• Reklamy

SLOBODA ZVIERAT

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

Odoslaťod Andrea Slusna 8.9.2007 10:34

Rozhodne sa po tych skusenostiach s nimi velmi hnevam na seba, ze som im naletela. Ja som totiz zbierala podpisy pre ich peticie, pocnuc tou o zastaveni testovania kozmetiky na zvieratach, cez tu o vystavbu utulku a pravidelne som im prispievala. Dokonca som presvedcila svojho vtedajsieho sefa, aby sme im darovali zanovny stol, knizny regal a fax.
Ale aspon viem, preco si musia vylepsovat imidz drahou reklamou...
Chudence zvieratka.
Andrea Slusna
Nováčik
Nováčik

Založený: 7.9.2007 14:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 8.9.2007 11:08

Andrea Slusna napísal:Rozhodne sa po tych skusenostiach s nimi velmi hnevam na seba, ze som im naletela. Ja som totiz zbierala podpisy pre ich peticie, pocnuc tou o zastaveni testovania kozmetiky na zvieratach, cez tu o vystavbu utulku a pravidelne som im prispievala. Dokonca som presvedcila svojho vtedajsieho sefa, aby sme im darovali zanovny stol, knizny regal a fax.
Ale aspon viem, preco si musia vylepsovat imidz drahou reklamou...
Chudence zvieratka.

Tak to je fakt hnus,taky ludia!!!
Ja som dala peniaze do utulku a take potrebne veci som kupila.A potom sme sa boli so psikami prejst a taak :)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod Andrea Slusna 8.9.2007 11:11

Ja nadalej tisko dufam, ze slo o vynimku potvrdzujucu pravidlo a ze ludia pracujuci v utulkoch a podobnych zariadeniach maju pozitivny vytah k zvieratkam.
Vencenie psikov a kupovanie krmiva je skvela vec. Dakujem Ti za nu v mene zvieratiek. Som si ista ze ich oci Ti podakuju zakazdym, ked ich navstivis...
Andrea Slusna
Nováčik
Nováčik

Založený: 7.9.2007 14:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Brďo 21.11.2007 14:10

Tiež mám jednu nepríjemnú skúsenosť so slobodou zvierat. Doniesli sme s manželkou nejaké suché krmivá a konzervy. Whiskas a Kittekat ostal ležať na chodbe, ale Trénera už je dna pani odnášala do súkromného auta. Ja len dúfam, že ho chcela odniesť do ďalšieho útulku a nie sebe domov pre svoje vlastné mačky.
Obrázok používateľa
Brďo
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 13.2.2007 8:40
Pohlavie: Muž

Reklamy

Re: SLOBODA ZVIERAT

Odoslaťod Meegem 31.5.2014 8:18

Nom , neviem na SZ mám svoj názor :-/
Obrázok používateľa
Meegem
šelma
šelma

Založený: 21.2.2014 15:31
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 5

Reklamy

Predchádzajúca

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb