• Reklamy

neziaduce maily

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

neziaduce maily

Odoslaťod madman 11.9.2008 9:15

dobry den.
nehnevajte sa, ale musim to uz napisat sem, kedze mi admin nereaguje na mail. chcem zrusit akekolvek zasielanie mailov z vasho portalu. v kazdom maily je napisane, ze pokial je posta neziaduca, mam sa obratit mailom na admina. aj ked som mu pisal hadam 3krat, nic sa neudialo a zasielanie pretrvava.

mozete, prosim vas, zastavit posielanie posty na moj mail? dakujem
madman

Reklamy

Odoslaťod figaro 11.9.2008 10:08

Aj mna obtazovali maily od admina. V poslednej dobe ich bolo dost. Niektore by sa dokonca dali povazovat za spam. Vyriesil som to jednoducho. Adresu odosielatela som pridal do filtra nevyziadanej posty a mam po probleme. Spravy od admina necitam, mazu sa automaticky. :-D
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 11.9.2008 12:33

a nie su to nahodou maily, ktore upozornuju na odpoved v teme (do ktorej ste predtym prispeli)? to staci kliknut na druhy link (prestat sledovat temu) a pokial pisete prispevok na fore pod oknom, kde pisete text je "upozornit ma, ak pride odpoved" je to automaticky nadstavene tak, ze ked niekto reaguje na vas prispevok, pride vam o tom oznamovaci mail. zrusite to tak, ze to jednoducho "odkliknete", a uz vam tie oznamovacie maily chodit nebudu.
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31
Pohlavie: Žena

Reklamy

odpoved

Odoslaťod Peter Polák 11.9.2008 13:42

Myslim si, ze posledny e-mail bol na pomoc Kežmarskému útulku. ked to niekomu vadi, nech si sparvi niekde free e-mail a mozem ho zmenit v administracii. Alebo vymazem Vase konto.
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod figaro 11.9.2008 16:20

GabikaD. napísal:a nie su to nahodou maily, ktore upozornuju na odpoved v teme (do ktorej ste predtym prispeli)? to staci kliknut na druhy link (prestat sledovat temu) a pokial pisete prispevok na fore pod oknom, kde pisete text je "upozornit ma, ak pride odpoved" je to automaticky nadstavene tak, ze ked niekto reaguje na vas prispevok, pride vam o tom oznamovaci mail. zrusite to tak, ze to jednoducho "odkliknete", a uz vam tie oznamovacie maily chodit nebudu.

nie nejedna sa o tento druh mailov.
Obrázok
Obrázok používateľa
figaro
šelma
šelma

Založený: 12.9.2005 13:19

Reklamy

Odoslaťod GabikaD. 11.9.2008 16:33

figaro napísal:
GabikaD. napísal:a nie su to nahodou maily, ktore upozornuju na odpoved v teme (do ktorej ste predtym prispeli)? to staci kliknut na druhy link (prestat sledovat temu) a pokial pisete prispevok na fore pod oknom, kde pisete text je "upozornit ma, ak pride odpoved" je to automaticky nadstavene tak, ze ked niekto reaguje na vas prispevok, pride vam o tom oznamovaci mail. zrusite to tak, ze to jednoducho "odkliknete", a uz vam tie oznamovacie maily chodit nebudu.

nie nejedna sa o tento druh mailov.

aha, tak nic :cerveny: lebo mne ine nechodia. a ak ano tak prilezitostne (vid kez. utulok) a tie mi nevadia.
Obrázok používateľa
GabikaD.
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 6.6.2008 9:31
Pohlavie: Žena

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb