• Reklamy

Stop vraždeniu mačiek kvôli vtačej chrípke !!!

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Stop vraždeniu mačiek kvôli vtačej chrípke !!!

Odoslaťod juliena 10.3.2006 12:24

TV Markíza :ikillyou: musí zaplatiť za to že vyslala do sveta poplašnú správu o 3 nakazených mačkách v nemeckom útulku ! Strhla sa lavína a ľudia začali vyvražďovať mačky. Sloboda zvierat denne "odprace" 10 mrtvych mačiek. Treba tuto hystériu zastaviť !!! Treba prinútiť Markízu, aby sa viac venovala tejto téme a odvysielala príspevok VO VEČERNYCH NOVINÁCH (teda hlavnom vysielacom čase) kde bude apelovať na rozum a dobré srdce ľudí, aby nepanikárili a nelikvidovali nevinné mačičky !!! Treba napísať do markízy e-mail. Každý za seba a na Janku Hospodárovú, aby sa venovala vo svojej relácii tejto téme. Ona je dobrá duša. A my musíme bojovať za našich miláčikov !!!

tie správne e-mailové adresy pohľadám na markizáckej stránke a napíšem sem, alebo ak niekto viete, napíšte ich prosím.

Čím viac zabojujeme, tým viac mačičiek zachránime. Ved tie ubohe tvory ktoré prežili - 20°C mrazy v zime, si nezaslúžia teraz zomrieť tak neopodstatnenou smrťou.

:velmismutny: :velmismutny: :velmismutny:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14
Pohlavie: Žena

Reklamy

Re: Stop vraždeniu mačiek kvôli vtačej chrípke !!!

Odoslaťod Magda 10.3.2006 13:12

Televizia Markiza to cele odstartovala este skor, ked uverejnila prispevok od veduceho Uradu verejneho zdravia, ze sa budu strielat tulave zvierata. Zaujimave je, ze Markiza, uzasne objektivna televizia, nemala k tomu ziaden komentar. Inokedy sa snazia dojat ludi pripadmi na letisku ponechanych a vyhodenych zvierat a teraz nic. Dnes rano som pocula, ze budu davat vyzvu, aby ludia nezabijali vtakov. Tak by to snad mohli trocha rozsirit aj na ostatne zvierata. Aj ked si myslim, ze napachana skoda sa uz neda odstranit, lebo tu zije vela hnusnych ludi, ktorych likvidacia zvierat naozaj tesi. Ale suhlasim, ze nieco treba robit.

Nasla som celkom dobry clanok: happycat.sk/cele.htm
To je hlavna stranka, potom treba dat aktualne prispevky a Macky a vtacia chripka.
Preco nikto neda do medii aj nieco taketo ? Je to malo senzacne ?
Magdaléna Gejdošová

Cica/ domáci rozmaznaný tiger, asi 1.7.2002
Azzalea BumbleBee ENDLESS INFINITY - Azalka / BRI čierna dymová - domáci miláčik, 23.7.2004
Čimko/ domáci kocúrik, jar 2004
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 18:41

Reklamy

Odoslaťod janula 10.3.2006 13:36

Presunula som tuto temu do casti UTULKY a OCHRANA ZVIERAT :wink:
.. myslim si, ze vrazdenie maciciek kvoli jednej sprave odvysielanej v TV Markiza je podla mna dost prehnane a svedci to o podpriemernej inteligencii ludi, ktori tak konaju :evil:
Treba si poriadne nastudovat vsetky dostupne clanky a informacie ohladom Vtacej chripky a jej mozneho prenosu na ludi ci ine zvierata :cica2:
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Magda 10.3.2006 13:42

Myslim, ze ludia, ktori tie macky zabili, asi o studium clankov zaujem mat nebudu.
Magdaléna Gejdošová

Azzalea BumbleBee ENDLESS INFINITY - Azalka / BRI čierna dymová - domáci miláčik, 23.7.2004
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod janula 10.3.2006 13:47

Magda napísal:Myslim, ze ludia, ktori tie macky zabili, asi o studium clankov zaujem mat nebudu.

Pretoze to nie su normalni ludia, ale uchylaci, ktori hladaju co najmensiu zamienku, aby mohli svoje uchylne chutky praktizovat :hellboy: ... myslim si, ze ani odvysielanie nejakeho rozumneho prispevku v TV by im teda asi moc nepomohlo :evil: .. tym "ludom" by pomohlo jedine a to to, co robia tym chudatkam macickam :sipka: :zhebni:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Magda 10.3.2006 13:50

Ale televizia ma velky vplyv na ludi. Ja som pocula jednu zenu u veterinara. Bola tam so psom a hovorila, ze jej sused ma na zahrade macky a obcas prejdu aj do ich zahrady a jej pes moze od nich dostat vtaciu chripku. Takze bude musiet proti nim zakrocit.
Magdaléna Gejdošová

Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod juliena 10.3.2006 13:51

Magda napísal:Televizia Markiza to cele odstartovala este skor, ked uverejnila prispevok od veduceho Uradu verejneho zdravia, ze sa budu strielat tulave zvierata. Zaujimave je, ze Markiza, uzasne objektivna televizia, nemala k tomu ziaden komentar. Inokedy sa snazia dojat ludi pripadmi na letisku ponechanych a vyhodenych zvierat a teraz nic. Dnes rano som pocula, ze budu davat vyzvu, aby ludia nezabijali vtakov. Tak by to snad mohli trocha rozsirit aj na ostatne zvierata. Aj ked si myslim, ze napachana skoda sa uz neda odstranit, lebo tu zije vela hnusnych ludi, ktorych likvidacia zvierat naozaj tesi. Ale suhlasim, ze nieco treba robit.

Nasla som celkom dobry clanok: happycat.sk/cele.htm
To je hlavna stranka, potom treba dat aktualne prispevky a Macky a vtacia chripka.
Preco nikto neda do medii aj nieco taketo ? Je to malo senzacne ?

Toho chumaja úradníka - "polovnika", mi ani nepripomínaj. Už len z jeho chovania bolo vidno, že je to hlupák a alkoholik. Nízke mužské ego zaháňa pri poľovačkách a správa o chrípke mu prišla vhod, aby si zastrielal.
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod juliena 10.3.2006 13:53

Magda napísal:Ale televizia ma velky vplyv na ludi. Ja som pocula jednu zenu u veterinara. Bola tam so psom a hovorila, ze jej sused ma na zahrade macky a obcas prejdu aj do ich zahrady a jej pes moze od nich dostat vtaciu chripku. Takze bude musiet proti nim zakrocit.

Verím, že si jej otvorila oči, alebo aspoň ten veterinár a zachránila pár mačacích životov :wink:
Naposledy upravil juliena dňa 10.3.2006 13:54, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Magda 10.3.2006 13:53

Vsak na nom bolo vidiet, aky je na to nateseny. Ale mali sa zamysliet nad tym, co to moze urobit, ked to takto odvysielaju.
Magdaléna Gejdošová

Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod janula 10.3.2006 14:17

Magda napísal:Ale televizia ma velky vplyv na ludi. Ja som pocula jednu zenu u veterinara. Bola tam so psom a hovorila, ze jej sused ma na zahrade macky a obcas prejdu aj do ich zahrady a jej pes moze od nich dostat vtaciu chripku. Takze bude musiet proti nim zakrocit.

To ano, TV ma naozaj velky vply na ludi.. a neskusali ste ozvat sa s tymto prispevkom ohladom nezmyselneho zabijania maciciek na ine TV - napriklad JOJku, ta by bola mozno skor ustretovejsia a urcite by rada odvysielala, aky maju negativny dopad take zavadzajuce info z konkurencnej TV Markiza :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod juliena 10.3.2006 14:26

janula napísal:
To ano, TV ma naozaj velky vply na ludi.. a neskusali ste ozvat sa s tymto prispevkom ohladom nezmyselneho zabijania maciciek na ine TV - napriklad JOJku, ta by bola mozno skor ustretovejsia a urcite by rada odvysielala, aky maju negativny dopad take zavadzajuce info z konkurencnej TV Markiza :wink:

Skvelý nápad, ty si hlavička :befucking: :firstplace: :hearth:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod janula 10.3.2006 14:30

Dakujem, drzim palce aby sa to podarilo a cela vec sa vyriesila :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Magda 10.3.2006 16:44

Na Markize by o tom mali hovorit v spravach, tak som zvedava.
Magdaléna Gejdošová

Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod juliena 10.3.2006 17:42

Magda napísal:Na Markize by o tom mali hovorit v spravach, tak som zvedava.

Vážne :jaziram: odpísali ti :smutny: :-) ???
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod juliena 10.3.2006 18:07

Všetci, ktorí ste "priložili ruku k dielu" a vďaka, ktorým TV Markíza dnes odvysiela príspevok na "skrotenie besných ľudí" si zaslúžite odo mňa veľké objatie a vyslovenie vďaky od srdiečka. Ak sa podarí zachrániť čo i len jednu mačičku od nezmyselnej a krutej smrti, stálo to za to. Len sa netreba vzdávať. Spolu dokážeme aj nemožné.

Moja radosť je o to väčšia, že pred chvíľou som na vlastné oči videla upútavku na dnešné Noviny. Ďakujem všetkym a prajem vám krásny víkend s dobrým pocitom.

Julka z Bratislavy
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb