• Reklamy

"Podozrive" inzeraty..

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

"Podozrive" inzeraty..

Odoslaťod janula 7.3.2006 9:29

Skoro vzdy ked si zo zaujimavosti prezeram inzeraty na predaj maciciek najdem aj inzeraty podobne tomuto dnes : Kupim brits. kocura/kocurika alebo macku/macicku tak isto aj ruskeho kocura/kocurika..... bez PP. Okolo 3000 sk. Prijmem aj krizencov alebo domace macky tymto plemenam podobnym. Macky len sterilizovane. Surne!!!
.. myslim si, ze tato "pani" sa urcite nechce stat poctivou chovatelkou a nechcem ani pomysliet, aky osud caka taketo macicky :-( Som z toho znechutena a zhrozena :-/
Stretavate sa aj vy s podobnymi inzeratmi, aky je vas nazor :?: :cica2:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 9.3.2006 9:37

No, moj nazor je, ze tieto macicky sa chystaju bud do vykupu alebo na mnozenie :-( . Maximalne ma vytaca, ze takyto ludia existuju. Stretla som sa uz s mnozstvom podobnych inzeratov, nie len o macickach a navyse uz poznam aj cloveka, co sa zivi mnozitelstvom :evil: . Toto ma ozaj hneva a zaroven zarmucuje.
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10

Reklamy

Odoslaťod Hascor 20.3.2006 20:32

Dnes som nasiel takyto inzerat:
Kupujeme steniatka
volajte zadarmo
0800 11 11 30
Ak maju bezplatnu infolinku, tak im to asi vynasa...
Michal Haško - Priatelia zvierat (www.priateliazvierat.sk)
Sára - Mačka domáca
-------------------------
Až keď vyrúbeme posledný strom, otrávime poslednú rieku a zabijeme poslednú rybu, zistíme, že peniaze sa jesť nedajú...
"Hovorte mi niečo o ľudskej prirodzenosti! Keď dáte do jednej miestnosti svoje dieťa, králika a jablko, myslíte, že to malé zje králika a bude sa hrať s jablkom?" H. Diamond
Obrázok používateľa
Hascor
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 27.9.2005 13:48
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod evusik 20.3.2006 21:59

huff, mat tak nervy, zavolam tam... ale uz som mala tu "cest" hovorit s jednym vykupuchtivym panom veterinarom a mam dost do konca zivota... na to musi mat clovek exemplarne silne nervy, ked nechce vybuchnut :-(
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Re: "Podozrive" inzeraty..

Odoslaťod juliena 22.3.2006 7:53

A keby sme upozornili Slobodu zvierat, alebo iných bojovníkov za práva zvierat ??? Oni majú tiež tvrdú povahu, možno by tam brnkli a dali im "za vyučenou" !!!

Alebo upozornili média, že by popátrali, čo sa s takýmito zvieratkami potom deje... ak majú byť vykastrované, tak mi to nepríde ako na chov, ale skôr na pokusy (možno pre nejaké kozmetické firmy). :-/ :velmismutny:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod Andulka 12.4.2006 21:37

na to mám jedno slovko: fuj!!! Médiá by nezaškodili.
Obrázok používateľa
Andulka
šelma
šelma

Založený: 29.3.2006 18:02

Reklamy

Odoslaťod sara 2.9.2006 20:42

Ked si date do vyhladavaca akehokolvek predaj macky a podobne.tak najdete kvanta inzeratov, ceny su naozaj zaujimave do 0,-Sk az po tisice. Uz z textu inzeratu sa da vycitat kto sa len prizivuje, pripadne kto sa snazi mozno predat maciatko kt. sa im "nechcene" narodilo. Ani mne sa nepaci ak si niekto robi biznis so zvierat, ale dnes je doba ked si ludia robia biznis z hocicoho, niekedy cakam, ze sa budu pre peniaze mnozit aj mravce. Ale mozno netreba hadzat vsetkych do jedneho vreca..ale asi vacsina je zamerana na peniaze neide im o lasku k zvieratam. Na druhej strane ked tak rozmyslam, aspon tie zvieratka neskoncia u toho darebaka kt. ich ma len pre biznis, ale mozno sa dostanu k ludom kt. maju radi zvierata a tuzia po niecom takom uzastnom ako je macka. Nie kazdy si moze dovolit cistokrvnu macicku. Aj medzi chovatelmi kt. maju naozaj krasne plemena a vystavne macicky sa najdu taky kt. viac preferuju financny zisk z takejto drahej macky, je ich nastastie malo, ale najdu sa. Niektore inzeraty su fakt otrasne.. a to som si ich precitala dost :ikillyou: :ikillyou: :achtung: :achtung:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

Odoslaťod galthea 16.11.2006 18:18

médiá a ochranárov na nich! :ikillyou:
Obrázok používateľa
galthea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 26.9.2005 21:40
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Tigrys 20.3.2007 19:52

Som zhrozeny!!! Co len s timi zvieratkymi robia??? Mozno aj testuju alebo tyraju! :-( :-( :smutny:

Tento svet je hrozny ...
Obrázok používateľa
Tigrys
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.3.2007 20:46
Pohlavie: Muž

Reklamy

Re: "Podozrive" inzeraty..

Odoslaťod Meegem 31.5.2014 8:19

Tak skrývajú sa tam zväčša množitelia, výkupcovia, alebo predávajú cicky dalej a za drahšie... :-( :-( :-(
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Počet mačiek: 5

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb