• Reklamy

BLOG

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Stali by ste aktívnym Blogerom?

Anketa bola ukončená dňa 15.9.2009 8:16

Ano
14
51%
Nie
7
25%
Neviem
6
22%

Celkový počet hlasov : 27

BLOG

Odoslaťod Peter Polák 21.12.2006 8:16

Chcel by som sa všetkých návštevníkov opýtať, či by ste prijali na portáli Cats.sk BLOG - nielen o mačkách... Prosim zahlasujte v ankete. :-) :TomyAngelo:
Naposledy upravil Peter Polák dňa 23.12.2006 9:30, celkovo upravené 1 krát.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod kammilka 21.12.2006 16:29

Lenže otázka znie:"Stali by ste sa aktívnym blogerom". Znamená to, že ak tu bude blog automaticky don moze pisat kazdy zaregistrovany alebo sa treba špeciálne prihlásiť? Pretože napr. ja by som tu blog uvítala, ale asi by som sa do neho nemohla "aktívne" zapájať :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
kammilka
šelma
šelma

Založený: 31.3.2006 18:12
Pohlavie: Žena

Reklamy

Blog

Odoslaťod Peter Polák 21.12.2006 17:10

kammilka napísal:Lenže otázka znie:"Stali by ste sa aktívnym blogerom". Znamená to, že ak tu bude blog automaticky don moze pisat kazdy zaregistrovany alebo sa treba špeciálne prihlásiť? Pretože napr. ja by som tu blog uvítala, ale asi by som sa do neho nemohla "aktívne" zapájať :TomyAngelo:

Na portali nastanu velke zmeny a jedna zmena bude registracia, aby ste mohli vyuzivat rozne sekcie a jednou znich bude aj blog...

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod armani 22.12.2006 10:00

Aktivita bude záležať od kvality. Pokiaľ aj Blog sklzne na chat pre puberťákov tak budem len občasným pasívnym čitateľom. Zatiaľ hlasujem "ANO".
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

pre armaniho

Odoslaťod Peter Polák 22.12.2006 11:41

armani napísal:Aktivita bude záležať od kvality. Pokiaľ aj Blog sklzne na chat pre puberťákov tak budem len občasným pasívnym čitateľom. Zatiaľ hlasujem "ANO".

Ahoj armani,

Dlho si tu nebol a neviem nemam dobry pocit s tvojho prispevku. Vies mam taky pocit, ze podla teba je kazdy pubertak a vsetci tu chatujeme. Tak sa o to zasluz aby to tu bolo na vyssej urovni, dokonca som ti ponukol a moderovanie... Neviem aky mas dovod? :-) :TomyAngelo:

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod tina21 22.12.2006 12:33

Ahoj Armani,
tiez mi je luto, ze mas na to taky nazor...v septembri som si kupila moju prvu cicu v zivote, bol to moj velky sen...dlho predtym som sledovala prispevky na tomto fore a velmi mi pomohlo, vobec som nemala pocit, ze sa tu stretavaju pubertiaci, aby chatovali, videla som tu velke nadsenie a lasku k mackam...od zaciatocnikov po skusenych chovatelov.vsetky prispevky mi nieco dali, a hoci som nikdy preedtym nemala doma macicku, nebala som sa, ze sa o nu dobre postaram a ze ak budem potrebovat nejaku radu, najdem ju prave tu.
naucila som sa sledovat zlozenie na krmivach, ake su vhodne hracky, a hlavne to, coho sa bojim najviac: rozne choroby, ktore nas motu postihnut...
nie som skusena chovatelka, moje nazory mozno nikomu nepomozu, ale je tu jedna dolezita vec, kvoli ktorej chcem patrit do tohto fora a tou je laska k tymto nadhernym tvorom...
nepoznam vela ludi, ktori doma chovaju macku a ak aj, nevnimaju ju tak, ako by ju mali vnimat, s laskou a uctou.
myslim si, ze toto forum je aj vybornym propagatorom na rozirenie chovu maciciek...ja by som bola len stastna, keby tu prichadzalo stale viac a viac mladych ludi a citalo a pytalo sa vas skusenych na dolezite rady, ktore im mozete poskytnut.
mozno by bolo lepsie uviest ich na tu spravnu cestu, a nie len sledovat kritizovat... :cica2:
Obrázok používateľa
tina21
šelma
šelma

Založený: 7.10.2006 22:21

Reklamy

Odoslaťod janula 22.12.2006 18:28

Mne sa napad s vlastnym blogom celkom pozdava, takze som tiez hlasovala za :wink: Dufam, ze sa to podari a na novy rok si budem moct vytvorit vlastny blog :-)
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Kristína 22.12.2006 22:47

tina21 napísal:Ahoj Armani,
tiez mi je luto, ze mas na to taky nazor...v septembri som si kupila moju prvu cicu v zivote, bol to moj velky sen...dlho predtym som sledovala prispevky na tomto fore a velmi mi pomohlo, vobec som nemala pocit, ze sa tu stretavaju pubertiaci, aby chatovali, videla som tu velke nadsenie a lasku k mackam...od zaciatocnikov po skusenych chovatelov.vsetky prispevky mi nieco dali, a hoci som nikdy preedtym nemala doma macicku, nebala som sa, ze sa o nu dobre postaram a ze ak budem potrebovat nejaku radu, najdem ju prave tu.
naucila som sa sledovat zlozenie na krmivach, ake su vhodne hracky, a hlavne to, coho sa bojim najviac: rozne choroby, ktore nas motu postihnut...
nie som skusena chovatelka, moje nazory mozno nikomu nepomozu, ale je tu jedna dolezita vec, kvoli ktorej chcem patrit do tohto fora a tou je laska k tymto nadhernym tvorom...
nepoznam vela ludi, ktori doma chovaju macku a ak aj, nevnimaju ju tak, ako by ju mali vnimat, s laskou a uctou.
myslim si, ze toto forum je aj vybornym propagatorom na rozirenie chovu maciciek...ja by som bola len stastna, keby tu prichadzalo stale viac a viac mladych ludi a citalo a pytalo sa vas skusenych na dolezite rady, ktore im mozete poskytnut.
mozno by bolo lepsie uviest ich na tu spravnu cestu, a nie len sledovat kritizovat... :cica2:

Asi tentokrat trosku mimo temu, ale som skutocne velmi rada, ze takemuto cloveku som mohla splnit jeho sen. :cerveny:

K Armaniho prispevku - aj ja obcas citim, ze uroven fora ide trosku dolu (porovnavam s dobou, ked forum vzniklo) a ze niektori uzivatelia (obycajne nastrocni) nedodrziavaju urcite nepisane pravidla spravania sa na fore.
Vzhladom na to, ze budem mat medzi sviatkami konecne par dni dovolenky, skusim zopar pravidiel hodit na papier a poslat Petovi, mozno by stalo za zvazenie ich uverejnit...
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

pre moderatorov...

Odoslaťod Peter Polák 23.12.2006 9:07

Kristína napísal:
tina21 napísal:Ahoj Armani,

Asi tentokrat trosku mimo temu, ale som skutocne velmi rada, ze takemuto cloveku som mohla splnit jeho sen. :cerveny:

K Armaniho prispevku - aj ja obcas citim, ze uroven fora ide trosku dolu (porovnavam s dobou, ked forum vzniklo) a ze niektori uzivatelia (obycajne nastrocni) nedodrziavaju urcite nepisane pravidla spravania sa na fore.
Vzhladom na to, ze budem mat medzi sviatkami konecne par dni dovolenky, skusim zopar pravidiel hodit na papier a poslat Petovi, mozno by stalo za zvazenie ich uverejnit...

Myslim si, ze od toho ste tu moderatori, ja fakt nestiham vsetko sledovat a kontrolovat. Kludne mozete upozornovat, mazat, presuvat mate pravomoci. Ja som neraz upozornoval niektorych userov na nevhodne spravanie sa na fore. :TomyAngelo: A mam taky pocit, ze zacnem davat ban. Kristina prosim spis pravidla posli mi ich a to bude povinnne citanie pri registracii na fore a kazdy user ich dostane e-mailom...

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod tina21 23.12.2006 10:06

dobre ranko :cica: s tymi pravidlami suhlasim...tiez v podstate neviem, co tu vlastne predstavuje porusenie pravidiel...kedze ziadne nepoznam :-)
Obrázok používateľa
tina21
šelma
šelma

Založený: 7.10.2006 22:21

Reklamy

Odoslaťod sara 23.12.2006 12:24

armani napísal:Aktivita bude záležať od kvality. Pokiaľ aj Blog sklzne na chat pre puberťákov tak budem len občasným pasívnym čitateľom. Zatiaľ hlasujem "ANO".

Skus niekedy navštiviť aj iné fóra a uvidíš aká je tam kvalita príspevkov. Povedala by som, že toto je fórum na úrovi. Fórum je o debatovaní takže si myslím, že všetko čo sa týka mačiek je v poriadku, nie sú tu podmienkou odborné diskusie. A k téme pubertiaci..neviem ale vačšina prispievateľou má už rodiny a deti..takže nemám z tohto fóra pocit, že je to chat pre pubertiakov...niektoré príspevky sú môžno odveci..ale ak sa mi nepáčia tak si ich nevšímam....trocha vačšej tolerancie by nezaškodilo..
* BRI modra * :cica2:
sara
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 5.8.2006 18:19

Reklamy

NOVY CATS.SK

Odoslaťod Peter Polák 7.2.2007 17:20

O pár dní sa spustí nový Cats.sk. Pribudne tam registrácia, blog a úplne nový Zoznam.cats.sk... :-) :TomyAngelo:
Budeme Vás samozrejme informovať o presnom termine spustenia noveho Cats.sk v Bleskovkach, tu na fóre a prostredníctvom e-mailu.
http://www.cats.sk

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod Domi 7.2.2007 17:32

Už sa teším na blog, ale vlastne ani neviem, na čo slúži (čo sa doňho píše...)
Keď odtrhneme kvet, zvädne,
keď chytíme motýľa, zahynie.
Vtedy pochopíme, že prírody sa
môžeme dotýkať len srdcom.

Dominika :-)
Domi
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 14.5.2006 11:59

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 7.2.2007 17:34

Domi napísal:Už sa teším na blog, ale vlastne ani neviem, na čo slúži (čo sa doňho píše...)

Blog je ako tvoj denník, mozes don pisat svoje nazory, postrehy, skusenosti, radostne udalosti, ale ja tie smutne... :-) :TomyAngelo:

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Reklamy

Odoslaťod Domi 7.2.2007 18:57

Aha, ďakujem :-)
Keď odtrhneme kvet, zvädne,
keď chytíme motýľa, zahynie.
Vtedy pochopíme, že prírody sa
môžeme dotýkať len srdcom.

Dominika :-)
Domi
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 14.5.2006 11:59

Reklamy

Ďalšia

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb