• Reklamy

SLOBODA ZVIERAT

diskusia o útulkoch a ochrane zvierat...
  • Reklamy

SLOBODA ZVIERAT

Odoslaťod Peter Polák 22.5.2006 20:18

Tu by som vám chcel predstaviť občianske združenie SLOBODA ZVIERAT - http://www.slobodazvierat.sk
Naposledy upravil Peter Polák dňa 13.4.2008 17:06, celkovo upravené 1 krát.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 14.8.2006 20:10

Tuto stranku poznam,chcem im nieco prispiet.Rada by som im pomohla.Moja kamoska ma ich casopis a tam si objednam nejaku malickost. :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Katuška :-D
Podolinec :cica2:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 18.6.2006 20:02
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod kitekatka 3.2.2007 16:42

Ja chodievam každý víkend venčiť psíkov do Slobody Zvierat :-) Sú strašne zlatí,a prospeje to im,aj mne... :TomyAngelo:
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 4.2.2007 12:31

kitekatka napísal:Ja chodievam každý víkend venčiť psíkov do Slobody Zvierat :-) Sú strašne zlatí,a prospeje to im,aj mne... :TomyAngelo:

Tak to by som chodila aj ja rada :-)
:-) Ak by bolo možne skrižit mačku a človeka,zhoršilo by to mačku ale zlepšilo človeka. :-)
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod nikinka 4.2.2007 12:38

Katarina Francuzova napísal:
kitekatka napísal:Ja chodievam každý víkend venčiť psíkov do Slobody Zvierat :-) Sú strašne zlatí,a prospeje to im,aj mne... :TomyAngelo:

Tak to by som chodila aj ja rada :-)

tak tam staci ist a zaregistrovat sa oni ti daju taky venciaci preukaz a môzes chodit vencit psikov aj ty :wink:
Obrázok používateľa
nikinka
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 7.8.2006 11:41

Reklamy

Odoslaťod kitekatka 5.2.2007 14:49

Presne tak,treba si dať vystaviť preukaz venčiara a zaplatiť poplatok 50 Sk.A v doloženom dokumente sa píše aj to,že si treba priniesť vlastné vodítko.
IC Mandy Z Zitneho Ostrova *22.7.2003 - 5.3.2012 BRI ns
Angie Modrý Smaragd - *24.12.2008 RAG a
Ragdolls Song Hailey - *24.3.2012 RAG n 03
Ragdolls Song Hannibal *24.3.2012 RAG n 03
Obrázok používateľa
kitekatka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 28.2.2006 16:18
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Tigrys 25.3.2007 16:47

http://dnes.atlas.sk/z_domova/38885/v-s ... -zvierata-

Sloboda zvierat pracuje na zlepšení situácie týraných a opustených zvierat už 14 rokov. Len v bratislavskom útulku bolo počas jeho existencie dočasne prichýlili a ošetrili 17 270 zvierat, z toho 4728 sa vrátilo pôvodným majiteľom a 10 945 úspešne ponúkli na adopciu.
Dalej citajte na adrese hore uvedenej
Obrázok používateľa
Tigrys
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 14.3.2007 20:46
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod lucia85 6.8.2007 15:49

Ahojte, neviem či ste boli teraz niekedy v slobode zvierat vnútri v budove, no je tam hrozná špina a neporiadok. A zvieratá majú v klietkach hroznú špinu a sú zavreté v hrozne malých klietkach. JA viem že je ich tam veľa a často prispievam do slobody zvierat. No keď som tam bola tá špina a to v akých podmienkach sú tie zvieratá ma úplne dostali. Bola som z toho šokovaná, ako to tam vyzerá. Podľa mňa tie príspevky dávajú na letáky a časopisy, no mám pocit že by ich mali radšej prispievať na iné veci.
lucia85
mačiatko
mačiatko

Založený: 19.7.2007 20:37

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 7.8.2007 20:15

lucia85 napísal:Ahojte, neviem či ste boli teraz niekedy v slobode zvierat vnútri v budove, no je tam hrozná špina a neporiadok. A zvieratá majú v klietkach hroznú špinu a sú zavreté v hrozne malých klietkach. JA viem že je ich tam veľa a často prispievam do slobody zvierat. No keď som tam bola tá špina a to v akých podmienkach sú tie zvieratá ma úplne dostali. Bola som z toho šokovaná, ako to tam vyzerá. Podľa mňa tie príspevky dávajú na letáky a časopisy, no mám pocit že by ich mali radšej prispievať na iné veci.

Ja viem ze sa ti to tam muselo zdat hrozne.Viem ze tie zvieratka su velmi chudobno zalozene a ze to tam nieje dobre
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod lucia85 8.8.2007 6:37

No ale nato kolko ludi prispieva do slobody zvierat, o ktorych viem len ja tak by to tam urcite vyzeralo lepsie, keby sa nevydavali letaky, plagaty, nalepky a ktovie co este, ale by sa radsej tie peniaze dali na zrekonstuovanie, alebo na obnovu klietok, na nakup krmiva a podobne. Pomohlo by to viac, ako tie plagatiky.
lucia85
mačiatko
mačiatko

Založený: 19.7.2007 20:37

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 8.8.2007 9:10

lucia85 napísal:No ale nato kolko ludi prispieva do slobody zvierat, o ktorych viem len ja tak by to tam urcite vyzeralo lepsie, keby sa nevydavali letaky, plagaty, nalepky a ktovie co este, ale by sa radsej tie peniaze dali na zrekonstuovanie, alebo na obnovu klietok, na nakup krmiva a podobne. Pomohlo by to viac, ako tie plagatiky.

No tak top asi by im vic pomohli a nie tie letaky!
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Andrea Slusna 7.9.2007 14:32

lucia85 napísal:No ale nato kolko ludi prispieva do slobody zvierat, o ktorych viem len ja tak by to tam urcite vyzeralo lepsie, keby sa nevydavali letaky, plagaty, nalepky a ktovie co este, ale by sa radsej tie peniaze dali na zrekonstuovanie, alebo na obnovu klietok, na nakup krmiva a podobne. Pomohlo by to viac, ako tie plagatiky.

Ahojte, ja mam so Slobodou zvierat dost zle skusenosti a vsetkym svojim priatelom radsej odporucam minut peniazky na zradlo pre tulave zvieratka. Slobode zvierat neverim. Krmievam 11 tulavych maciek. Jedna z nich raz mala zlomenu alebo vyklbenu zadnu labku a tak som volala SZ, aby po nu prisli. Odmietli dost. vraj nepridu, kym to zviera nechytim. Nuz, ja som myslela, ze na to su oni. Opakujem, slo o tulavu, velmi vychudnutu a zranenu cicu...
Andrea Slusna
Nováčik
Nováčik

Založený: 7.9.2007 14:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 7.9.2007 15:01

Andrea Slusna napísal:

Ahojte, ja mam so Slobodou zvierat dost zle skusenosti a vsetkym svojim priatelom radsej odporucam minut peniazky na zradlo pre tulave zvieratka. Slobode zvierat neverim. Krmievam 11 tulavych maciek. Jedna z nich raz mala zlomenu alebo vyklbenu zadnu labku a tak som volala SZ, aby po nu prisli. Odmietli dost. vraj nepridu, kym to zviera nechytim. Nuz, ja som myslela, ze na to su oni. Opakujem, slo o tulavu, velmi vychudnutu a zranenu cicu...

Nenavidim niečotakee!!!
Ja by som im vydala ale hrozne.To čo ako ma znamenat.
Hnusny su tedaa!!!!!!! :evil:
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Odoslaťod Andrea Slusna 7.9.2007 15:21

Neviem, ci su hnusni, ale uz im neverim.
Ich argumentacia bola, ze nechcu robit zbytocny vyjazd. To je v poriadku.
Moja zas bola, ze nemam ako chytit cicu, len holymi rukami. Ale to ich nezaujimalo.
Tulave maciatka nachadzam pravidelne, asi tak 2-3 razy rocne. Zvierata mam radsej nez ludi a asi to tie zvieratka citia.
Inak, moje statistiky so skusenostou so SZ by boli asi taketo:
1.) tu zranenu (ja ju volam Gabi a dostala sa z toho) nedosli vyzdvihnut
Dva razy sa mi ich podarilo uprosit, aby po macky prisli, z toho
2.) o jednej mi povedal chlapik, co dosiel, ze ked jej vyliecia zapal oci, tak ju vypustia kde ju nasli. Vraj tam ma najvacsie sance na prezitie. Znelo by to presvedcivejsie, keby som ju nebola nasla na elektrickovej trati pred budovou na Mileticovej 1 pri Trnavskom myte.
3.)druha cica sla za mnou domov, nebala sa vo vytahu a tak som usudila, ze niekomu len usla. Krasne sa nechala niest na rukach a priadla. Nemohla som si ju nechat, lebo som bola na podnajme. Chlapik zo SZ, co po nu na velke prosenie prisiel, ju zdrapil za kozu na krku a hodil do klietky ako daku handru. Ked som na druhy den volala, ze ako sa macka ma, nikto o nej nevedel.
4.) Dalsie maca som nasla na krizovatke Tomasikova Trnavska. Zas povedali, ze najlepsie je nechat ho tam a neprisli pon. Poucena zo skusenosti s prvou cicou v zozname, som maca chytila. Ked som SZ povedala, ze som maca uz chytila a cakame na nich, odpoved bola, ze im mam dokazat, ze sa nezbavujem svojej macky.
Maciatku som napokon nasla domov sama.
Bratislavsky utulok pre macky mal aspon milu pani na telefone, ktora mi vysvetlila, ze nemaju karantenne zariadenie a boja sa o ostatne macky, co chapem.
Od toho casu, co sa mi to stalo so 4. macatom, uz Slobodu zvierat nekontaktujem.
Ked najdem zvieratko a da sa chytit, tak si ho beriem domov a pripadne k veterinarovi. Potom mu hladam domov sama, zvacsa uspesne.
Ked sa zvieratko chytit neda, tak sa mu pokusim v okoli nechat papat. Ak na to prave mam...
Andrea Slusna
Nováčik
Nováčik

Založený: 7.9.2007 14:24
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod Katarina Francuzova 7.9.2007 20:45

Andrea Slusna napísal:Neviem, ci su hnusni, ale uz im neverim.
Ich argumentacia bola, ze nechcu robit zbytocny vyjazd. To je v poriadku.
Moja zas bola, ze nemam ako chytit cicu, len holymi rukami. Ale to ich nezaujimalo.
Tulave maciatka nachadzam pravidelne, asi tak 2-3 razy rocne. Zvierata mam radsej nez ludi a asi to tie zvieratka citia.
Inak, moje statistiky so skusenostou so SZ by boli asi taketo:
1.) tu zranenu (ja ju volam Gabi a dostala sa z toho) nedosli vyzdvihnut
Dva razy sa mi ich podarilo uprosit, aby po macky prisli, z toho
2.) o jednej mi povedal chlapik, co dosiel, ze ked jej vyliecia zapal oci, tak ju vypustia kde ju nasli. Vraj tam ma najvacsie sance na prezitie. Znelo by to presvedcivejsie, keby som ju nebola nasla na elektrickovej trati pred budovou na Mileticovej 1 pri Trnavskom myte.
3.)druha cica sla za mnou domov, nebala sa vo vytahu a tak som usudila, ze niekomu len usla. Krasne sa nechala niest na rukach a priadla. Nemohla som si ju nechat, lebo som bola na podnajme. Chlapik zo SZ, co po nu na velke prosenie prisiel, ju zdrapil za kozu na krku a hodil do klietky ako daku handru. Ked som na druhy den volala, ze ako sa macka ma, nikto o nej nevedel.
4.) Dalsie maca som nasla na krizovatke Tomasikova Trnavska. Zas povedali, ze najlepsie je nechat ho tam a neprisli pon. Poucena zo skusenosti s prvou cicou v zozname, som maca chytila. Ked som SZ povedala, ze som maca uz chytila a cakame na nich, odpoved bola, ze im mam dokazat, ze sa nezbavujem svojej macky.
Maciatku som napokon nasla domov sama.
Bratislavsky utulok pre macky mal aspon milu pani na telefone, ktora mi vysvetlila, ze nemaju karantenne zariadenie a boja sa o ostatne macky, co chapem.
Od toho casu, co sa mi to stalo so 4. macatom, uz Slobodu zvierat nekontaktujem.
Ked najdem zvieratko a da sa chytit, tak si ho beriem domov a pripadne k veterinarovi. Potom mu hladam domov sama, zvacsa uspesne.
Ked sa zvieratko chytit neda, tak sa mu pokusim v okoli nechat papat. Ak na to prave mam...

Tak hnusny su určite!!!
Neviem čo je to za sloboda zvierat!!!
Obrázok používateľa
Katarina Francuzova
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Útulky a ochrana zvierat

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb