• Reklamy

Slovenské mačky - domáci útulok

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Re: anonym

Odoslaťod pozorovatel 24.5.2006 8:30

Peter Polák napísal:
pozorovatel napísal:
Ada77 napísal:
jarmila vargová napísal:Nerozumiem ostremu slovniku v tejto debate pouzivanemu...Kruci, obidve organizacie pomahaju ... vdaka mackysos za ich pracu, maju za sebou kus prace aj historie...rovnako verim, ze o oz slovenske macky bude mozne o par mesiacov pisat rovnako. Ale preco si takto verejne nadavat na fore, tomu fakt nerozumiem. Nerobi to dobry obraz a moze to ludi odradit.

Pripajam sa k tomuto nazoru... vazeni... o co vam ide??? Co tak zakopat vojnovu sekeru!

Ada, ako to vidim ja, z OZ MackySOS vedenia tu nikto nediskutuje a ani nehovori o vojnovej sekere. Nada a Catka su navstevnicky fora www.mackysos.sk. Vedenie podla mojich informacii sa vyjadrilo po sukromnej linii a nezela si rozputavat ziadne hadky. Prijoritou MaciekSOS je pomoc mackam, nema chut a ani sily na nejake vojny. Najlepsie bude ked sa tato tema nebude uz zbytocne vyostrovat, neprospieva to nikomu. Poznam ludi z vedenia MackySOS a nemyslim si, ze by chodili sem alebo na svojich strankach diskutovat, ich predseda na strankach reagoval a tym je podla mojho nazoru debata ukoncena.

Vazena pani Erika Koklesova, nemusite sa schovávať za už tretí nick v poradí!

Vazeny pan Polak, neschovavam sa, som Pozorovatel, normalne ludia funguju pod nickmi, aj na Vasom fore. Nikoho neurazam a nenapadam, pokial ostatnych este zaujimaju moje dalsie nicky, tak spageta a zvieratka. Erika Koklesova
pozorovatel
Nováčik
Nováčik

Založený: 23.5.2006 20:42
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Kamil Krnac 24.5.2006 9:11

Vazeni citatelia a prispievatelia fora Cats.sk,

ucelom obcianskeho zdruzenia MackySOS urcite nie je plytvat energiou na nezmyselne hadky s inymi zdruzeniami. Reakcie a vyhlasenia na internete pozivajuce "ostry slovnik" nie su oficialnymi vyjadreniami oficialnych predstavitelov OZ. Ak by ste mali zaujem vytvorit si vlastny nazor na skutocnu oficialnu komunikaciu medzi OZ MackySOS a OZ Slovenske macky, mate moznost poziadat predstavitelov OZ Slovenske macky o povolenie zverejnit kompletnu e-mailovu komunikaciu medzi predstavitelmi OZ MackySOS a OZ Slovenske macky. Za stranu OZ MackySOS ziadnu prekazku vo zverejneni tejto komunikacie nevidim.

S pozdravom,

Kamil Krnac
predseda OZ MackySOS
Kamil Krnac
Nováčik
Nováčik

Založený: 24.5.2006 8:45

Reklamy

Odoslaťod juliena 24.5.2006 10:04

:-( To je také smutné, že sa musí tak ušľachtilá organizácia ako mačkySOS zaoberať takýmto pre mňa nepochopiteľným a zbytočným sporom. :-(

Zakopme vojnovú sekeru, veď ide o dobrú vec. :wink:
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod jarmila vargová 24.5.2006 14:53

Kamil Krnac napísal:Vazeni citatelia a prispievatelia fora Cats.sk,

ucelom obcianskeho zdruzenia MackySOS urcite nie je plytvat energiou na nezmyselne hadky s inymi zdruzeniami. Reakcie a vyhlasenia na internete pozivajuce "ostry slovnik" nie su oficialnymi vyjadreniami oficialnych predstavitelov OZ. Ak by ste mali zaujem vytvorit si vlastny nazor na skutocnu oficialnu komunikaciu medzi OZ MackySOS a OZ Slovenske macky, mate moznost poziadat predstavitelov OZ Slovenske macky o povolenie zverejnit kompletnu e-mailovu komunikaciu medzi predstavitelmi OZ MackySOS a OZ Slovenske macky. Za stranu OZ MackySOS ziadnu prekazku vo zverejneni tejto komunikacie nevidim.

S pozdravom,

Kamil Krnac
predseda OZ MackySOS

Len aby som to uviedla na spravnu mieru... Ja som vo svojom prispevku nenarazala na "ostry slovnik" OZ mackySOS (nic take tu na diskusii nevidim), ale na slovnik opacnej strany (take slova na forum podla mna nepatria). Ob. zdruzeniu mackySOS drzim palce pri vsetkom, co robia! A OZ Slov. macky, uspesny krok na zaciatku cesty!
jarmila vargová
mačiatko
mačiatko

Založený: 11.10.2005 13:43

Reklamy

Odoslaťod jarmila vargová 25.5.2006 14:44

Fiha, uz aj baner "mackySOS" zmizol......
jarmila vargová
mačiatko
mačiatko

Založený: 11.10.2005 13:43

Reklamy

Odoslaťod Viktória 26.5.2006 8:03

Bolo to fakt nevyhnutné?
Uškodíte tým v prvom rade MAČKÁM!
Viktória
šelma
šelma

Založený: 4.4.2006 10:08

Reklamy

Odoslaťod Tigrys 24.3.2007 19:37

Podľa mna je to dobra ponuka s predavanim naramkov.. :-)
Veľmi to pomoze macickam v domacich utulkoch ...
som poteseny
Obrázok používateľa
Tigrys
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.3.2007 20:46
Pohlavie: Muž

Reklamy

Re: Omyl, SM.

Odoslaťod lutraw 30.1.2008 16:10

Nada napísal:To je omyl, PP.
Je tu niekto, kto ma program, system, fungujuce a rozrastajuce depozity, ktorych cinnost musi ocenit kazdy milovnik maciek.
A potom niekto, mozno SM, kto ma peniaze [nukate pomoc na mackysos.sk]a nema koncepciu [nemyslim chov slachtenych maciek, ale zachranu, liecbu casto obycajnych maciek].

Tak potom kto ma komu pomoct a poradit?

Ak chcete priklad, radu, je tu. JMackysos - system jasny, citatelny, prehladny, zalozeny na nadseni a obetavosti milovnikov tychto malych selmiciek.

Ak chcete pomoct Vy, OZ MACKYSOS privita a podakuje za akykolvek prispevok na svoj ucet. Na ich stranke mate odpoved predsedu zdruzenia.

Ak chcete depozitovat alebo rozsirit tuto bohumilu cinnost medzi radmi navstevnikov svojej stranky - hura, hura len tak dalej.

Vela uspechov.

Tomuto tu moc nerozumiem, ale mackamsos nejde o pomoc tam su cenne peniaze?
lutraw
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.1.2008 20:49

Reklamy

Re: anonym

Odoslaťod lutraw 30.1.2008 16:17

pozorovatel napísal:
Peter Polák napísal:
pozorovatel napísal:
Ada77 napísal:
jarmila vargová napísal:Nerozumiem ostremu slovniku v tejto debate pouzivanemu...Kruci, obidve organizacie pomahaju ... vdaka mackysos za ich pracu, maju za sebou kus prace aj historie...rovnako verim, ze o oz slovenske macky bude mozne o par mesiacov pisat rovnako. Ale preco si takto verejne nadavat na fore, tomu fakt nerozumiem. Nerobi to dobry obraz a moze to ludi odradit.

Pripajam sa k tomuto nazoru... vazeni... o co vam ide??? Co tak zakopat vojnovu sekeru!

Ada, ako to vidim ja, z OZ MackySOS vedenia tu nikto nediskutuje a ani nehovori o vojnovej sekere. Nada a Catka su navstevnicky fora www.mackysos.sk. Vedenie podla mojich informacii sa vyjadrilo po sukromnej linii a nezela si rozputavat ziadne hadky. Prijoritou MaciekSOS je pomoc mackam, nema chut a ani sily na nejake vojny. Najlepsie bude ked sa tato tema nebude uz zbytocne vyostrovat, neprospieva to nikomu. Poznam ludi z vedenia MackySOS a nemyslim si, ze by chodili sem alebo na svojich strankach diskutovat, ich predseda na strankach reagoval a tym je podla mojho nazoru debata ukoncena.

Vazena pani Erika Koklesova, nemusite sa schovávať za už tretí nick v poradí!

Vazeny pan Polak, neschovavam sa, som Pozorovatel, normalne ludia funguju pod nickmi, aj na Vasom fore. Nikoho neurazam a nenapadam, pokial ostatnych este zaujimaju moje dalsie nicky, tak spageta a zvieratka. Erika Koklesova

tak to som prekvapena, preco jeden clovek musi diskutovat na fore sam so sebou a aj suhlasi s cim suhlasil :jaziram:
lutraw
mačiatko
mačiatko

Založený: 27.1.2008 20:49

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb