• Reklamy
745x10sk.png

Čo by ste chceli mať na Cats.sk?

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Čo by ste chceli mať na Cats.sk?

Odoslaťod Peter Polák 31.8.2008 8:29

Otázka pre vás, čo by ste chceli mať na portáli Cats.sk, aby bol pre vás zaujímavejší? Píšte svoje návrhy. Ďakujem
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod gandalf 31.8.2008 9:42

No, to na co myslim ja, tu pravdepodobne nieje a ak je, tak sa ospravedlnujem, ze trepnem nejaku hlupost :cerveny: Ale myslim ze by nebolo zle "splasit" sem na cats nejakeho dobreho veterinara, ktory by mal aspon raz za dva-tri dni cas a odpovedal na dotazy. Jednalo by sa o pripady skor dlhodobo riesene, myslim ze ak ma niekto akutny problem, nebude cakat na to az mu niekto odpise, ale ide k veterinarovi hned. Mohla by to byt treba rubrika -"veterinar radi". Urcite by tam bola nutna redukcia prispevkov, skor by islo naozaj o to, aby si clovek o urcitych veciach vyjasnil nazor (treba kasatracia- ako prebieha, kedy je najlepsia, rozne zakroky, starostlivost o macku s urcitymi problemami a pod...)- snad viete co tym myslim :wink: Ak je to hlupost o.k.
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51
Pohlavie: Žena

Reklamy

veterinár

Odoslaťod sigimoon 31.8.2008 14:15

gandalf to z veterinárom je veľmi dobrý nápad, ale obávam sa že žiaden veterinár nemá toľko času, koľko by si také niečo asi vyžiadalo. :-( majú to aj na macky sos, žiaľ pani veterinárka nemá moc času sedieť pred pc a písať... ma napadlo či by sa dalo do toho mačacieho kalendáru dať aj hľadanie? netuším kedy ma ata moja mala čertica :cica2: meniny. viem prkotinka, ale potešila by. :-D
Obrázok používateľa
sigimoon
mačiatko
mačiatko

Založený: 29.8.2008 19:41

Reklamy

Odoslaťod Dia 31.8.2008 15:02

ja by som podporila ten napad o tom veterinarovi, to by bolo skvele. a este mna by velmi potesilo, keby tu boli nejake informacie o krmivach, keby sa na to niekto dal a pozbieral info o ich zlozeni atd, viem, kazdy si to moze pozriet na nete sam, ale predsalen nemame vsetci cas a prehladavat desiatky stranok. Myslim nieco take, kde by sa dali krmiva porovnat popripade by sa mohli zoradit do kvalitativnych kategorii. Bolo by s tym asi vela roboty, ale myslim, ze by to pomohlo viacerym, kedze sa tu o tych krmivach dost diskutuje a stale nevieme, co sa oplati a co nie. A hlavne aby to bolo naozaj objektivne. Inak sa mi forum paci, je prehladne a aj na pohlad pekne :-D
Obrázok používateľa
Dia
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 7.8.2008 10:57
Pohlavie: Žena

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 1.9.2008 11:43

gandalf napísal:No, to na co myslim ja, tu pravdepodobne nieje a ak je, tak sa ospravedlnujem, ze trepnem nejaku hlupost :cerveny: Ale myslim ze by nebolo zle "splasit" sem na cats nejakeho dobreho veterinara, ktory by mal aspon raz za dva-tri dni cas a odpovedal na dotazy. Jednalo by sa o pripady skor dlhodobo riesene, myslim ze ak ma niekto akutny problem, nebude cakat na to az mu niekto odpise, ale ide k veterinarovi hned. Mohla by to byt treba rubrika -"veterinar radi". Urcite by tam bola nutna redukcia prispevkov, skor by islo naozaj o to, aby si clovek o urcitych veciach vyjasnil nazor (treba kasatracia- ako prebieha, kedy je najlepsia, rozne zakroky, starostlivost o macku s urcitymi problemami a pod...)- snad viete co tym myslim :wink: Ak je to hlupost o.k.

Vobec to nie je hlupy napad. Ale v dnesnej dobe zohnat solidneho veterinara s chutou pomahat druhym je uplne umenie. Ja som oslovil uz niekolko veterinarov ale odpoved bola nemam cas, nestiham, alebo sa vobec neozvali a neodpisali. Pritom som im ponukol reklamu na svoju prax na portali cats.sk a samozrejme by si ziskali zakaznikov aj somotnou poradnou. Ked o niekom viete dajte mi vediet.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb