• Reklamy

Fórum na novej verzii phpBB3

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Páči sa vám nové diskusné fórum?

Anketa bola ukončená dňa 28.7.2011 17:27

Ano
10
55%
Nie
8
44%

Celkový počet hlasov : 18

Re: Fórum na novej verzii phpBB3

Odoslaťod Andrea.T 6.11.2008 20:42

Hej, niekedy mi príde neskôr mail o pridaní nového príspevku, ale to nejako neriešim. Keď som online na fóre, tak si dávam zobraziť nové príspevky a mail nevšímam. A keď sa prihlásim na mail (tiež mám gmail) tak si pozriem kam bolo prispievané medzi časom... Paralelne to nesledujem.
Andrea, Bratislava
Andrea.T
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 31.3.2008 10:04
Pohlavie: Žena
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 6.11.2008 21:21

lusil329 napísal:a mohla by som ešte takú drobnosť? v starej verzii chodili upozornovacie maily zavčasu, teraz im to trvá aj pol hodinu, kým prijde mail, že v teme je nový príspevok... neviem ako ostatných ale mna to celkom metie, ked už príspevok prečítaný mám a potom mi neskoršie príde mail, a ja po prihlásení zistím, že nič nové sa neudialo :-/
tak ak by sa to dalo nejako opraviť, bola by som velmi rada...

Hmm, mas pravdu. Uz som nasiel na internete, ze aj na inych forach sa toto vyskytuje, len zatial som este nenasiel riesenie. Maily posielane iba jednemu prijemcovi (Upozornenie na SS apod.) pridu ihned, ale hromadne maily (notifikacie na odpovede v temach apod.) trvaju naozaj aj 10 minut.
Este sa tym neskor budem zaoberat.

Peter Polák napísal:Mne pride e-mail hned. Neviem ako casto si nechavas stahovat e-maily?

Ty si iny pripad, pretoze ty si stahujes maily z toho isteho serveru, ako su odosielane, cize ten mail nikam nemusi odchadzat.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 4.2.2006 0:08
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod gandalf 7.11.2008 11:43

Prosim, prosim Lucky, urob nieco s tym otvaranim odkazov, nech sa otvaraju v druhom okne, vzdy kliknem na odkaz dostanem sa z fora prec a samozrejme ked ho zavrem, musim sa znovu prihlasovat. Budem vdacna :bye:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod lusil329 7.11.2008 11:49

gandalf napísal:Prosim, prosim Lucky, urob nieco s tym otvaranim odkazov, nech sa otvaraju v druhom okne, vzdy kliknem na odkaz dostanem sa z fora prec a samozrejme ked ho zavrem, musim sa znovu prihlasovat. Budem vdacna :bye:

ak by sa toto vyriešilo, aj ja by som bola velmi rada... tiež to vždy omylom zavrem... :rolleyes:
"Ochrana zvierat je záležitosť ľudí, lebo zviera sa brániť nemôže."
Obrázok používateľa
lusil329
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.4.2008 13:13

Reklamy

Odoslaťod INA S. 7.11.2008 19:27

Lucky G. napísal:
INA S. napísal:...bohužiaľ nie :-(

Chyba odstranena, odteraz moze kazdy uzivatel mazat svoje obrazky. Sorry, ze mi to tolko trvalo.

...díky moc,už som si pripadala ja z osob....alebo na práškoch :wink:
Annifer BéBé Endless Infinity,SK / Bri n / *23.7.2004
Kajo Lustra Cats ,SK XLH / Bri /x *16.4.2008
Obrázok používateľa
INA S.
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 27.7.2006 17:10
Počet mačiek: 2

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 7.11.2008 20:10

gandalf napísal:Prosim, prosim Lucky, urob nieco s tym otvaranim odkazov, nech sa otvaraju v druhom okne, vzdy kliknem na odkaz dostanem sa z fora prec a samozrejme ked ho zavrem, musim sa znovu prihlasovat. Budem vdacna :bye:

lusil329 napísal:ak by sa toto vyriešilo, aj ja by som bola velmi rada... tiež to vždy omylom zavrem... :rolleyes:

Hotovo. Ale niektoré odkazy sa napriek tomu otvaraju v rovnakom okne. Ide o odkazy v podpisoch, ktore nepouzivaju BBcode znacku [url], to ale nie je chyba fora, ale chyba uzivatela, ktory si podpis vytvaral. Odkaz by po spravnosti mal byt vzdy zadany v znacke [url].
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod gandalf 7.11.2008 20:23

Lucky G. napísal:

lusil329 napísal:ak by sa toto vyriešilo, aj ja by som bola velmi rada... tiež to vždy omylom zavrem... :rolleyes:

Hotovo. Ale niektoré odkazy sa napriek tomu otvaraju v rovnakom okne. Ide o odkazy v podpisoch, ktore nepouzivaju BBcode znacku [url], to ale nie je chyba fora, ale chyba uzivatela, ktory si podpis vytvaral. Odkaz by po spravnosti mal byt vzdy zadany v znacke [url].

Dakujeme :-) :cica2:
Jana :cat75:
Obrázok používateľa
gandalf
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 23.2.2008 14:51

Reklamy

Odoslaťod Jana Durayová 7.11.2008 21:07

Ahojte, neviem či moja otázka patrí sem, ale týka sa tiež nového fóra. Chcela som pridať fotku do môjho osobného albumu, klikla som na môj album, pridať fotku, ale foto sa pridalo aj do môjho albumu aj medzi najnovšie fotografie. Nevadí mi to ale niektoré fotky chcem pridať len do albumu ako to mám urobiť?? Ďakujem za odpovede :cat44:
Obrázok používateľa
Jana Durayová
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 26.1.2008 13:56

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 7.11.2008 21:25

Jana Durayová napísal:Ahojte, neviem či moja otázka patrí sem, ale týka sa tiež nového fóra. Chcela som pridať fotku do môjho osobného albumu, klikla som na môj album, pridať fotku, ale foto sa pridalo aj do môjho albumu aj medzi najnovšie fotografie. Nevadí mi to ale niektoré fotky chcem pridať len do albumu ako to mám urobiť?? Ďakujem za odpovede :cat44:

To je v poriadku, mas ju priadnu len vo svojom osobnom albume. "Najnovsie obrazky" je funkcia, ktora zobrazuje najnovsie obrazky pridane kdekolvek v albume, t.j. aj v Osobnych albumoch uzivatelov.
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Jana Durayová 7.11.2008 21:31

Lucky G. napísal:
Jana Durayová napísal:Ahojte, neviem či moja otázka patrí sem, ale týka sa tiež nového fóra. Chcela som pridať fotku do môjho osobného albumu, klikla som na môj album, pridať fotku, ale foto sa pridalo aj do môjho albumu aj medzi najnovšie fotografie. Nevadí mi to ale niektoré fotky chcem pridať len do albumu ako to mám urobiť?? Ďakujem za odpovede :cat44:

To je v poriadku, mas ju priadnu len vo svojom osobnom albume. "Najnovsie obrazky" je funkcia, ktora zobrazuje najnovsie obrazky pridane kdekolvek v albume, t.j. aj v Osobnych albumoch uzivatelov.

Aha už tomu rozumiem a keď sme už pri tých fotkách mohla by som mať ešte jednu otázku, ako mám napríklad pridať foto k príspevku? Ďakujem :cica2:
Obrázok používateľa
Jana Durayová
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 7.11.2008 21:41

Jana Durayová napísal:Aha už tomu rozumiem a keď sme už pri tých fotkách mohla by som mať ešte jednu otázku, ako mám napríklad pridať foto k príspevku? Ďakujem :cica2:

No ked vytvaras prispevok, tak dole mas dve zalozky: Moznost a Pripojit prilohu.
Alebo ak chces v prispevku zobrazit obrazok, ktory uz je kdekolvek v albume, tak staci do prispevku pridat [IMG] kod obrazku, ktory najdes v detaile kazdeho obrazku v albume.
Napr. takto pridam obrazok z tvojho albumu :TomyAngelo: :
kod:
Kód: Vybrať všetko
[url=http://www.cats.sk/forum/gallery/viewpic.php?pic_id=3521][img]http://www.cats.sk/forum/gallery/pic.php?mode=small&pic_id=3521[/img][/url]

Obrázok
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Jana Durayová 7.11.2008 21:45

Lucky G. napísal:
Jana Durayová napísal:Aha už tomu rozumiem a keď sme už pri tých fotkách mohla by som mať ešte jednu otázku, ako mám napríklad pridať foto k príspevku? Ďakujem :cica2:

No ked vytvaras prispevok, tak dole mas dve zalozky: Moznost a Pripojit prilohu.
Alebo ak chces v prispevku zobrazit obrazok, ktory uz je kdekolvek v albume, tak staci do prispevku pridat [IMG] kod obrazku, ktory najdes v detaile kazdeho obrazku v albume.
Napr. takto pridam obrazok z tvojho albumu :TomyAngelo: :
kod:
Kód: Vybrať všetko
[url=http://www.cats.sk/forum/gallery/viewpic.php?pic_id=3521][img]http://www.cats.sk/forum/gallery/pic.php?mode=small&pic_id=3521[/img][/url]

Obrázok

Ano je to tam, no vidím, že sa ešte mám čo učiť, najbližšie vyskúšam aj s prílohou. Ďakujem za trpezlivosť :bye:
Obrázok používateľa
Jana Durayová
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Andrea 8.11.2008 20:36

Lááábočky sú supeeeer!!! :-D
Andrea
Obrázok používateľa
Andrea
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 16.5.2006 15:52

Reklamy

Odoslaťod Lucky G. 8.11.2008 20:45

Ikonky "opackované" - otazka pre vsetkych, co sa stazovali na malo vyrazne rozdiely medzi precitanymi a neprecitanymi forami/temami: uz je to lepsie :?:
Obrázok používateľa
Lucky G.
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 8.11.2008 20:47

Lucky G. napísal:Ikonky "opackované" - otazka pre vsetkych, co sa stazovali na malo vyrazne rozdiely medzi precitanymi a neprecitanymi forami/temami: uz je to lepsie :?:

Podla mna je to teraz prehladnejsie a estetickejsie, tie packy su mile... :-D
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb