• Reklamy

Do tretice všetko dobré!

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Do tretice všetko dobré!

Odoslaťod Peter Polák 14.4.2007 11:08

Tento rok portál Cats.sk dovŕšil svoj vek tri roky, a ja som si spätne uvedomil, čo všetko som s portálom Cats.sk preskákal. Ako sme ho s Katkou vybudovali, a čo to všetko obnášalo. Koľko práce a úsilia nás toto všetko stálo, aby to malo svoju úroveň a hlavne na začiatku práca s propagáciou. Pred očami mi utekajú vštci tý úžívatelia na dikusnom fóre, ktorý zostali aj tý, ktorý odišli nekonečné debaty a reakcie. Asi som prišiel do štádia, ked som si uvedomil prekoho, a prečo sa naďalej usilovať o niečo čo aj tak nikto neocení. Veľa ľudí si myslí, že všetko sa to spraví samo, ale skúste sedieť po práci každý Boží deň pred počítačom dve hodinky, a niekedy aj viac. Mal som v hlave víziu portálu Cats.sk, ako by mal vyzerať aby si udržal vašu pozornosť, priazeň a úctu. Chcel som pre Vás vylepšiť Cats.sk, aby ste si mohli napísať Blog, uložiť chovateľskú stanicu , prípadne iný odkaz do Zoznamu, a kopec dalších vecí. A hlavne mne by sa zjednoduchšila práca s Cats.sk. Pravdepodobne som asi zlyhal, ked som za tri roky existencie portalu Cats.sk nedokazal svoju víziu splniť. Ked človek v niečom zlyhá, mal by si svoju chybu priznať, a buď ju nejako napraviť, alebo vzdať sa svojho sna. Ja som neni človek, čo potrebuje počúvať na svoju prácu a tvorbu chválospevy, ale málokto vie oceniť vynaložené úsilie. Nezvyknem sa takto vela sa rozpisovať, ale dnes om musel. Takže portál Cats.sk oslávil svoje tretie narodeniny, a ako sa hovorí "do tretice všetko dobré", takže trikrát sme to skúsili a uvidíme čo bude ďalej. Tento rok bude pre Cats.sk prelomový, pokial ho prežije tak si myslím, že prežije všetko... :-(
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod fluffy555 14.4.2007 13:11

My všetci z tohto fóra Tvoju prácu určite oceňujeme :wink: Taká dobrá stránka a fórum ani nepotrebujú chváliť, dobré sa chváli samo. Tvorba takej stránky určite nie jednoduchá záležitosť ako by sa mohlo zdať, teda aspoň podľa mňa. Udržiavanie stránky a aj jej kvality či úrovne stojí aj nejaké financie a úsilie a je mi ľúto, že si sa ešte nedočkal pochvaly. Je veľmi pekné, že sa snažíš Cats.sk stále vylepšovať, sprístupňovať stále viacerým ľuďom. Hlavne tým, ktorý sú vo svete mačkárov nováčikmi a ak sa o chove mačiek nedozvedia nič nové od veterinára či z kníh tak určite z tohto portálu. Mne osobne veľmi pomohol a som rada, že viem ako mám mojej mačičke zlepšiť život medzi štyrmi stenami. V tom, že nemáme zatiaľ blog si nespravil chybu, keď sa to spraví tak to bude. Ako si napísal „vzdať sa svojho sna“ by si nemal robiť, ak máš nápady, ak ťa to baví tak by si sa nemal vzdávať, ale popracovať na tom alebo si premyslieť aké to bude, nemusí to byť hneď, všetko má čas :zdfdfd: . Ja sa snažím tvoriť svoju vlastnú stránku a zďaleka nie je ešte na takej úrovni ako Cats.sk. Obdivujem, že si z nápadu urobiť stránku o mačkách dokázal vytvoriť stránku na úrovni, ktorá má ešte aj niekoľko fór, ak sa nemýlim. Dokonca sa ti asi podarilo nejako vytvoriť komunitu ľudí s podobným záujmom - mačky :cat34: . A myslím, že tým poviem za všetkých, že keby sa portál cats zrušil a aj fórum, tak by nám za tým bolo smutno :smutny: . Ja toto fórum navštívim aj tri krát za deň :cerveny: .A preto sa ti chcem poďakovať za toto celé , máš moje uznanie. :firstplace:
ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
fluffy555
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.8.2006 15:45
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod sunflowers 26.4.2007 7:10

Určite to stojí všetko veľa námahy a niekto to robiť musí, nerobí sa to samé, chce to obetovať čas ktorý máš tráviť s rodinou. Ja osobne som tu zaregistrovaná druhý mesiac ale veľmi som ti tento portál obľúbila. Dozvedela som sa tu všeličo nové a naozaj som získala aj také informácie ktoré som sa v knihách nedočítala. Osobne sa mi tu veľmi páči, chodievam sem denne a keby to prestalo fungovať tak by ma to nepotešilo :-/ Tak teda držím palce a želám ti veľa elánu !
Lorinka (25.5.2006) :cat74:
Obrázok používateľa
sunflowers
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 29.3.2007 13:43
Pohlavie: Žena

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb