• Reklamy
745x10sk.png

Fotosúťaž

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Fotosúťaž

Odoslaťod Peter Polák 30.11.2005 16:10

Tu prebieha diskusia o fotosúťaži, zapojte sa http://cats.sk/forum/album_showpage.php?pic_id=272
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Pohlavie: Muž
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod armani 1.12.2005 14:57

Nie je možné diskuziu o fotosúťaži presťahovať sem? Myslím si, že vo veciach by mal vládnuť poriadok. Forum nechať na diskuziu a Album na fotky. Nemiešajme jablká a hrušky dohromady Veľmi ma nahnevala skutočnosť, že Admin toto vlákno zamkol a nebolo sa možné k téme vyjadriť. Preto bola aj moja reakcia ostrejšia. Takto sa to fakt nerobí. Dnes Peto tento nedostatok napravil tak je už všetko vpohode.

Teraz konkrétne k fotosúťaži. Nie je to zlý nápad. Aká by bola? Dlhodobá počas roka, alebo nejaký kratší interval? Poprípade urobiť nejakú postupovú. Každý mesiac by boli vyhodnotené prvé tri miesta a víťaz mesačného kola by postúpil do koncoročného finále.

Ako by sa hlasovalo? Nejaká menovaná alebo zvolená porota, alebo hlasovanie registrovaných uživateľov fora? Ako by sa zabezpečila objektivita hlasovania? Teda nepredstavujem si to tak, že čo klik na fotku to hlas. Jedine v tom prípade, že by to bolo obmedzené na počet hlasov z IP adresy. Tu by mohol byť problém, lebo prevažná väčšina uživateľov má dynamicky pridelovanú IP adresu. Daľším problémom pri obmedzovaní na IP adresu je možnosť, že z jedneho PC chodí na forum viacej uživateľov, alebo niektorí možu chodiť z Inet cafe. Navrhoval by som hlasovanie emailom s obmedzením, že by sa do hodnotenia započítali maximálne 4 hlasy z jednej adresy. Prečo 4 hlasy, nuž ak napríklad je len jedno PC v rodine a hlasovať by chceli viacerí členovia domácnosti.

To sú moje návrhy a postrehy.
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31

Reklamy

Re: Fotosúťaž

Odoslaťod Magda 1.12.2005 15:01

ha ha, už som si myslela, že súťažiť budú len dve fotky.
Magdaléna Gejdošová

Cica/ domáci rozmaznaný tiger, asi 1.7.2002
Azzalea BumbleBee ENDLESS INFINITY - Azalka / BRI čierna dymová - domáci miláčik, 23.7.2004
Čimko/ domáci kocúrik, jar 2004
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 18:41
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod armani 2.12.2005 17:09

Hm tak to vyzerá, že o fotosúťaž nemá záujem nikto. Teda súdim tak podľa pripomienok alebo návrhov k systému súťaže. Možno to je tým, že Peter nechal aktívny ten úplne prvý odkaz. :-)

Nie nesúťažíme o 11 melonov, ale ide o princíp. Ked súťaž tak nech majú všetci rovnú šancu a nie len Vyvolení. Inač pokiaľ sa pamätám tak práve pre absenciu nejakého systému ste milé kolegine sťahovali fotky svojich maznákov z jednej nemenovanej súťaže.

Ináč prezradím v prípade súťaže svojeho favorita. Je to Prskavka s fotkou " Merlin a Keksk" Asi som zmrvil meno toho pekného foxíka. :cerveny: , prepáč Prskavka. Takú fotku nespraví ani umelecký fotograf. Technické prevedenie súper a obrázok má hrozne silnú vnútornú atmosféru. Začal som ho používať na liečenie stresu. :-D :-D :-D :wink:
Igor Kováčik
Bonifác MCO

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Prskavka 2.12.2005 20:39

armani napísal:Ináč prezradím v prípade súťaže svojeho favorita. Je to Prskavka s fotkou " Merlin a Keksk" Asi som zmrvil meno toho pekného foxíka. :cerveny: , prepáč Prskavka. Takú fotku nespraví ani umelecký fotograf. Technické prevedenie súper a obrázok má hrozne silnú vnútornú atmosféru. Začal som ho používať na liečenie stresu. :-D :-D :-D :wink:

No teeeda, armani, ďakujem :cerveny: . Kexíčkovi si meno nezmrvil, iba si zabudol í :wink: . Inak sa oficiálne volá Alex, to len po domácky je Kexík, ak je dobrý, máva ale aj nelichotivé mená :-D
Andrea

Erish, *16. júna 2005, DOM
Ela, kastrát *17. júna 2005, DOM
Merlin, kastrát *cca 12.septembra.2005, DOM
Alex /Kex/, *1.apríla 2004, drsnosrstý foxteriér
Ness /Aida Concord from Zliv/, *17.februára 2006, drsnosrstý foxteriér

Ena, kastrát *16. júna 2005, +4. septembra 2009, DOM
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 1.7.2005 8:54

Reklamy

Odoslaťod Magda 3.12.2005 13:59

Ja sa rada zúčastním súťaže, aj keď si myslím, že nevyhrám nič, lebo neviem robiť moc dobré foto a moje mačky nie sú až tak fotogenické. Ale keď sa dozviem čo a kam mám poslať, tak niečo pofotím.
Magdaléna Gejdošová

Cica/ domáci rozmaznaný tiger, asi 1.7.2002
Azzalea BumbleBee ENDLESS INFINITY - Azalka / BRI čierna dymová - domáci miláčik, 23.7.2004
Čimko/ domáci kocúrik, jar 2004
Obrázok používateľa
Magda
šelma
šelma

Založený: 10.10.2005 18:41

Reklamy

Odoslaťod Kristína 3.12.2005 15:26

Magda napísal:Ja sa rada zúčastním súťaže, aj keď si myslím, že nevyhrám nič, lebo neviem robiť moc dobré foto a moje mačky nie sú až tak fotogenické. Ale keď sa dozviem čo a kam mám poslať, tak niečo pofotím.

Podla mna je kazda cica fotogenicka, pretoze v kazdej je nieco ine, cim je jedinecna. Len to treba objavit a fotografiou dobre vystihnut.
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod armani 3.12.2005 21:47

Kristína napísal:
Podla mna je kazda cica fotogenicka, pretoze v kazdej je nieco ine, cim je jedinecna. Len to treba objavit a fotografiou dobre vystihnut.

Presne si to vystihla. Áno to je samotná podstata fotografie. Vystihnúť okamih. Mnohí na to čakáme celý život a stále nič. Fakt doporučujem pozorne si pozrieť Prskavkine foto dvojice jej miláčikov. :-) Tá vnútorná atmosféra je úžasna a to je na tom obrázku to fascinujúce. Teda podľa mňa. :wink:
Igor Kováčik
Bonifác MCO

Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Reklamy

Odoslaťod Michaela 8.1.2006 17:32

Ja určite súhlasím s fotosúťažou, pretože si myslím, že väčšina mačičiek sa na skutočnú súťaž možno nikdy nedostane a toto by bol spôsob, ako by si mohli aspoň trochu zasúťažiť a navyše bez stresu. A ak by sa zbieralo aj nejaké symbolické štartovné, mohli by byť aj pekné ceny.
Obrázok používateľa
Michaela
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 5.11.2005 18:48

Reklamy

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb