• Reklamy

Diskusia k fotosúťaži

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Odoslaťod Linde 8.3.2006 14:01

to sivé ma modrom bolo super :-D
možno je to krásna cica, ale na tej fotke nevidno ani kde má hlavu...

je to lobing po príbuzných a známych... ale asi sa to dalo čakať, lebo sem chodí veľmi úzka skupina ľudí. niektoré micky sú také zlaté a nemajú ani jeden hlas :velmismutny:
Linde :cica2:
Linde
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.7.2005 11:39
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod janula 8.3.2006 15:36

Linde napísal:... niektoré micky sú také zlaté a nemajú ani jeden hlas :velmismutny:

To iste aj mne vadi.. nielen ze su niektore micky zlatucke, ale aj niektore fotky su naozaj kvalitne a vydarene.. nuz dufam, ze vyhra pekna fotka :-)
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 8.3.2006 20:19

Povodne som aj ja prihlasila naseho cicucha len tak, nech uvidime, co sa z toho vykluje. Ale ked zacali viest fotky, ktore som vobec nepovazovala za najkrajsie a niektore ani za priemerne, povedala som si, ze sa pokusim vyhrat aj ja, ale ako som spomenula, nie pre seba, no vyhru by som rozdelila medzi uvp a mackysos. Zda sa mi to aspon o nieco spravodlivejsie a rada by som aspon takou malou stipkou prispela.
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10

Reklamy

Odoslaťod Petra17 8.3.2006 22:09

Bohužial, takéto súťaže nebývajú vôbec objektívne...
Skôr ide o to, koľko rodinných príslušníkov a príbuzných sa zapojí do hlasovania a dá hlas podľa toho, že to je fotka mačičky "našej dcéry, vnučky, sestry, sesternice,...atď"
Petra Novotná
Obrázok používateľa
Petra17
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 12.10.2005 18:39

Reklamy

Odoslaťod Linde 10.3.2006 11:07

janula napísal:
To iste aj mne vadi.. nielen ze su niektore micky zlatucke, ale aj niektore fotky su naozaj kvalitne a vydarene.. nuz dufam, ze vyhra pekna fotka :-)

mne je vlastne jedno, kto vyhrá - každý má isto aspoň trochu radosti, že jeho cica je na nete a ja som bola najskôr trochu sklamaná, že linda tam nemá žiadny "cudzí hlas", lebo ja hentú jej fotku (30) strašne žeriem, ale potom som sa tešila z toho, že je tam toľko krásnych mačiek a že ich má niekto rád a zverejní ich :cica2:
Linde :cica2:
Linde
Mačka / Kocúr
Mačka / Kocúr

Založený: 15.7.2005 11:39

Reklamy

Odoslaťod janula 10.3.2006 13:38

Linde napísal:
mne je vlastne jedno, kto vyhrá - každý má isto aspoň trochu radosti, že jeho cica je na nete a ja som bola najskôr trochu sklamaná, že linda tam nemá žiadny "cudzí hlas", lebo ja hentú jej fotku (30) strašne žeriem, ale potom som sa tešila z toho, že je tam toľko krásnych mačiek a že ich má niekto rád a zverejní ich :cica2:

Ano, povodna myslienka tejto sutaze - zverejnit fotky svojich macacich milacikov a popysit sa nimi je naozaj super :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Re: Diskusia k fotosúťaži

Odoslaťod andrej 12.3.2006 21:36

najobjektivnejsi bol podla mna ten system hlasovania, co uz tu raz bol pouzity, ked hlasovat mohli len prihlaseni do sutaze a kazdy z nich len raz...
Obrázok používateľa
andrej
Pozorovateľ
Pozorovateľ

Založený: 3.8.2005 20:36
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod juliena 13.3.2006 10:44

Hmmm... mne sa páčia snímky 8 (toto ma vždy rozosmeje, kam sa dokážu mačičky napchať, keď sa chcú túliť), snímok 23 a 62 :D ...

hneď by som sa zapojila do súťaže s fotkami našeho Felixa ako si sám umýva zúbky. Bohužial vša tieto snímky boli nafotené už po termíne. Ale kto sa chce pobaviť, tu je odkaz: fotky na zasmiatie
Naposledy upravil juliena dňa 13.3.2006 10:48, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Odoslaťod juliena 13.3.2006 10:45

:D oops zase zdvojená správa, som zvyknutá na edit a tu omylom klikam na citovať namiesto uprav... zvyk z anglických fór :cerveny:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod juliena 14.3.2006 23:00

hmmm, tak som si prezerala, ktoré fotky víťazia zatiaľ... nezdá sa vám to nejaké zmanipulované ??? všetky fotky sú krásne, ale rozhodne si myslím, že sú tam zaujímavejšie fotečky ako tie čo víťazia priebežne... nech teda "nákupuchtiví" páničkovia potešia svoje mačičky ... ale aj tak je to divné :taktotosity:
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 14.3.2006 23:07

juliena napísal:hmmm, tak som si prezerala, ktoré fotky víťazia zatiaľ... nezdá sa vám to nejaké zmanipulované ??? všetky fotky sú krásne, ale rozhodne si myslím, že sú tam zaujímavejšie fotečky ako tie čo víťazia priebežne... nech teda "nákupuchtiví" páničkovia potešia svoje mačičky ... ale aj tak je to divné :taktotosity:

Neviem aký máš problém? Myslíš si že niekto má záujem manipulovať výsledok! :ikillyou:
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod juliena 14.3.2006 23:19

Peter Polák napísal:Neviem aký máš problém? Myslíš si že niekto má záujem manipulovať výsledok! :ikillyou:

Netvrdím, že admini niečo manipulujú :cerveny: len že niektorí majitelia mačiek chcú natoľko nakupovať v internetovom obchode, že sú schopní nahovoriť kadekoho (všetkych) znamych aby zahlasovali za ich fotku... a to mi nepríde fair.... ja nemám fotku, medzi súťažnými, no pri prehliadke 3 naj fotiek, mi prišlo, že tieto nie sú nijak obzvlášť zaujímavé... je to môj osobný názor a na ten mám právo.

VŠETKY FOTKY SÚ MILÉ, ALE PODĽA MŇA JE TAM OMNOHO MILŠÍCH A AKČNEJŠÍCH FOTIEK. ALEBO SOM MOŽNO ZLE POCHOPILA ZA ČO SA HLASUJE... :mutagen:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod Peter Polák 14.3.2006 23:22

juliena napísal:
Netvrdím, že admini niečo manipulujú :cerveny: len že niektorí majitelia mačiek chcú natoľko nakupovať v internetovom obchode, že sú schopní nahovoriť kadekoho (všetkych) znamych aby zahlasovali za ich fotku... a to mi nepríde fair.... ja nemám fotku, medzi súťažnými, no pri prehliadke 3 naj fotiek, mi prišlo, že tieto nie sú nijak obzvlášť zaujímavé... je to môj osobný názor a na ten mám právo.

VŠETKY FOTKY SÚ MILÉ, ALE PODĽA MŇA JE TAM OMNOHO MILŠÍCH A AKČNEJŠÍCH FOTIEK. ALEBO SOM MOŽNO ZLE POCHOPILA ZA ČO SA HLASUJE... :mutagen:

Nikto ti neberie tvoj názor, ale nabudúce upresni, ked niekoho obvinuješ!
Ako sa chováš ku zvieratám, taký si človek - Peter Polák
Láska ku zvieratám ide cez žalúdok.

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
Peter Polák
Administrátor
Administrátor

Založený: 9.5.2005 18:33
Počet mačiek: 4
Skutočné meno: Peter Polák

Reklamy

Odoslaťod juliena 14.3.2006 23:26

Na tomto fóre sa môžu asi hovoriť len milé veci... :-/

Aby som to upresnila. Manipuláciou nazývam aj to, keď niekto nehrá fair-play, teda niekto, kto má viac mobilov, pošle sám sebe body z každého čísla, ako aj požiada ochotných kamarátov (ktorí možno ani nevedia o čo ide, alebo rodinu), aby zahlasovali za neho v súťaži. Príde mi to nesvedomité. :evil:

Opakujem, všetky fotky sú krásne, ale prečo práve tieto 3, a hlavne jedna sa mi zdá absolútne nezaujímavá, preto moje podozrenie. Rozhodne si nemyslím, že by bola jedna z naj... ale nechajme to tak. Lebo sa dostanem na čiernu listinu :ikillyou: !!!
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Reklamy

Odoslaťod janula 15.3.2006 8:26

juliena napísal:Na tomto fóre sa môžu asi hovoriť len milé veci... :-/

Aby som to upresnila. Manipuláciou nazývam aj to, keď niekto nehrá fair-play, teda niekto, kto má viac mobilov, pošle sám sebe body z každého čísla, ako aj požiada ochotných kamarátov (ktorí možno ani nevedia o čo ide, alebo rodinu), aby zahlasovali za neho v súťaži. Príde mi to nesvedomité. :evil:

Opakujem, všetky fotky sú krásne, ale prečo práve tieto 3, a hlavne jedna sa mi zdá absolútne nezaujímavá, preto moje podozrenie. Rozhodne si nemyslím, že by bola jedna z naj... ale nechajme to tak. Lebo sa dostanem na čiernu listinu :ikillyou: !!!

Juli mas pravdu, ze su tam mozno krajsie fotky, nez tie ktore su na prvych miestach, ale hlasuju ludia a my to mozme zmenit jedine tak, ze aj my budeme hlasovat :wink: ... a okrem toho, mne je v podstate jedno kto vyhra, hlavne ze sa moj kocurik pacil a dostal aspon par bodov :-)
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb