• Reklamy

Rozsudok

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Rozsudok

Odoslaťod armani 24.11.2005 21:50

V správach na JOJ som zachytil zaujímavý šot. V nejakom meste v USA jedna " majiteľka " vyhodila do parku do mrazu a snehu 30 mačiatokasi tak 8 týždňových ( to som presne nezachytil). Zatkli ju a súdili. Rozsudok bol 15 dní basa. Pred cestou do basy ju vysadili večer len tak nalahko do lesa. Zostala tam do rána tak ako mačiatka, v mraze a snehu len tak! :achtung: Super trest. Takto by mali trestať týranie zvierat aj sudy u nás.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod evusik 24.11.2005 21:55

moja rec... najucinnejsi trest je spravit cloveku presne to, co on spravil inemu - ci uz cloveku, zvieratu alebo komukolvek... je pravda, ze v pripade dementnych (sorry za vyraz) pubertiakov, ktori su schopni zviera upalit, a v pripade inteligencne rovnako vyspelych topicov maciat, by nam rapidne vzrastol trest smrti... ale keby si na take tresty ludia zvykli, nebolo by to az tak odveci :wink:
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Rozsudok

Odoslaťod Peter Polák 24.11.2005 21:56

armani napísal:V správach na JOJ som zachytil zaujímavý šot. V nejakom meste v USA jedna " majiteľka " vyhodila do parku do mrazu a snehu 30 mačiatokasi tak 8 týždňových ( to som presne nezachytil). Zatkli ju a súdili. Rozsudok bol 15 dní basa. Pred cestou do basy ju vysadili večer len tak nalahko do lesa. Zostala tam do rána tak ako mačiatka, v mraze a snehu len tak! :achtung: Super trest. Takto by mali trestať týranie zvierat aj sudy u nás.

U nás na Slovensku by niektorý skončili vo voliérach v zime bez vody... :D
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod evusik 24.11.2005 21:57

veru, najzaujimavejsi by bol trest typu "oko za oko" u tych, ktori privazuju mackam a psom konzervy na chvosty :wink: len u zien by sa to tazko riesilo :-D LOL
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Na pokusy

Odoslaťod Peter Polák 24.11.2005 21:59

evusik napísal:veru, najzaujimavejsi by bol trest typu "oko za oko" u tych, ktori privazuju mackam a psom konzervy na chvosty :wink: len u zien by sa to tazko riesilo :-D LOL

Alebo by skončili v zahraničných laboratóriach na pokusy, to by bolo horšie ako tá voliéra... :D :ikillyou: :TomyAngelo:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Andulka 12.4.2006 21:55

každému takej medcíny, akú poskytuje iným živým stvoreniam. Howgh!
Škoda, že aj u nás taký trest nie je možný... :mutagen:
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

• Reklamy
fb