• Reklamy

Diskusia k fotosúťaži

diskusia o portáli cats.sk...
  • Reklamy

Re: Diskusia k fotosúťaži

Odoslaťod juliena 15.3.2006 11:53

janula napísal:
Juli mas pravdu, ze su tam mozno krajsie fotky, nez tie ktore su na prvych miestach, ale hlasuju ludia a my to mozme zmenit jedine tak, ze aj my budeme hlasovat :wink: ... a okrem toho, mne je v podstate jedno kto vyhra, hlavne ze sa moj kocurik pacil a dostal aspon par bodov :-)

Je to nefér voči fér chovateľom, ale je to na dobrú vec, víťazné mačičky si pochutia alebo dostanú novú hračku :cica2: :-D
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14
Pohlavie: Žena

Reklamy

Odoslaťod janula 15.3.2006 12:02

juliena napísal:Je to nefér voči fér chovateľom, ale je to na dobrú vec, víťazné mačičky si pochutia alebo dostanú novú hračku :cica2: :-D

Nuz fer ci nefer - kazdy moze zalarmovat celu familiu a vsetkych znamych nech mu poslu sms.. len niekto tu sutaz beire s rezervou a je stastny ze tam ma foto svojej macicky a niekto to berie prilis vazne a sms-kuje ako divy :-D :D
Jana Ondrušková
Artuš zo Studénky, CZ (polosibírsky kocúrik, kastrát *12.6.2005)
Numto Surgut Sibirsk, CZ (SIB d23, kastrát *9.4.2005)
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Založený: 10.5.2005 10:24

Reklamy

Odoslaťod Martina Polák Buzgo 15.3.2006 12:08

janula napísal:
Juli mas pravdu, ze su tam mozno krajsie fotky, nez tie ktore su na prvych miestach, ale hlasuju ludia a my to mozme zmenit jedine tak, ze aj my budeme hlasovat :wink: ... a okrem toho, mne je v podstate jedno kto vyhra, hlavne ze sa moj kocurik pacil a dostal aspon par bodov :-)

S tým nesúhlasím. Ak oni z toho víťazstva budú mať dobrý pocit = nech sa páči. Ja by som nemala. :evil:
Nikdy ma takíto ľudia neprinútia, aby som bola ako oni.
Nepáčia sa mi víťazné fotografie, ale tom to predsa vôbec nie je. Ani väčšina voličov, čo bude voliť vládu sa mi nepáči a čo s tým urobím? Keď neide o život, .... Čo tak nájsť na tom niečo pozitívne? Krásne fotky, úžasné zábery, mačičky v nepredstaviteľných polohách a situáciách - nech vyhrá ktokoľvek, nie je to podstatné. Ak má niekto pocit, že ide o lobbing po príbuzných, veď dobre, nech si lobujú, je to ich vec, ak si budú preberať cenu a nepohne sa v nich svedomie, čo s tým urobíme? Nič. Zabránime tomu? Nie. Má význam sa o tom rozpisovať? Nie. Tak čo tu potom toľko vypisujem? Neviem.
martina polák buzgo/Prešov

CH Wall Bohemia Indigo, CZ / CHA / Chovný kocúrik-nedočkavec
Dolly Bohemia Indigo, CZ / CHA / Chovná mačička-čakateľka
Batman / Domáci maznáčik kocúrik najdúšik
Empír / CHA / Kastrovaný kocúrik - 6kg mazlič :-)
Aekhin (č:Ajkin) / Aljašský malamut / Ochránca mačiek

+ cca 30 nalezencov v Depozite: www.priateliazvierat.sk
Obrázok používateľa
Martina Polák Buzgo
šelma
šelma

Založený: 15.10.2005 10:46

Reklamy

Odoslaťod janula 15.3.2006 12:35

Martina Polák Buzgo napísal:S tým nesúhlasím. Ak oni z toho víťazstva budú mať dobrý pocit = nech sa páči. Ja by som nemala. :evil:
Nikdy ma takíto ľudia neprinútia, aby som bola ako oni.
Nepáčia sa mi víťazné fotografie, ale tom to predsa vôbec nie je. Ani väčšina voličov, čo bude voliť vládu sa mi nepáči a čo s tým urobím? Keď neide o život, .... Čo tak nájsť na tom niečo pozitívne? Krásne fotky, úžasné zábery, mačičky v nepredstaviteľných polohách a situáciách - nech vyhrá ktokoľvek, nie je to podstatné. Ak má niekto pocit, že ide o lobbing po príbuzných, veď dobre, nech si lobujú, je to ich vec, ak si budú preberať cenu a nepohne sa v nich svedomie, čo s tým urobíme? Nič. Zabránime tomu? Nie. Má význam sa o tom rozpisovať? Nie. Tak čo tu potom toľko vypisujem? Neviem.

LOL, to je ok Martina, ved ja uz som vyjadrila svoj nazor a tiez je podobny tomu tvojmu a ten prispevok sa tykal toho, ze ked sa mi predsa nieco nepaci, tak sa s tym pokusim nieco spravit alebo sa tym uz nezaoberam-ako ty pises na konci svojho prispevku :wink:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod Martina Polák Buzgo 15.3.2006 12:52

janula napísal:
LOL, to je ok Martina, ved ja uz som vyjadrila svoj nazor a tiez je podobny tomu tvojmu a ten prispevok sa tykal toho, ze ked sa mi predsa nieco nepaci, tak sa s tym pokusim nieco spravit alebo sa tym uz nezaoberam-ako ty pises na konci svojho prispevku :wink:

:wink:

Obrázok používateľa
Martina Polák Buzgo
šelma
šelma

Reklamy

Konečné výsledky

Odoslaťod 4pets.sk 15.3.2006 15:56

Práve boli zverejnené konečné výsledky. Prvá trojka je nasledovná:

1. miesto: fotografia č. 23
2. miesto: fotografia č. 27
3. miesto: fotografia č. 19

Výhercom blahoželáme! Ostatným súťažiacim a hlasujúcim ďakujeme za účasť.
Ohľadom výhier budeme výhercov kontaktovať.

L. Gaál
4pets.sk
Obrázok používateľa
4pets.sk
Nováčik
Nováčik

Založený: 3.12.2005 13:11
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Re: Konečné výsledky

Odoslaťod s 15.3.2006 16:01

4pets.sk napísal:Práve boli zverejnené konečné výsledky. Prvá trojka je nasledovná:

1. miesto: fotografia č. 23
2. miesto: fotografia č. 27
3. miesto: fotografia č. 19

a tak som drzal palce sivemu na modrom

mozno nabuduce :TomyAngelo:
Obrázok používateľa
s
Mačička / Kocúrik
Mačička / Kocúrik

Založený: 16.9.2005 22:04
Pohlavie: Nešpecifikované

Reklamy

Odoslaťod catka 15.3.2006 16:02

fiha, nakoniec to dopadlo dost zaujimavo, vyhrali pekne fotecky! :cica2:
a my sme dostali s lucinkou 5 hlasov od neznamych "obdivovatelov"! :firstplace: pre mna je totok dostatocna vyhra :TomyAngelo: ...kujeme! :wink:
catka
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 25.1.2006 18:01

Reklamy

Odoslaťod juliena 15.3.2006 16:12

Jej, to som rada, že priebežne poradia bolo zavadzajúce. Za mačičku v akcii (č. 23) som hlasovala aj ja. Bytový tarzan, tak by som ju nazvala. :D
:cica: :cica: :cica:
Obrázok používateľa
juliena
V.I.P.
V.I.P.

Založený: 15.11.2005 16:14

Reklamy

Re: Konečné výsledky

Odoslaťod Kristína 15.3.2006 16:28

s napísal:
a tak som drzal palce sivemu na modrom

mozno nabuduce :TomyAngelo:

:-D

Kedze sutaz uz skoncila, mozem napisat svoj nazor z pohladu nezainteresovaneho (v sutazi nemam foto) spocitavaca hlasov.

Povodne som si myslela, ze takyto system bude objektivny (hlavne vylucenim duplicitnych hlasov z toho isteho cisla). Vobec ma nenapadlo, ze budu ludia, ktorym sa podari zorganizovat dost velku skupinu ludi, ktori im poslu hlasy. Naivita, co uz :cerveny:
Moja predstava bola, ze niekto pride na cats.sk, popozera fotky a objektivne zahlasuje za 1., 2. a tretie miesto. Takychto ludi asi bolo dost malo. Neustale ma prekvapovali ludia, ktori sa (skoro kazdodenne) pokusali hlasovat z toho isteho cisla a ludia, ktori posielali hlasy iba jednej (svojej alebo poriadne lobovanej) macke.

Ale sutaz uz skoncila, vyhercom blahozelam a som rada, ze hlavny ucel sutaze zostal splneny - videli sme krasne foto krasnych maciek.

