznáčik cca*23.04.2010,kastrát 10.03.2011
Miško Belzebub čertík čierny terorista cca*11.08.2010,kastrát 10.03.2011
Obrázok používateľa
olcvar
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.8.2010 8:51

Reklamy

Odoslaťod Meegem 6.6.2014 20:01

AHOJ ! chcela by som sa spýtať, či je možné Vám nejako prispieť na micky ? Rada by som bola aspoň trošku osožná :-) .
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

• Reklamy
fb