PS: za Luciu som hlasovala aj ja
Kristina Drobcova

GIC. Akaisha Flower Kayra Kedi, SK / EUR n 24 (* 20.4.2004)
EC. Samuel Gloriosa, CZ / EUR es 22 (* 6.12.2004)
CH. Beatrice Morning Star of Changing Moon, SK / EUR fs 24 (* 29.6.2008)

Tiberia / HCS n 03 24 (* 2006)
Tiberius / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Bartolomej / HCS n 03 24 (*12.4. 2012)
Puma / HCS n (*12.4. 2012)

http://www.changingmoon.eu
Obrázok používateľa
Kristína
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 11.5.2005 21:58
Počet mačiek: 0

Reklamy

Odoslaťod armani 15.3.2006 18:47

Len jeden tehnický detail. Ked sú už známe výsledky nebolo by vhodné upraviť aj baner na tomto a spriatelených weboch? :wink:
Igor Kováčik
Bonifác MCO
Armani Giorgio Nobilis Felis CZ, MCO as22

Toto sú moje praktické skúsenosti a môj osobný názor nepotvrdený žiadnymi vedeckými argumentami a preto nemusí byť pravdivý. No aj napriek tomu si za nim stojím. To len tak naokraj pre prípadných vrtákov.
Obrázok používateľa
armani
Cat eXpert
Cat eXpert

Založený: 22.8.2005 20:31
Pohlavie: Muž

Reklamy

Odoslaťod Martina Polák Buzgo 15.3.2006 19:40

Som spokojná s výsledkami e teším sa. Blahoželám výhercom. Vyhrali pekné fotky. A ako písala Kristínka, súťaž splnila svoj účel. Už sa Teším na ďalšiu.

Obrázok používateľa
Martina Polák Buzgo
šelma
šelma

Reklamy

Odoslaťod janula 15.3.2006 21:07

Aj ja som vcelku spokojna s vysledkami - predsa len vyhrali celkom vydarene fotecky :wink: .. a dakujem tej dobrej dusi, ktora poslala par bodov aj nasmu Artikovi :-) :cica2:
Jana Ondrušková
Obrázok používateľa
janula
Čestný člen
Čestný člen

Reklamy

Odoslaťod evusik 15.3.2006 21:44

vyhercom gratulujem a som stastna predovsetkym za 19tku a 23ku - naozaj paradne fotecky :-) ale no. 1 (okrem mojich cicuchov samozrejme :cerveny: ) je pre mna 2ka - risko - jednak mi pripomina mojho krpca v starsom vydani a jednak ta jeho poza... :1l0: aj som mu poslala bodik, co mi zvysil z hlasovania za miusku a riska :cerveny: :cerveny:
a taktiez dakujem dobrej dusickam, od ktorych miuske (c. 4) pribudli 4 body (ja som poslala 3) :-)
kazdopadne, myslim, ze objektivnejsi system hlasovania by bolo tazko vymysliet tak, aby sa mohli zapojit aj ludia "z vonku"... skratka, kym maju niektori lobbingove nalady, inak to nebude :-) ale napokon podla mna vyhrala krasna trojica, takze to az taka velka ujma nie je :wink:
Eva Dobríková
Košice
http://dobrikova.blog.sme.sk
---
Mia (* cca apríl 2005) - mačka domáca a princeznička rodinná ;)
Riško (* 26. 10. 2005, + 7. 4. 2006) - najprv drobučký netopierik, potom rozkošné šidielko a teraz anjelik v mačacom nebíčku :smutny:
Mucko (*cca jún/júl 2006) - maznáčik, ktorého našli a zachránili chlapci odvedľa, "akosi" skončil u mňa a teraz obšťastňuje celú rodinku :)
Kočka alias Sidgrid (*hrubý odhad jún 2005) - šelma psovitá a najoddanejší člen našej rodiny od 25. mája 2006
Obrázok používateľa
evusik
BIG BOSS CATS
BIG BOSS CATS

Založený: 5.9.2005 20:46

Reklamy

Odoslaťod schnauzee 16.3.2006 1:34

Moj povodny plan sice nevysiel, ale fotky, co vyhrali, su pekne, takze mam z toho radost :-) . Blahozelam vyhercom :firstplace:
Zuzka Mihaľová
Košice

Lucifer Triumetal, bradac velky cierny, *24. maj 2007
Chili, šibal domáci, * august 2005
Richy, maznák domáci, šibal č. 2, * máj 2006
Alik Angelinum, bradáč malý korenie a soľ , *21. januar 1997 + 15 marec 2007 :smutny:
Obrázok používateľa
schnauzee
šelma
šelma

Založený: 4.2.2006 10:10

Reklamy

PredchádzajúcaĎalšia

• Reklamy

Naspäť na Portál Cats.sk

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

• Reklamy
fb